Hrvatska građevinska/graditeljska/građevinarska industrija – sektorske tvrtke, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Hrvatska građevinska/graditeljska/građevinarska industrija – sektorske tvrtke, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel ja ovo dobro vidim, CROBEXconstruct 17% u jednom danu?!?

Ighg 500 % od dna bravo imaocima koji kupovali tada

pepe7

građevinska livada se pretvorila u rajski vrt.
volumen 5,7 mil kn a sektor narastao danas više nego impresivnih +23,37% a kako tek nazvati rast u prvih 30 dana 2017 +65,28% ,trebalo bi žestoko zagrebati u arhivu da se iskopa ovako nešto.
tako to biva kada prognoziraju NNN optimisti pa se njihove prognoze za cijelu godinu ostvare i prije kraja siječnja mjeseca.
to su ti “delirični” optimisti koji se na kraju pokažu kao ultra teški konzervativci.
a što nas više može u današnjem svijetu iznenaditi?

p.s.
maska za varenje obavezna + poželjno dvostruko crno staklo
za kapi netreba niti ponavljati,podrazumjeva se.
pozdrav svim graditeljima,bauštelcima i onima koji će to tek postati.
najbolje stvari se tek trebaju dogoditi pa…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

no comment

današnji redosljed po % rasta cijene

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

frankie@
znači li tvoje prisustvo da si se pridružio onima koji će ući u građevinu među prvima i u godinama pred nama iz toga dodatno isprofitirati na svim onima koji će naknadno ući na tržište kapitala.
nije valjda da radi ega ili nekog principa namjerno odbijaš zaradu u budućnosti?
bilo bi šteta da sve ove štediše ispred kojih imaš nemale godine prednosti u znanju,iskustva i vremena za ulazak.da oni tebi u nekoj budućnosti naplate sve ono što bi ti njima trebao.
razmisli nije kasno,pogotovo za nekog tko tako voli nekretnine kao mi.
ipak je ovo tvoj najdomaćiji teren.
a što ima slađe od kupnje nekretnine ispod njezine vrijednosti?
a ovdje se i dalje kupuje po značajnim diskontima.
nikad nije kasno ali bolje danas nego sutra,bolje sutra nego prekosutra…
sve dokazano u siječnju mjesecu više puta.
tko je čekao korekciju dočekao je veliki oportunitetni gubitak.
i potrošio lovu na oscilatore koji su svakih par dana pregarali,znači gubitak+trošak
danas su mnogi prerezali i rekli “dosta više”.
eto svatko ima pravo na svoj izbor.
čvrste ruke su unutra što se vidi iz snažnog rasta cijena sa tvojim čvrstim
di će nam biti kraj?
a još sa tvojim duhom koji inspirira i unosi pozitivnu energiju?
priželjkujem tvoj ulazak da uneseš vedrinu.
no hard feelings

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

migra
Vrhunski komentar. Mislim da je sramežljivo ušao u Ingru, a drugdje se još nećka.
A možda se i ja uključim, vidjet ćemo, hehe…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

I da, još jednom da ponovim da žalim što sam izašao, ali ove strmine su naprosto bile previše za mene.
Nisam vjerovao da tako naglo može to gore…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

svi se tu više ili manje čudimo velikom iznenadno rastu građevinaraca. malo sam istraživao. i na efikasnim tržištima ima mnogo takvih slučajeva zbog cikličnog ciklusa. pogledajte npr hochtief ( HOT ) u njemačkoj. u 7-8 godina cijena porasla 7 puta!


migra
Vrhunski komentar. Mislim da je sramežljivo ušao u Ingru, a drugdje se još nećka.
A možda se i ja uključim, vidjet ćemo, hehe…


I da, još jednom da ponovim da žalim što sam izašao, ali ove strmine su naprosto bile previše za mene.
Nisam vjerovao da tako naglo može to gore…

kolega ne kaže se bez vraga pazi što si želiš u životu da ti se nebi ostvarilo i da nebi bio razočaran
mnogima su se želje ispunile pa ipak poslije bili razočarani
🙂
izlazak ovdje može kratkoročno biti dobar ali na duže je iznimno riskantan i potencijalno štetan
primjera ima u ovih mjesec dana u zavidnim količinama
pa tko želi adrenalin sretno mu bilo.
ako je moguć ovako snažan rast sada min 6 mjeseci prije crno na bijelo što tek možemo očekivati kada dođe?
štediše pristižu svakodnevno a prodavača svakim danom manje, u takvoj siuaciji ne biti unutra je high risk.
vlak ili uloviš ili ne,trčanje za njim ne pomaže.bio si u njemu i sam si se iskrcao po vl izboru.
nebi ti bio u koži što ne znači da nečeš kratkoročno bolje proći.
vjerojatno računaš sa slabijim FI Y2016.ali ne računaju li gotovo svi sa time?
koji mil kn +ili- neće mjenjati gotovo ništa,glavni fokus je na ono što dolazi i promjenu dugogodišnjeg trenda.
važnu će ulogu igrati i tempo priljeva svježeg kapitala na zse,ako se nastavi kao danas ili slično
još su manje šanse da ćeš se vratiti.
sretno i javi kako si prošao da utažimo znatiželju 🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Čini se da je svježi keš pristigao na TK, ne uključujući rotacije stalnih trgovaca….

Pitanje je koliko je njih tek danas prebacilo na brokerske kuće a danas nisu još mogli u kupovinu…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Sutra su godišnja izvješća, možda i ne treba žuriti ujutro sa kupnjom.. Ako bude dosta loše moći će se uhvatit i jeftinije..

Sutra ? Ne bih rekao.

New Report

Close