Grabar Kitarović pobijedila u 14 županija i inozemstvu, Josipoviću Zagreb i šest županija

Naslovnica Forum Komentari članaka Grabar Kitarović pobijedila u 14 županija i inozemstvu, Josipoviću Zagreb i šest županija

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Najrazvijene županije, podržale su Josipovića. To bi HDZ. u trebalo nešto zančiti…….no, njih to nije briga….bit će lakše obmanjivati
siromašan , neobrazovan narod…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kao i uvijek nakon sto komu nista komu sve popuse onda je za njih glasala inteligencija,a za ADZ nepismeni. Evo pa da otvoreno napisem i ja sam jedan od tih nepismenih sa diplomom ing. strojarstva.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

kad se analizira po velikim gradskim kvartovima(izbori.hr, detaljna analiza po ulicama i na I. Ref.) vidljivo da gradski centri ciji su vlasnici protjerani i pobijeni 1945, a naseljeni “inteligencijom” iz šume, glasali za Josipovića cca. 70 %, tamo gdje su ljudi u kreditima, rade vani, ili svoji na svom- za Kolindu.

Inače, ovo nije ispravno napisano:

“… sa diplomom ing. strojarstva …”. [emo_namigusa]

možeš ti glasati, ali rezultat se unaprijed zna, kao što ga je ovaj portal znao još u lipnju

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2014/06/09/ovi-ljudi-ce-uskoro-vladati-hrvatskom-kolinda-grabar-kitarovic-i-jos-dvoje-hrvata-u-jednoj-od-najmocnijih-grupa-na-svijetu/


Inače, ovo nije ispravno napisano:

"… sa diplomom ing. strojarstva …". [emo_namigusa]

Ajme meni evo jos jedna pravopisna i gramaticka picajzla sto ce mi ovdje brojat akademska krvna zrnca. S diplomom ili sa diplomom imam vise skole od velike vecine Rvata.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Da je On pobijedio ne bi ostalo ni H od Hrvatske za par godina, toliko je rastaču. On se sinoć spašavao jer jedino to preostalo, seljačina koja se sinoć oprala- polizala sve najprimitivne uvrede izrečene u noći 1. kruga, (Milanović je ostao primitivac par excellence)

@pofuk
Pa ja na provokacije upravo najradije odgovaram. Zasto sam glasao za Kolindu. Pa glasao sam najvise iz razloga ove komunisticke histerije koju zagovara Milanovic i ekipa. Najvise zbog njihovog pljucackog odnosa. HDZ su lopovi,a SDP su posteni. Glasao sam kontra njih radi svih ponistenih HANFINIH rjesenja, radi svih predstecajnih nagodbi, radi pokusaja i ozakonjenja pljacki,radi politike “regiona”, radi izjednacavanja branitelja i napadaca.Radi konstantnog pljucanja po braniteljima,a velicanja krvnika i napadaca. Glasao sam protiv njih sto su daleko gori od HDZa kojega toliko pljucaju.Glasao sam protiv njih radi plana 21 kojega su u potpunosti ispunili(21 miljarda kuna deficita godisnje najmanje,21 novi porez,21% poskupljenje struje…). Glasao sam protiv njih radi najgoreg oblika mjesanja u pravosuđe,radi instrumentaliziranja DORHa i USKOKa. I glasao sam protiv njih jer je ovo daleko najnesposobnija vlada koja pored toga sije mrznju i radi na polariziranju hrvatskih gradjana. Na kraju sam glasao za Kolindu jer mi se cini bolji kandidat od klavijaturiste lignjuna,a to je i pokazala u predizbornoj kampanji.Ovaj u 5 godina nije pokazao nista osim da bi za glas skinuo gace svakome. S drugu stranu mene to sve skupa najmanje pogadja tko je na vlasti. Radim vani i koliko god gluposti oni napravili na mene uticaja nemaju. Ali nastojim sagledat siru sliku i gledati za ove koji gledaju,a ne vide. Sto se mene tice tko bio da bio na vlasti meni ce uvijek biti dobro jer sve sto zaradim,zaradim sa svojih 10 sivih stanica sto imam izmedju usiju i sa svojih 10 prstiju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

U boksačkom žargonu ovo se zove klasičan nokaut

DAJ PET !!!

Frankie potpisujem što si napisao. Daleko od toga da je Kolinda bajka, ali ovo što je bilo do sada je puno gore. Ne želim da se HDZ vrati na vlast na parlamentarnim, ali ovo možda ljudima da poticaj da nastave glasati za promjenu pa parlamentarni izbori ipak donesu neki daljnji pomak od duopola koji u suradnji uništava Hrvatsku.
I percepcija da je SDP nešto manje pokrao ili zadužio zemlju nego HDZ je čista medijska slika.

Nadalje glasao sam protiv ove vlasti sto sam i jutros napisao jer iza svakih izbora se uvijek ide na razjedninjavanje. Kao za ljevicare glasaju uglavnom urbani i skolovani,a za ADZ neobrazovane rigidne seljacine. To me vrijeđa jer cijeli zivot zivim u gradu(mada sam mozda za neke seljak),a zadnjih 20 imam diplomu koju sam stekao u svojoj 21. Koju poruku oni salju s tim. Izazivaju revolt kod ljudi. Pa da to i je tako onda neka zakonodavac donese fino da pravo glasa imaju samo oni sa IQom iznad 140,a ne oni stariji od 18 godina(i ja cu opet imati pravo glasa).Nadalje stalno ponavljanje kako je ADZ kriminalna organizacija ide na jetru.Kriminal ima svoje ime i prezime. Kako to da se nikad nisu ogradili od Sabe,od Zarke,od Linica kojega se s kriminalom povezuje daleko vise nego ijednog ADZovca. Ovako vjerujem azmislja vecina ljudi koji misle svojom glavom i kojima YUtarnji i YUtel ne uticu na misljenje. I mislim da je ova prica gotova i za mene zavrsena kom pravo kom krivo imamo novu predsjednicu koja je izabrana demokratski. Ako Vam ne pase cekajte nove izbore za 5 godina ili se dobro spremite za parlamentarne. Ispunite lazna obecanja koja ste dali. Do tada kuco(ovo po dalmatinski znaci jezik za zube).

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close