Govorili su im da neće uspjeti, a danas im prihodi rastu po prosječnoj stopi od 30%

Naslovnica Forum Komentari članaka Govorili su im da neće uspjeti, a danas im prihodi rastu po prosječnoj stopi od 30%

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Većina ovih nazovi konzultanata prodaju muda pod bubrege i usto još ljude oderu da dugo dugo ostaje gorak okus tih konzultacija.
To što se od njih dobije su uglavnom bezvezni copy/paste projekti i sl. koje svaka iole informatički pismenija osoba može i sama skinuti s interneta i prilagoditi sebi.
Kod nas se ti konzultanti uglavnom svode na bezveznjake u kravatama koji mlate praznu slamu.

Komicni konzultanti-oba djecaka nemaju zavrsen fakultet nego visu skolu. Antoljak konkretno wifi u Grazu. Sto i o cemu oni mogu nekoga savjetovati? npismene uprave i opcinare? Da mi je vidjeti ugovore s klijentima….

BigBoffin

@bigboffin zlonamjerno dajete netočne informacije u javnosti za što bi bilo barem korektno da se identificirate imenom i prezimenom, jer naša imena i prezimena su u tekstu. Da ispravim vaš netočan navod. Točno je da ja (Vedran Antoljak) posjedujem diplomu iz WIFI-ja u Grazu ali također imam diplomu magistra ekonomije sa KF Univerziteta u Grazu. Kolega Marko Slunjski ima diplomu (Dubrovnik) i MBA (Prag) od Rochester school of business. Da li mislite da naši poslodavci nisu provjeravali naše diplome i da možemo savjetovati 16 vlada u svijetu bez diplome?

Da li je to očajno osjećam dobar stari hrvatski jal. Ne kužim vas. Čim mladu ljudi uspiju, ili nešto pokrenu, pa bilo to kako u ovaj našoj truloj državi, oni su nepismeni, oni nemaju diplome poznatig ssvjetskih sveučilišta, a ekipa uspjel i uspjeva. Ni lik koji je idejeom relizirao “facebook”, znao o kome se radi, nije završio prestižan fak., čini mi se ni Gates. Kako ste jalni, negativistički. Zato nam je ovako kako i je, naš mentalni sklop, ne da je broke, nego je iskrivljen do temelja i dalje. Neka ljudi rade, au colege u Dubrovniku treba ipak platiti. Kolega mi je završio, radio u Amrici, Irskoj, Engleskoj sada je u Francuskoj, ne “pljuje” i ne piše stupidne komentare, nego radi. Da se malo zapitate i ugledate?!

“Naš projekt u regulatornoj reformi izabran od UNDP-a kao najbolji na svijetu, Europska komisija je preporučila našu metodologiju drugim članicama EU, a hrvatska udruga konzultanata nam je u 2011. godini dodijelila priznanje za najboljeg konzultanta u Hrvatskoj.”

And God says let there be light and be light, and it was good...

kojih to 16 vlada savjetujete??

Savjetnički posao je jedan od najtežih iz više razloga! Trebaš imat znanje, iskustvo, motivaciju i izražene pregovaračke sposobnosti! Nije ni čudo što razno-razni kvazi menađerčići sa završenim tečajem ekonomije pljuju po tome! Na stranu što većina konzultanata ne zna niti bi mogla nešto provesti u djelo, ali teorija je tu. Dakle ako sumnjate u svog konzultanta ponudite mu da i provede savjetovano! I nemojte pljuvat po nečemu što očigledno ne razumijete! [emo_namigusa]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Najlakše je pljucat po drugima…omalovažavati tuđi rad, trud, probleme….sjedit na nekom sigurnom činovničkom mjestu i mlatiti praznu slamu! Ova je ekipa uspjela i na tome im čestitam….da je barem više ovakvih mladih ljudi sa školom ili bez nje koji su ostvarili svoje ciljeve. Ako se dobro sjećam oni su pokušali raditi kod nas zakonsku giljotinu pa su ih naši najurili, a to je stvarno bio zanimljiv projekt..ali ne možeš biti prorok u svom jalnom selu!
Želim vam puno uspjeha i ubuduće!

…nije završio prestižan fak., čini mi se ni Gates.

Nije uopce zavrsio faks kao ni Tesla, ni Einstein….

“Men are born ignorant, not stupid. They are made stupid by education.”

prosjecna stopa rasta 30%…rast cega i koliki je bio taj nesto u startu…

@hrvoje-cro Piše ti u naslovu i tekstu da se radi o prihodu, a detalje možete provjeriti u FINI. Države (16) koje smo savjetovali su: Egipat, Vijetnam, Sirija, Irak, Armenija, Turska, Tunis, Bangladeš, Nigerija, Srbija, BIH, Crna gora, Makedonija, Kosovo, Albanija, i Hrvatska.

New Report

Close