Gospodarski programi stranaka – izbori 2007

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije Hrvatska privreda Gospodarski programi stranaka – izbori 2007

Hehe…
To ti misliš na one slideove o industrijskoj politici ili 2,5 stranice u pdfu “Nova snaga”? Ja ne mogu naći njihov gospodarski program na sdp.hr. Ako netko ima taj program, “procurite” ga ovdje. 🙂

I love argument, I love debate. I don't expect anyone just to sit there and agree with me, that's not their job. Margaret Thatcher

definitivno treba u potpunsoti promijeniti trenutnu politiku gospodarstva, jer dugoročno je to neodrživo!!! u HR vlada jedna kriza koju vlada pokupšava zataškati, država se samo zadužuje, nema zdravog rasta kapitala, sve je fiktivno i umjetno, balon je prenapuhnut, ako se dugovi ne smanjet puknut će i slomiti se kompletno tržište.
Šuker je doista nesposoban! zato su potrebne promjene, na čelo financija mora doći, poslovno sposoban manager, netko tko ima jasnu strategiju i viziju, sadašnja vlast to nema, ja još uvijek nisam siguran za koga glasati, ali za HDZ sigurno neću!

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

i mene u ovakvim danima ponekad uhvati takva malodušnost, nije ni čudo kakva je situacija. ali onda isključim kompjuter, otputujem nekoliko dana na toplo, pročitam dobru knjigu koja nema veze s burzom ili hrvatskom, i kad se vratim sve je opet kao umiveno jutarnjom rosom.

Premješteno iz teme: [color=blue]izborna noc – pratimo i komentiramo[/color]


Izbori 2007

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: [color=blue]izborna noc – pratimo i komentiramo[/color]

mislim da će crveni sastaviti novu vladu…

Tko hoće, može..

moram se sloziti, nekako bi zoki “snake eyes” milanovic mogao pobjediti…

In a strict sense, there wasn't any risk-if the world had behaved as it did in the past.

samo da se formira vlast u osijeku pa da krene izgradnja tranvajske pruge i eto zarade na slmk

Dobar, Loš, Zao

New Report

Close