FRNK (Franck d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FRNK (Franck d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ima li kakvih tužbi? sramota što se ovdje događa

Ok, kako se ovo suštinski razlikuje od Francka?

Krmpotić pritvoren zbog izvlačenja 21,5 milijuna kuna

Treba li firma otić u stečaj da se reagira?

Franckova instant kava potukla Nescaffe

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

izvjesce je tu. veci prihodi od prodaje, ali na kraju manja dobit oko 33. veseli sto raste prodaja u inozemstvu jer ovdje kod nas franck kava je izgleda samo za dobrostojece.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Nova akvizicija Francka!

Francku zastupstvo Lavazza kave, za početak

sama po sebi akvizicija petračeve gale koja distributira lavazzu pokazuje kolika je nekompetentnost vodtva francka jer nisu u stanju napraviti dobar rezultat u horeci i onda vjerovatno debelo preplaćuju tvrtku koja radi sa konkurentima.baš me zanima je li bila ponuda koja se ne odbija kad su razgovarali o prodaji gale.

ono što j zanimljivo je da ih je julius mainl potukao u horeci u u kratko vrijeme postao vodeći prodavač preko bonfanti kave.
nije ni čudo kad sam čuo da je franc strašno škrt i ne daje ugostiteljima ništa kako bi drali njihovu kavu jer valjda misle da su bogomdani,a kupuju u trstu 3 kategoriju zrna na veleprodaji.
mislim da nakon ulaska u eu jedan od prvih brendova koja će kolabrirati i biti prisiljen da se proda je franck,ako ga itko bude htio kupiti.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Ode nam i ovo sa burze!
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/6OzTbgWF2ub9GPCjjXYQGw==.pdf

Koliko bi mogla iznositi ta “pravična naknada”!

čl. 332. ZTK – tromjesečni prosjek, pa to je barem jasno…

shefsale, 12.07.2013. u 15:50
Pravičnom naknadom iz stavka 5. ovog članka, smatra se prosječna cijena dionica ostvarena na uređenom tržištu, izračunata kao ponderirani prosjek svih cijena ostvarenih na uređenom tržištu u zadnja tri mjeseca prije dana objave poziva na glavnu skupštinu u glasilu društva.

trenutačno povlačenje može ići samo ako za to glasa više od 90 ili tako nešto posto, inače s odgodom od 6 mjeseci čini mi se. ista stvar je bila s istraturist umag, odluka je donesena, ali su dionice još na burzi dok ne prođe taih 6 mjesci il tu negdje. većinski tj zagrebačka banka imala je dovoljno glasova za povlačenje, ali ne više od 90 posto. ne znam kakvo je stanje tu. inače šteta, još jedna zdravba tvrtka ode. za dioničastre malo mare, ali tvtka dobro posluje uzimajući u obzir krizu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://www.zse.hr/default.aspx?id=43808

tu su detalji. ima li artuković više od 90 posto. čini mi se da ne, ne znam komu ovo odgovara osim njemu, dakle ostali sumnjam da ce glasati za.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

za povlačenje dionica s uređenog tržišta prema ZTK dovoljne su tri četvrtine glasova na skupštini, oni koji glase protiv imaju pravo na pravičnu naknadu. no oni kojine žele i dalje mogu biti dioničari ali neće kotirati na UT. To nije isto što i istiskivanje za koje treba 95%-prema mojoj malenkosti i znanju prava.

inače zašto biti dioničar ovdje kad vas ovdje nitko ne želi i niste poželjni. navesti ću samo jedan podatak unatrag 6-7 godina dobiti je bilo preko 200 milijuna, a kapital tvrtke, odnosno knjigovodstvena vrijednost dionice, se uveliko smanjila i smnjuje se i dalje svake godine bez obzira što firma zaradi svake godine 30-40 milijuna.

Kamo curi novac, netragom nestaje i nema ga?

kako je to moguće u pravnoj državi, gdje je tu Hanfa, odvjetništvo kakvi to Zakoni ovdje vrijede????

Kamo odlazi novac malih dioničara, zar je to novac samo jednog dioničara???

New Report

Close