Fotografija

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Fotografija

…mostovi na Bosporu…

…eto svako putovanje ostaje vam u uspomeni po nekom detalju…,
meni je to ovaj put bilo da mi se nikad u isto vrijeme nije nasmiješilo toliko drage djece…
i po tom ću ga pamtiti…

…a da,naučila sam i kako se kaže po splitsku riječ …ludilo…to mora zvučati tako… kao da ste upravo tisuću zvončića prosuli po moru… [smiley]

…evo malo čarobnog podvodnog svijeta…

Malo sam se drvodjeljstvom poceo baviti iz hobbya. Od alata samo sjekira, zljebasto dlijeto i noz su u igri – 0 strojeva. Neki bi trebali prepoznati sto je na slici [wink]

plitvice….

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)


Malo sam se drvodjeljstvom poceo baviti iz hobbya. Od alata samo sjekira, zljebasto dlijeto i noz su u igri – 0 strojeva. Neki bi trebali prepoznati sto je na slici [wink]

Ajme, kakve sve vještine ti to kriješ u sebi [proud]…prvo fenomenalne fotografije, sada rad sa rukama i ovi lijepi proizvodi tako da se pitam što čemo sve kod tebe još odkriti [wink]…lijepo, samo nastavi [thumbsup]

[emo_cool]



Malo sam se drvodjeljstvom poceo baviti iz hobbya. Od alata samo sjekira, zljebasto dlijeto i noz su u igri – 0 strojeva. Neki bi trebali prepoznati sto je na slici [wink]

Ajme, kakve sve vještine ti to kriješ u sebi [proud]…prvo fenomenalne fotografije, sada rad sa rukama i ovi lijepi proizvodi tako da se pitam što čemo sve kod tebe još odkriti [wink]…lijepo, samo nastavi [thumbsup]
[/quote]

Nekome se ipak ne svidja pa mi je uvalil 1. No, tko ga je.. samo nek kelji jedinice. NIkako da shvati da mene te ocjene ne diraju ni 0,1%

puz i guster

Eto i igračke za odrasle!!!

Ovdje upišite svoj komentar…

EVO KAKVOG MI IMAMO GRADONAČELNIKA JOŠ NIJE NI IZABRAN A VEĆ ČASTI, ŠTA ĆE BITI KAD GA IZABEREMO SVE ME JE STRAH!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close