FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nemam pojma, njivice rade dobro, stari fnvc je u predstečaju

Finvest radi odlicno iz provjerenih izvora znam


Upravo mi je došlo Finvest Rijeka u stecaju mi isplacuje udio
Ovo je senzacija,prva firma da je nakon stečaja ostalo novca i za male.dioničare.
Njivice sam prodala davno.

Ima li netko ideju iz kojeg razloga neki udjelnicari dobiju dopise i obavijesti,a na druge se zaboravlja?
Ovisi li to o broju udjela i dionica?

Svi moraju dobiti ako je netko dobio. Ja sam jučer guglao i vidio da je stečajni upravitelj Slavko Štambuk, tel 051 551 033. Ako netko ne dobije dopis za par dana, nazovite ga, jako je ugodan i kooperativan

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

@sokolic

Hvala!

U prilogu vam je zavrsni racun sa prijedlogom odluke i popisom dionicara.
Koliko je iscitavam 12 000 kn se dijeli na 617 528 dionica ili 2 lipe po dionici…Veselo

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Taman na nuli posloženo i meni je bilo čudno da je nešto ostalo

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

pozdrav svima. dobio i ja preporuceno, 103kn za Finvest Rijeku u stečaju i to na novu adresu. ne znam kako su dosli do nje. bolje i to nego automatska kazna za auto snimanje kamerama.
ima li sto za Njivice. Hoce li to ikada itko ikako isplatiti. citam gore 200kn udjel je bio prije par godina. sad mozda vrijedi više.

Ako imate dionice Hotela Njivice javite mi se na privat.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

https://www.index.hr/vijesti/clanak/trojac-ostetio-dionicko-drustvo-za-15-milijuna-kuna-kazneno-su-prijavljeni/2096718.aspx

nadam se da nece to napravit u FNVC

@drOETKER

NAŽALOST današnje stanje tržišta je takvo da CIJENE DIKTIRAJU ONI KOJI RASPOLAŽU GOTOVINOM -KEŠOM!!!
Jedno je koliko nešto vrijedi – po mišljenju vlasnika i bilo kojeg procjenitelja!!!
JEDINO JE MJERODAVNO KOLIKO NETKO HOĆE PLATITI – to je cijena!!!
Vrijednosrt je sasvim nešto drugo!!! Vrijednost NEMA SMISLA ako ti nitko NEĆE DATI TAJ IZNOS!!!

Korisniče matrix90,
kažite nam, po kojoj cijeni ste kupovali dionice kaštelanskih staklenika…na čiji nagovor ste kupovali po toj cijeni i još vas molim da nam kažete kada će to doći na naplatu [smiley]
A sada, da se vratimo finvestu, tko je to, imenom i prezimenom, na moj nagovor, kupovao dionice finvesta koliko komada i po kojoj cijeni [sad]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close