FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma pustite kolega da DORH to odradi….oni ga nama nisu ponudili niti dali na uvid.

Valjda će oni imati više sreće. Kad se uđe u Škodu odmah sjećanje proradi.

E pa Đuro ima tešku ruku.

http://www.finvestcorp.hr/hr/finvestcorp/dokumenti

kako DORH brzo djeluje ha ?????

A ELABORAT ???? Kad ćemo to riješavati ??? I kako ??? U Škodi se pokazalo najbržim.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Elaborat ??????

http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Dignuta-optuznica-protiv-Marijana-Filipovica-i-Zeljka-Erenta-zbog-kredita-tvrtke-Finvest

E pa Đuro ima tešku ruku.

MiroBaricevic
a joj to je stara vijest iz 2016 …..tko zna jel ta optužnica opce i pokrenuta ….ustvari nema ni veze bitno da je PSN prošao i da vlasnik nije više M.F

Kolega Miro , clanak je godinu dana star..predsjednik uprave je i dalje predsjednik uprave kao sto je po skdd-o MF i dalje suvlasnik Finvesta…Ne racunajte na nase pravosudje…

“Bombardirajte” zse i hanfu s upitima o elaboratu i zastiti prava dionicara..prava na informacije..itd…

Elaborata ocito nema jer se Uprava na javlja ni “jacim ” igracima na upit o cijeni…Jos jedino preostaje kucanje na vrata u Cabru..ako itko i otvori…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan

ja sam poslao obrazac za skupštinu …..

jel se može poslati prijava za skupštinu emailom, imaju li oni uopće email 🙂

Jesu li Njivice zaključile predsrečajnu?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Uvidom u objavljeni poziv na glavnu skupštinu društva Finvest Corp d.d. koja se ima održati dana 13.7.2017. utvrđeno je da je u istom navedeno kako je od dana poziva na glavnu skupštinu u društvu pohranjen elaborat o fer vrijednosti dionica koji svaki dioničar može na zahtjev dobiti na uvid. Slijedom navedenog, a s obzirom da Zakonom o tržištu kapitala (NN br. 88/08, 146/08, 74/09, 54/13, 159/13, 18/15, 110/15 i 123/16) nije propisana obveza društva da objavi elaborat o procjeni fer vrijednosti dionica, pozivamo vas da kontaktirate društvo Finvest Corp d.d. kako bi izvršili uvid u predmetni elaborat.

S poštovanjem,

Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga / Croatian Financial Services Supervisory Agency

Fer cijene dionice je 2,51 lipa …..

ekipa, kako ste slali prijavu za skupštinu, da li se može tamo pojaviti bez najave jer se ne javljaju na telefon a nemaju email? pa da im se bar naj…. m…


Fer cijene dionice je 2,51 lipa …..

Baš sam prekosutra mislio otići do Čabra i vidjeti taj elaborat i odnijeti ispunjeni papir za skupštinu.
Ovako ću razmisliti hoću li uopće slati papir. Ali točno bi trebali ić i napravit darmar.

New Report

Close