FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jeste se probali prijavit na skupstinu ?!?..Kaze se u pozivu da je obrazac prijave objavljen na web stranicama drustva..ja ga ne mogu naci..osim onog za prijavu na skupstinu 2016-e..Ili direktno tajniku drustva u sjedistu drustva..za kojeg se ne zna ni ime..ni broj tel…!?!?..
Fer cijena !?!..S obzirom da prihvaceni plan ne predvidja nikakvo smanjenje nominale..nikakvo vracanje duga preko prebijanja dionicama..promjenu vlasnicke strukture..itd..Vracanje duga se provodi vecinom iz redovnog poslovanja..i sve ispod trocifrenog broja nebi smatrao "fer"…

Pozdrav

Ni ja ne mogu naci obrazac za prijavu. Poslao sam im upit e-mailom.

U prilogu obrazac prijave

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

hocemo prije skupstine saznat fer cijene dionice?


Rješenje trgovačkog suda o sklopljenoj nagodbi pred sudom za društvo FINVEST CORP d.d.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/qBcfZEPw3HU8YAiHyhxSCg==.pdf

Rješenje trgovačkog suda o sklopljenoj nagodbi pred sudom: tko želi neka procita 🙂

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/finvest-corp-sklopio-predstecajnu-nagodbu-tesku-2507-milijuna-kuna/6311767/

Kolega drOETKER to ste sami promjenili datum na starom pozivu ..jedinom objavljenom na stranicama drustva ??!!..Datum potpisa je i dalje 2016 !!
Oni su toliko nesposobni ..nedohvatljivi..neorganizirani..Bolje da ne citate prihvacenu predstecajnu..Ja sam poceo i vec nakon prve druge stranice primjetio da pise 60%..a u zagradi ( sedamdeset posto )..!!!
Uzas kakvo nam je sudstvo..javni biljeznici…zse..hanfa..ma strasno..Svih nas treba proglasit kolonijom jer smo dokazano nesposobni za ista “normalno”

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Kolega drOETKER to ste sami promjenili datum na starom pozivu ..jedinom objavljenom na stranicama drustva ??!!..Datum potpisa je i dalje 2016 !!
Oni su toliko nesposobni ..nedohvatljivi..neorganizirani..Bolje da ne citate prihvacenu predstecajnu..Ja sam poceo i vec nakon prve druge stranice primjetio da pise 60%..a u zagradi ( sedamdeset posto )..!!!
Uzas kakvo nam je sudstvo..javni biljeznici…zse..hanfa..ma strasno..Svih nas treba proglasit kolonijom jer smo dokazano nesposobni za ista "normalno"

Pozdrav

ja sam ispunio obrazac za skupštinu samo cekam cijenu dionice …..

trebali bi se okupiti i tužiti društvo!!!
Ovakvo ponašanje vlasnika, društva, uprave prema postojećim dioničarima je neprihvatljivo i nedopustivo!
Telefonski broj na koji se nitko ne javlja, e-mail na koji nitko ne odgavara, skupština na koju se dioničari ne mogu prijaviti jer nema odgovarajućeg obrasca, “fer” cijena koja se nudi i koja je dobivena elaboratom procjena za koju nitko ne zna koliko iznosi?!
Podsjetite me, da li je FNVC dioničko društvo ili nešto drugo?

Ne znam ali kad malo pogledam na skdd-u pa Čiča je još vlasnik dosta dionica. Jel on to uopče prodao Almu jer koliko vidim Alma tamo nema nigdje on je vezan za Njivice.
Da nije riječ opet o dokapu po nominali već drugi put od strane Čiče ?
A tu trava baš i ne raste.

Pa ja sam poslao mail Hanfi i DORH-u pa ćemo vidjeti što će oni reći na sve to.
Prve informacije ukazuju na naravno nije sve čisto ni po Zakonu.

S Finvestom uvijek treba oštro….sad kad su dobili enormni diskot i mogu ići na ljetovanje opet drže dioničare u zabludi.

NETKO DOBIO “FER” CIJENU ????? ELABORAT ???? PRIJAVU ZA SKUPŠTINU ???

MISLIM DA NIJE

PA ZAŠTO UVIJEK VAN ZAKONA ????

Evo npr. ja bi sad kupovao i po 60 kn jer je book preko 150 ali što mi to vrijedi kad će mi “uvaliti” fer od ? kuna.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Evo kako je zse odgovorila na moj upit..

“Poštovani

S obzirom da se fer vrijednost dionice procjenjuje na dan objave poziva na glavnu skupštinu u glasilu društva, za sve informacije možete se obratiti samom društvu.
Ukoliko društvo elaborat o procjeni fer vrijednosti dionice dostavi Zagrebačkoj burzi na objavu, isto će biti bez odgode objavljeno investicijskoj javnosti.

S poštovanjem,

Odjel tržišta | Markets Department
Zagrebačka burza d.d. | Zagreb Stock Exchange Inc.
Ivana Lučića 2a | 10 000 Zagreb | Croatia | http://www.zse.hr
Tel: +385 1 4686 831 | +385 1 4686 834 | +385 1 4686 829
Fax: +385 1 4677 680 ”

Tako da nikakve koristi od njih i njihovog utjecaja na tvrtke koje su izlistane na zse..Oni sebe ocito dozivljavaju samo kao postare..ako sta dobiju to objave..super.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Mislim da će ipak DORH morati djelovati sukladno Zakonu….
locirati…dalje znate kako ide

E pa Đuro ima tešku ruku.

Prije ikakve prijave kolega jos treba otic u Cabar pa vidjet taj elaborat..tj dali uopce postoji .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close