FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MiroBaricevic
tko zna hoce se oni držat booka??? al def više nije 30 nego preko 100

Rješenje trgovačkog suda o sklopljenoj nagodbi pred sudom

I ne samo to, otpuštanje dugova je puno veće od početnog, financijske institucije su otpustile cca 60 kn/dionici a to je obilato.
Čudno da nitko nema info o “fer cijeni” i elaborat

E pa Đuro ima tešku ruku.

MiroBaricevic
koliko sam ja uspio procitat puno je dugova oprošteno ili cak smanjeno cak do 60% i vise

da nitko ne zna fer vrijednost dionice

Nigdje ni komentara od g. NB..ni rijeci na njegovom blogu..a sobzirom da ima preko 10 000 dionica cudi me da nema sta rec…
Radimo na tome da se sazna “fer” cijena..i mislim da bi do kraja tjedna trebali imat konkretan podatak..Uprava je zakopcana..odvjetnici nemaju ovlasti..ali pritisak je pojacan pa netko mora “puknut”..ako uopce i postoji broj kojim se definirala vrijednost….a ne samo fraza “fer”

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan

samo da nas ne zavaljaju…..Finvest ima imovine mimo drvne branše.. i dok PSN nije bio prihvacen imovina je višestruko više vrijedila od dugova a pogotovo sad kad je PSN prihvacen

Kolka ocekivanja imate? Po kolko cete pristati na otkup?

Ja razmisljam otici na izlet u Cabar na GS.

i ja ako bude prihvatljiva cijena dionice 🙂

Ima tzv. “ZAMKA” ako dođete na skupštinu i :

1. glasate da se ne slažete = prihvatati ćete isplatu po “fer” njihovoj cijeni

2. glasate za = nema isplate

Što izabrati a jedno morate ????

E pa Đuro ima tešku ruku.

Jeste se probali prijavit na skupstinu ?!?..Kaze se u pozivu da je obrazac prijave objavljen na web stranicama drustva..ja ga ne mogu naci..osim onog za prijavu na skupstinu 2016-e..Ili direktno tajniku drustva u sjedistu drustva..za kojeg se ne zna ni ime..ni broj tel…!?!?..
Fer cijena !?!..S obzirom da prihvaceni plan ne predvidja nikakvo smanjenje nominale..nikakvo vracanje duga preko prebijanja dionicama..promjenu vlasnicke strukture..itd..Vracanje duga se provodi vecinom iz redovnog poslovanja..i sve ispod trocifrenog broja nebi smatrao “fer”…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Mislim da je ova prodaja po 30 i nešto vrlo zanimljiva…ali da je znati “fer” cijenu

E pa Đuro ima tešku ruku.

Rješenje trgovačkog suda o sklopljenoj nagodbi pred sudom za društvo FINVEST CORP d.d.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/qBcfZEPw3HU8YAiHyhxSCg==.pdf

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close