FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A za koga nije dobro..za spekulante ?.Ako je fer cijena ispod 10.. 30..50..100..?..Tko vam brani otic na skupstinu i glasat ZA..Ostaju vam dionice ali nisu vise izlistane na burzi..I ovako to sto su na burzi nije neki "dobitak na lotu"..I danas postoje tvrtke koje nemaju dinice na burzi a poprilicno su trazene i nije ih lako kupit ..isplacuju dividendu..itd..

Pozdrav
upravu si….ne treba im dat dionice u bescjenje…..


A za koga nije dobro..za spekulante ?.Ako je fer cijena ispod 10.. 30..50..100..?..Tko vam brani otic na skupstinu i glasat ZA..Ostaju vam dionice ali nisu vise izlistane na burzi..I ovako to sto su na burzi nije neki "dobitak na lotu"..I danas postoje tvrtke koje nemaju dinice na burzi a poprilicno su trazene i nije ih lako kupit ..isplacuju dividendu..itd..

Pozdrav
upravu si….ne treba im dat dionice u bescjenje…..

Nema baš ponuda dakle “FER” cijena se zna. Nije dobro.

E pa Đuro ima tešku ruku.

MiroBaricevic

znaci to je 2,5kn po dionici 🙁

Pa nije baš OBILATO koliko vidim. Vjerovatno se do cijene došlo dijeljnjem book vrijenosti sa koeficijentom 15 što je “PRAVIČNO I FER”.

E sad kao uvijek postoji “CAKA”, a to je da se Vi složite da Vas se isplati ali po “FER” cijeni koju na Sudu osporavate i onda Sud putem vještaka radi novu procjenu koju Sud obično prihvaća.

Nije loše pokušati.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Jel neko planira ici na skupstinu?
Ako dam punomoc dal onda imam pravo na otkup?


Jel neko planira ici na skupstinu?
Ako dam punomoc dal onda imam pravo na otkup?

mislim da imaš…..jel uvijet da se treba doc na skupštinu i da se onda ima samo pravo na otkupi dionica
koja bi mogla bit cijena?? ja kad sam se cuo prije jedne godine sa njihovim pravnikom ….rekao mi je da FNVC ima punu vecu vrijednost tj imovine nego duga


Jel neko planira ici na skupstinu?
Ako dam punomoc dal onda imam pravo na otkup?

Imaš ako glasaš protiv. Dakle, tvoj opunomoćenik radi stvari umjesto tebe. On tamo predstavlja tebe i glasa kako mu ti kažeš.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

i koliko nam onda nude, ima li tko kakav info

nema izgleda…. 🙂

mislim, meni ni jedna cijena ne može biti fer, ali valjda bumo nešto izvukli iz fnvc i njivica, naravno po ovim cijenama mi ne moraju ništa isplaćivati

Da li je netko dobio “ZVANIČNU PONUDU ” od strane finvesta ??????

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close