FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel netko provjerio koliko nude, kako ih kontaktirati? Jel nude Njivice?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Lucijan

neka daju po nominali 🙂

Tesko kolega.

Zanimljiv prijedlog također o novim clanovima NO…

Biraju se sljedeći članovi Nadzornog odbora:

1. Denis Fudurić, s prebivalištem u Zagrebu, Veselišće 2B, OIB:61008448735, diplomirani ekonomist,
2. Vidoje Vujić s prebivalištem u Rijeci, Internacionalnih brigada 45, OIB: 81252844010, doktor društveno-humanističkih znanosti – područje ekonomije i

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Najbitnije niste rekli: Cijena se definira prije PSN-a dakle cca po booku koji je 29 kuna ( po meni za očekivati je cca 32-35 kuna/dionica ). Nažalost IGRA je već odigrana prije i definirana cijena.Ako nećete uzeti 32-35 ne morate svejedno neće više biti na burzi. Nije dobro.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Neznam samo kolega od kud taj “plan” da drustvo otkupi sve dionice..po 35 kn treba im 20ak mil kuna..Razumio bi da vecinski dionicar..Alm..ili njemu podlozni dionicari daju ponudu..Ovako ispada da i on i svi imaju pravo prodat dionice tvrtki.!?!?..Nesto tu ne stima ..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ne kupuje društvo sve dionice niste dobro čitali nego POVLAČI dionice s tržišta. Dakle kupuje cca 9% firme ili 55.000 dionica po 35 = za manje od 2 mil. kuna. Naravno da nešto nije u redu. Ko kaže da Je Alm većinski dioničar ????? Ne bi se kladio.

E pa Đuro ima tešku ruku.

http://zse.hr/default.aspx?id=77578

Dragi dioničari ( budući udjeničari ) samo dva pitanja :

1. Zašto u pozivu na skupštinu nije navedena “FER” cijena obzirom da je elaborat procjene napravljen prije objave poziva a ne vidim nijedan razlog zašto nije objavljena i ta “FER” cijena ?
2. Zašto se elaborat može dobiti jedino na uvid u ČABRU ( dakle 500 dioničara bi trebalo putovati u Čabar ) ?

Nije mi jasno zašto se javni podaci kriju od javnosti i dioničara pa su moguća dva scenarija. Ili se radi dokup ( na burzi i sa strane ) ili će “FER” cijena biti simbolična.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Ne kupuje društvo sve dionice niste dobro čitali nego POVLAČI dionice s tržišta. Dakle kupuje cca 9% firme ili 55.000 dionica po 35 = za manje od 2 mil. kuna. Naravno da nešto nije u redu. Ko kaže da Je Alm većinski dioničar ????? Ne bi se kladio.

Kako ste kolega došli do 9% !?!
Na popisu prvih 10 dionicara..nema finvesta kao imaoca i jedne..Teoretski..Ako za odluku glasa 50,1 % tocka ce usvaja..i oni koji nisu glasali tj njih 49,9 % imaju pravo da im tvrtka otkupi dionice..znaci nekih 10 mil ako ide po 35 kn.
Danas ih pokušavam dobit na tel..nitko ne odgovara..ukljucuje se fax..e mail poslan na uprava@finvest.corp se vraca jer nije aktivna adresa ?!!?..
Iluzorno je ocekivat od zse i njenih trutova da ce nesto poduzet..

Pozdrav

svi smo mi Crobex


e mail poslan na uprava@finvest.corp se vraca jer nije aktivna adresa ?!!?..

Krivu adresu si upisao. Na stranici im je navedena: uprava@finvestcorp.hr. Ja sam poslao, al nisam dobio odgovor.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



Ne kupuje društvo sve dionice niste dobro čitali nego POVLAČI dionice s tržišta. Dakle kupuje cca 9% firme ili 55.000 dionica po 35 = za manje od 2 mil. kuna. Naravno da nešto nije u redu. Ko kaže da Je Alm većinski dioničar ????? Ne bi se kladio.

Kako ste kolega došli do 9% !?!
Na popisu prvih 10 dionicara..nema finvesta kao imaoca i jedne..Teoretski..Ako za odluku glasa 50,1 % tocka ce usvaja..i oni koji nisu glasali tj njih 49,9 % imaju pravo da im tvrtka otkupi dionice..znaci nekih 10 mil ako ide po 35 kn.
Danas ih pokušavam dobit na tel..nitko ne odgovara..ukljucuje se fax..e mail poslan na uprava@finvest.corp se vraca jer nije aktivna adresa ?!!?..
Iluzorno je ocekivat od zse i njenih trutova da ce nesto poduzet..

Pozdrav
[/quote]

Dragi kolega forumašu Krešo,
naravno da većinski neće prodavati svoje dionice FNVC-u dakle samo onima koji glasaju “PROTIV” će se isplatiti “FER” cijena, dakle ako većina glasa ZA oni nemaju pravo za otkup dionica a kako je za očekivati da će odluka proći jedino “ONI KOJI SU NA SKUPŠTINI I KOJI GLASUJU PROTIV” imaju pravo na otkup. A kakko vidim da ste zvali, slali mail itd i niste dobili NIKOG da je očito to nekome u interesu.
NIJE DOBRO !!!!

E pa Đuro ima tešku ruku.

A za koga nije dobro..za spekulante ?.Ako je fer cijena ispod 10.. 30..50..100..?..Tko vam brani otic na skupstinu i glasat ZA..Ostaju vam dionice ali nisu vise izlistane na burzi..I ovako to sto su na burzi nije neki “dobitak na lotu”..I danas postoje tvrtke koje nemaju dinice na burzi a poprilicno su trazene i nije ih lako kupit ..isplacuju dividendu..itd..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close