FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gle, Joka.
Vrlo su interesantni tvoji upisi, od toga da je to smeće pa do toga da ti ideš još dublje u to.
Pa sad, Bog zna koji si ti? (veeeeliki upitnik)
Svima je jasno da je od toga mogao biti JAKO dobar posao, i svima je jasno da u “našoj”
državi je puno isplativije biti propadalo nego dobitnik (osim, pjesma se zove “nismo slučajan odabir”) jer su tako naj hrvatine odlučile.
I sad možemo jecati od sreće.

jedino što znam da Državno odvjetništvo u Rijeci radi svoj posao aljkavo i pristrano ( zbog čega?? )Osobnu izjavu Marjana da je državi “naplaćivao” takvu kamatu jer nije bilo novaca i jer država nije imala izbora ( a bio je rat?? ) kako je zaboravi oplatiti 5 miliona maraka kod pretvorbe Goranproduka?? imate u reviziji pretvorbe Šime Krasić na internetu – javno dostupan državni dokument!!! sumrak pravosuđa!!

Lijepo rečeno Tip top, abc1, simpson !

A vi kolega Joka, nadamo se da ćete pojačat svoju poziciju u ovom nosiocu razvoja našeg kraja pa možda i doć ovdje preuzet funkciju u upravi. Kad dođete javite nam se mi smo iza uprave !

Obzirom da je navodno trenutni predsjednik uprave izjavio na pomenutom sastanku da nezna zašto je Karlovac iznajmljen za 1/3 dobiti koju ostavaruje imate velike šanse dobit mjesto u upravi.

Realno gledajući, pretvorba od prije 18-19 godina, kamate od prije 20 godina, sve stoji ! Ali pametnom je dovoljno zadnje dvije godine da odradi svoj posao ! Neka se skoncentrira na kooperaciju sa Agrocetin, Njivice i Rudnik i prodaju strojeva po kilogramu željeza, imaju više nego dosta materijala !

Stoga Joka, prestanite obavljat veliku nuz.. na ovom forumu i ako vama odgovara firma u kojoj su plaće u Gerovu na minimumu za 1/3 zaposlenih, a druge 2/3 trećine ne dobivaju ništa, gdje se nema niti za sirovinu unatoć deblokadi i obustavi svih postupaka i ovrha, sretan vam put ali poštedite nas vaših navijanja !

Neka više krene ekipa iz Zagreba i neka odradi svoj posao !


Lijepo rečeno Tip top, abc1, simpson !

A vi kolega Joka, nadamo se da ćete pojačat svoju poziciju u ovom nosiocu razvoja našeg kraja pa možda i doć ovdje preuzet funkciju u upravi. Kad dođete javite nam se mi smo iza uprave !

Obzirom da je navodno trenutni predsjednik uprave izjavio na pomenutom sastanku da nezna zašto je Karlovac iznajmljen za 1/3 dobiti koju ostavaruje imate velike šanse dobit mjesto u upravi.

Realno gledajući, pretvorba od prije 18-19 godina, kamate od prije 20 godina, sve stoji ! Ali pametnom je dovoljno zadnje dvije godine da odradi svoj posao ! Neka se skoncentrira na kooperaciju sa Agrocetin, Njivice i Rudnik i prodaju strojeva po kilogramu željeza, imaju više nego dosta materijala !

Stoga Joka, prestanite obavljat veliku nuz.. na ovom forumu i ako vama odgovara firma u kojoj su plaće u Gerovu na minimumu za 1/3 zaposlenih, a druge 2/3 trećine ne dobivaju ništa, gdje se nema niti za sirovinu unatoć deblokadi i obustavi svih postupaka i ovrha, sretan vam put ali poštedite nas vaših navijanja !

Neka više krene ekipa iz Zagreba i neka odradi svoj posao !


bla,bla,bla
ovo je burzaa ne crveni križ i tu nema milosti

Evo kolege jos novosti oko dobrotvora…izgleda da Dobrotvor i Manager godine iz Njivica postaju zvjezde nove rubrike i to
CRNE KRONIKE: Vaš link …

H_Simpson
u ponedeljak cemo sve znat iza 13h

ja nisam optimist kao Vi… Nekako mo se cini da ce institucije drzave odraditi svoj posao vrlo brzo….

H_Simpson
moram bit optimist kad sam 11 dionicar FNVC-a[emo_smijeh]

@joka,
Nek ti je sa srecom….tu nazalost …ne cveta cvece niti ce kako stvari stoje…!!!

H_Simpson
Hvala! vidjet cemo……ponedeljak je blizu

ništa od rocišta u ponedeljak otkazano

Joka, kad ce ova trakavica svome kraju, ima li svjetla na dnu tunela pitam se

New Report

Close