FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čabar, Čabar,

Dok štrajk i dalje traje unatoč PSNu, radnici nisu dobili plaće.

To je već 9 mjesečnih neisplaćenih plaća.

Šta se bune u 3 maju i drugdje tek su na trećoj neisplaćenoj.

Naši susjedi, Erent i Andreja su napustili Finvest.

Njima je Hrvoje kao predsjednik uprave isplatio otpremnine, plaće i doprinose kao zahvalu za dobro obavljen posao a mi još uvijek čekamo da se i nas sjete.

Ali došao je i prijedlog PSNa

Nova uprava očigledno igra za Marijančeka. I nakon duboke analize slijedi:

Od građevine ništa, strojevi su rasprodani. Gdje su novci završili to neznamo mi ali znaju Marijanček, Zvonček i Ruža.

Od proizvodnje namještaja u 3 pogona Prezidu, Tršču i Čabru ništa. Ona se gasi.

Zašto se gasi ? Održanje namještaja je bio Marijančekov i Erentov i Zvončekov borbeni poklič za novi bolji Finvest !

Prodaje se imovina koja nije u funkciji, to je poznato od ranije.

Ali prodaje se i itekako profitni pogon proizvodnje stupova u Karlovcu koji je kompatibilan sa Gerovom.

Sirovina je ista, ostatak iz proizvodnje može u pelete, mali broj zaposlenih, sigurno tržište.

Zašto se prodaje ? Očigledno za isti razlog zbog kojeg se rasporodala mehanizacija građevine. Zašto se prodala i hidroelektrana,

Da bi Marijanček, Zvonček i Ruža dogovorili cijenu.

Od nama poklonjenih 750 milijona kuna ostaje samo Gerovo!

Gerovo će se očistiti od dobavljača na njihovu štetu !

Financijske institucije će se namiriti iz prodaje imovine i potom ide slijedeće:

Čiča dogovara prodaju čistog Gerova poznatom kupcu iz Njemačke.

Čiča uzima sebi svoje !

A mi radnici ćemo dobiti zahvalnicu za naivnost i tišinu.

A dioničari Finvesta će dobiti najvjerojatnije razglednicu sa slikama ljepota Goranskog kraja i poziv na još jedno zadnje druženje na ribnjaku za zahvalu na podršci i povjerenju prije 27 mjeseci !!

Tko kaže da Linić nije volio Marijančeka ?

Predstečajna nagodba je stvarno najljepši poklon Marijančeku koji mu je Linić mogao dat !

Samo zašto nam nisu tada prije 27 mjeseci to rekli da se bezveze ne smrzavamo u pogonu Čabar !

Proljeće bi kalendarski bilo danas i ovako i onako !

Čabar, Čabar,

Dok štrajk i dalje traje unatoč PSNu, radnici nisu dobili plaće.

To je već 9 mjesečnih neisplaćenih plaća.

Šta se bune u 3 maju i drugdje tek su na trećoj neisplaćenoj.

Naši susjedi, Erent i Andreja su napustili Finvest.

Njima je Hrvoje kao predsjednik uprave isplatio otpremnine, plaće i doprinose kao zahvalu za dobro obavljen posao a mi još uvijek čekamo da se i nas sjete.

Ali došao je i prijedlog PSNa

Nova uprava očigledno igra za Marijančeka. I nakon duboke analize slijedi:

Od građevine ništa, strojevi su rasprodani. Gdje su novci završili to neznamo mi ali znaju Marijanček, Zvonček i Ruža.

Od proizvodnje namještaja u 3 pogona Prezidu, Tršču i Čabru ništa. Ona se gasi.

Zašto se gasi ? Održanje namještaja je bio Marijančekov i Erentov i Zvončekov borbeni poklič za novi bolji Finvest !

Prodaje se imovina koja nije u funkciji, to je poznato od ranije.

Ali prodaje se i itekako profitni pogon proizvodnje stupova u Karlovcu koji je kompatibilan sa Gerovom.

Sirovina je ista, ostatak iz proizvodnje može u pelete, mali broj zaposlenih, sigurno tržište.

Zašto se prodaje ? Očigledno za isti razlog zbog kojeg se rasporodala mehanizacija građevine. Zašto se prodala i hidroelektrana,

Da bi Marijanček, Zvonček i Ruža dogovorili cijenu.

Od nama poklonjenih 750 milijona kuna ostaje samo Gerovo!

Gerovo će se očistiti od dobavljača na njihovu štetu !

Financijske institucije će se namiriti iz prodaje imovine i potom ide slijedeće:

Čiča dogovara prodaju čistog Gerova poznatom kupcu iz Njemačke.

Čiča uzima sebi svoje !

A mi radnici ćemo dobiti zahvalnicu za naivnost i tišinu.

A dioničari Finvesta će dobiti najvjerojatnije razglednicu sa slikama ljepota Goranskog kraja i poziv na još jedno zadnje druženje na ribnjaku za zahvalu na podršci i povjerenju prije 27 mjeseci !!

Tko kaže da Linić nije volio Marijančeka ?

Predstečajna nagodba je stvarno najljepši poklon Marijančeku koji mu je Linić mogao dat !

Samo zašto nam nisu tada prije 27 mjeseci to rekli da se bezveze ne smrzavamo u pogonu Čabar !

Proljeće bi kalendarski bilo danas i ovako i onako !


gdje piše da se prodaje pogon u Karlovcu

FOKUSIRAJTE se Joka !

Na FOKUS poslovanja ! Stranica 12 opertaivnog plana !

Izdvajanje i prodaja ! Te dvije magične riječi dobrotvora !

Poziv za druženje na ribogojilištu će sigurno doć jer naš dobrotvor treba podršku svih dioničara !

Mi radnici ga čekamo !

Runolist

a sam 11 dionicar FNVC ako odbijemo gazdu onda sam 9 ili 10 dionicar….razgovor može ic samo u jednom pravcu…po nominali

poznati kupac iz njemačke za gerovo? koji i kome poznat? i odakle sad to?

Čabar, Čabar,

Dok štrajk i dalje traje unatoč PSNu, radnici nisu dobili plaće.

To je već 9 mjesečnih neisplaćenih plaća.

Šta se bune u 3 maju i drugdje tek su na trećoj neisplaćenoj.

Naši susjedi, Erent i Andreja su napustili Finvest.

Njima je Hrvoje kao predsjednik uprave isplatio otpremnine, plaće i doprinose kao zahvalu za dobro obavljen posao a mi još uvijek čekamo da se i nas sjete.

Ali došao je i prijedlog PSNa

Nova uprava očigledno igra za Marijančeka. I nakon duboke analize slijedi:

Od građevine ništa, strojevi su rasprodani. Gdje su novci završili to neznamo mi ali znaju Marijanček, Zvonček i Ruža.

Od proizvodnje namještaja u 3 pogona Prezidu, Tršču i Čabru ništa. Ona se gasi.

Zašto se gasi ? Održanje namještaja je bio Marijančekov i Erentov i Zvončekov borbeni poklič za novi bolji Finvest !

Prodaje se imovina koja nije u funkciji, to je poznato od ranije.

Ali prodaje se i itekako profitni pogon proizvodnje stupova u Karlovcu koji je kompatibilan sa Gerovom.

Sirovina je ista, ostatak iz proizvodnje može u pelete, mali broj zaposlenih, sigurno tržište.

Zašto se prodaje ? Očigledno za isti razlog zbog kojeg se rasporodala mehanizacija građevine. Zašto se prodala i hidroelektrana,

Da bi Marijanček, Zvonček i Ruža dogovorili cijenu.

Od nama poklonjenih 750 milijona kuna ostaje samo Gerovo!

Gerovo će se očistiti od dobavljača na njihovu štetu !

Financijske institucije će se namiriti iz prodaje imovine i potom ide slijedeće:

Čiča dogovara prodaju čistog Gerova poznatom kupcu iz Njemačke.

Čiča uzima sebi svoje !

A mi radnici ćemo dobiti zahvalnicu za naivnost i tišinu.

A dioničari Finvesta će dobiti najvjerojatnije razglednicu sa slikama ljepota Goranskog kraja i poziv na još jedno zadnje druženje na ribnjaku za zahvalu na podršci i povjerenju prije 27 mjeseci !!

Tko kaže da Linić nije volio Marijančeka ?

Predstečajna nagodba je stvarno najljepši poklon Marijančeku koji mu je Linić mogao dat !

Samo zašto nam nisu tada prije 27 mjeseci to rekli da se bezveze ne smrzavamo u pogonu Čabar !

Proljeće bi kalendarski bilo danas i ovako i onako !

jesu li radnici prijavili dorhu nestašluke marjančeka???? imate prilike a nemate što izgubiti?

FOKUSIRAJTE se Joka !

Na FOKUS poslovanja ! Stranica 12 opertaivnog plana !

Izdvajanje i prodaja ! Te dvije magične riječi dobrotvora !

Poziv za druženje na ribogojilištu će sigurno doć jer naš dobrotvor treba podršku svih dioničara !

Mi radnici ga čekamo !

neka i dorh s policiom dođe na dernek!


poznati kupac iz njemačke za gerovo? koji i kome poznat? i odakle sad to?

isti kupac je za hotel Njivice i za FNVC išlo bi sve u paketu…..ako se dogovore

opa sad vidim +29,59% ili 34,99kn nije neki promet al u zadnje vrijeme se ipak trguje



poznati kupac iz njemačke za gerovo? koji i kome poznat? i odakle sad to?

isti kupac je za hotel Njivice i za FNVC išlo bi sve u paketu…..ako se dogovore
[/quote]

Ovdje se priča da se radi o kupcu Gerova i koji nije zainteresiran za Njivice !

Nominala ? Sigurno da ćete razgovarati o nominali samo dali će dobrotvor sa vama razgovarat ?

Niste mu trebali do sada pa zašto bi trebali ubuduće ?

Ako ste dioničar tražite odgovore od uprave gdje su nestali strojevi i pozajmice !

Pogledajte šta se desilo u pogonima Finvesta koji je nekada uredno radio. ovom

Sve je zapušteno i vi stavrno smatrate da će naš dobrotvor htjet razgovarat sa vama ?

Što se tiče vaše nominale, i naše plaće su imale nekada nominalu a danas nema niti nule.

Od nominale o kojoj vi pričate su u ovom kraju ostali izgladnjeli i prevareni ljudi bez budćnosti i gdje bilo tko tko ima bilo kakve šanse bježi glavom bez obzira.

A poruka onome tko je napravio veliki promet na tržištu kapitala ovom dionicom, neka pročita stranice Novog sindikata. Puno više će učinit da pomogne sa tih 1399 kunića par obitelji da plate struju.

Osim ako dobrotvor i Ruža dižu cijenu zbog marđina sa 1399 kuna !

Zlatne čabarske ruke !




poznati kupac iz njemačke za gerovo? koji i kome poznat? i odakle sad to?

isti kupac je za hotel Njivice i za FNVC išlo bi sve u paketu…..ako se dogovore
[/quote]

Ovdje se priča da se radi o kupcu Gerova i koji nije zainteresiran za Njivice !

Nominala ? Sigurno da ćete razgovarati o nominali samo dali će dobrotvor sa vama razgovarat ?

Niste mu trebali do sada pa zašto bi trebali ubuduće ?

Ako ste dioničar tražite odgovore od uprave gdje su nestali strojevi i pozajmice !

Pogledajte šta se desilo u pogonima Finvesta koji je nekada uredno radio. ovom

Sve je zapušteno i vi stavrno smatrate da će naš dobrotvor htjet razgovarat sa vama ?

Što se tiče vaše nominale, i naše plaće su imale nekada nominalu a danas nema niti nule.

Od nominale o kojoj vi pričate su u ovom kraju ostali izgladnjeli i prevareni ljudi bez budćnosti i gdje bilo tko tko ima bilo kakve šanse bježi glavom bez obzira.

A poruka onome tko je napravio veliki promet na tržištu kapitala ovom dionicom, neka pročita stranice Novog sindikata. Puno više će učinit da pomogne sa tih 1399 kunića par obitelji da plate struju.

Osim ako dobrotvor i Ruža dižu cijenu zbog marđina sa 1399 kuna !

Zlatne čabarske ruke !

[/quote]
kolega meni je žao svih radnika….al ovo je burza i ovdje nema milosti….uskoro cemo vidjet hoce FNVC opstat ili ce otic u vjecna lovišta…ja tipujem naravno za ono prvo….

IZDAVATELJ SE NALAZI U SEGMENTU PROMATRNJA….šta se iz brda valja????[emo_smijeh]

New Report

Close