FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve mi se cini da bi se mogli iznenaditi.. A uskoro ce se sve znati 🙂


u kom smislu cemo se iznenadit???? jel imaš nešto podjelit s nama

Koliko panfleta… Koliko velikih i silnih i jakih rijeci.. A gdje se skrivate? Ha ha ha
Zalosno

Strpljenja malo…
I btw, Rivica radi a u kamp se ne moze.. Netko vas laze, braco.. :))

Još uvijek ne vidimo Simpsonovo iskrcavanje na Normandiju. [emo_zloban]


Istresi se Simpsone, zakucaj Fnvc na 1 lipu, pokazi cici da ti to mozes

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Prodaja pobjegla na 50, do 100kn je 200kom, a Simpson se i dalje ne istresa. Netko nešto zna što mi ne znamo.

gdje je onaj šta mi je nudio po 20kn FNVC????? neka stavi na 20kn svoje dionice

Potpore za očuvanje radnih mjesta

OV – održavanje vagona iz Zagreba tvrtka je koja je u 2013. godini dobila najveći iznos potpora za očuvanje radnih mjesta – 598.620,97 kuna za 193 radnika. Najviše radnih mjesta čuvalo se u u čabarskoj drvoprerađivačkoj tvrtki Finvest Corp, njih 209, za što je HZZ izdvojio 487.655,94 kune.

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=Black&id=783450

A gdje su pare ??????

E pa Đuro ima tešku ruku.

Simpsone!

Prošlo je 11!

Ovo je samo podsjetnik (na trenutno vrijeme) da možeš slobodno (nitko ti ne brani i ne potiče na to) staviti svojih 1.300 komada kojih nemaš (vjerojatno) na prodaju (koju nećeš napravit). [emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


Simpsone!

Prošlo je 11!

Ovo je samo podsjetnik (na trenutno vrijeme) da možeš slobodno (nitko ti ne brani i ne potiče na to) staviti svojih 1.300 komada kojih nemaš (vjerojatno) na prodaju (koju nećeš napravit). [emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]


ima vremena do 13h…..meni nije samo jasno zašto je gazda prebacivo svoje dionice sa jednog racuna na drugi

pa matematika je vrlo laka i jednostavna??? izvučene pare iz hotela njivice, finvesta a nekretnine založene ( samo tko je dao pare )a pare opet posuđene ( kao dug ) jabukama ( agrocetinka )! radnici bi trebali šetati gajevom ulicom![emo_smijesak]

sutra svi dionicari koji mislite da je ovdje the end stavite svoje dionice na 20kn…..

Ajme kakva šteta…baš sutra neću imati pristup Net-u…a baš mi se tvoj javni poziv sviđa. Lajk! [emo_smijeh]


sutra svi dionicari koji mislite da je ovdje the end stavite svoje dionice na 20kn…..

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close