FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.kurir-info.rs/tajkun-slagao-ceo-region-radnicima-nije-poklonio-fabriku-a-sada-ih-i-otpusta-clanak-1091827

MiroBaricevic,H_Simpson
pa ne kužim šta plasirate stare vijesti….koje su vam namjere? ako imate dionica prodajte i adio…šta se mucite

Ma prodao bi ja ali čekam novog izbornika na klupi Daščare možda stvari krenu nabolje ???? Nikad se nezna čiča je međunardni igrač…..kad je ono bio desant na drvar jer sad negdje pada godišnjica ????

E pa Đuro ima tešku ruku.

TAJKUN DOBROTVOR Marijan Filipović: Kako sam se obogatio, zašto sam smijenio sina i darovao tvornicu sam sebi

Moj sin se školovao u Americi i naučio je jedno – važan je samo profit i profit. Nije u krivu. Imamo jedan pogon koji je u gubitku i Marin ga je htio zatvoriti. Nisam mu dozvolio. Eto, u tome smo se razišli. Zato sam ga smijenio a pogon sam ja zatvorio, onda drugi i treći i uz njega prodao još jedan.

Puno snijega ima tu na vašem brdu u Tršću.

– Navikao sam, snijeg je koji put sve do jaja.

Helikopter?

– Nemam više, prodo sam ga. Ne treba mi. I nako sam se bojao visine. Sad imamo zaista izvrsne ceste, mnogo autoputa, na nekim cestama je i asfalt. Imam i vozača, a i moja tajnica i asistentica Ružica Kajić također vozi.

Vozite i vi sami?

– Vozim, ali samo ovdje oko kuće.

Vidim, opsjedaju vas sada novinari svakog dana. To ste htjeli, željeli?

– Naravno da volim.Poklonio sam zato tvornicu sebi samom. Prvi sam to uradio nadam se da će ostali slijediti moj primjer. Porez na darovanje nisam platio ipak sam poklonio nešto sam sebi. To bi bilo dvostruko oporezivanje a to je zabranjeno u zemljama EU.

Pješke ste došli.

– Malo pješice, malo trčeći.

Da li famozni konji “samaraši” mogu nositi po pola tone tereta na leđima?

Da. Snažni konji. Imaju na leđima samar, samaricu. To je nešto poput drvenog sedla na koje se naslažu mjenice, zadužnice, pare ili što god želite, pa se to onda priveže konopom.

Poklonili ste sve sami sebi?

– Zadovoljan sam. Odužio sam se sam sebi.

E pa Đuro ima tešku ruku.

lagane pare, duple fakture, friziranja……..

E pa Đuro ima tešku ruku.


TAJKUN DOBROTVOR Marijan Filipović: Kako sam se obogatio, zašto sam smijenio sina i darovao tvornicu sam sebi

Moj sin se školovao u Americi i naučio je jedno – važan je samo profit i profit. Nije u krivu. Imamo jedan pogon koji je u gubitku i Marin ga je htio zatvoriti. Nisam mu dozvolio. Eto, u tome smo se razišli. Zato sam ga smijenio a pogon sam ja zatvorio, onda drugi i treći i uz njega prodao još jedan.

Puno snijega ima tu na vašem brdu u Tršću.

– Navikao sam, snijeg je koji put sve do jaja.

Helikopter?

– Nemam više, prodo sam ga. Ne treba mi. I nako sam se bojao visine. Sad imamo zaista izvrsne ceste, mnogo autoputa, na nekim cestama je i asfalt. Imam i vozača, a i moja tajnica i asistentica Ružica Kajić također vozi.

Vozite i vi sami?

– Vozim, ali samo ovdje oko kuće.

Vidim, opsjedaju vas sada novinari svakog dana. To ste htjeli, željeli?

– Naravno da volim.Poklonio sam zato tvornicu sebi samom. Prvi sam to uradio nadam se da će ostali slijediti moj primjer. Porez na darovanje nisam platio ipak sam poklonio nešto sam sebi. To bi bilo dvostruko oporezivanje a to je zabranjeno u zemljama EU.

Pješke ste došli.

– Malo pješice, malo trčeći.

Da li famozni konji “samaraši” mogu nositi po pola tone tereta na leđima?

Da. Snažni konji. Imaju na leđima samar, samaricu. To je nešto poput drvenog sedla na koje se naslažu mjenice, zadužnice, pare ili što god želite, pa se to onda priveže konopom.

Poklonili ste sve sami sebi?

– Zadovoljan sam. Odužio sam se sam sebi.

možda i u testamentu ostavi sve sebi???
Dobro je da magarac nije trebao nositi i 5 miliona maraka koje je čiča trebao predati za pretorbu Goranprodukta!!! Bar je magarca poštedio!!

@Miro B

Poštovani Gospodine Baričević,
Kako Vas nije sram tako blatiti našeg narodnog heroja i dobrotvora Marijan Filipovića aka Čiću!!!!! Čovjek je ni kriv ni dužan poklonio biser Čabranskog kraja svojim Šumadincima, to što oni i Vi ne razumijete tu prekrasnu gestu to je njihov i Vaš problem. Smatram da se trebamo svi zajedno solidizirati s Čićom oko ovog mučkog blaćenja jel zaista nije u redu zaj…. dementnog starca!!!

Marijane tvoji šumadinci ti daju podršku i čekaju te s vilama!!!

čiča sjedi i jede jabuke i lagano mljacka jer je dobit prek deset miliona kunića!!!! Koliko je to kila jabuka??? – neka čiča izračuna ili on to od oka, pa što bude. Malo šljunka, malo balvana, malo interneta, doručka i turista i jabuke RODILE!!!![emo_smijeh]

a da čiči kupimo opet helikopter????? možda je pao u depresiju zbog toga?

ovo je stvarno tužno

zašto bi to bilo tužno – ni buffet ni gates neće išta ostaviti svojoj djeci pa njihova djeca ne pljuju po njima

filipović je iz ničega stvorio nešto, prepustio to sinu i nakon nekoliko godina finvest drvar ne postoji, a matica brat bratu u minusu 200 milja. i sin ima nešto obraza pričati. nije finvest zaronio u gubitak dok je na čelu bio filipović stariji, nego filipović sin pa je valjda isti i odgovoran što je primao plaću, a svoj posao katastrofalno radio

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://www.jutarnji.hr/-moj-otac-marijan-filipovic-nije-dao-lipe-cak-ni-meni-ni-svojim-unucima–/1195692/

New Report

Close