FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ti gosti nisu normalni em oće internet em maslac pa nikad nisu zadovoljni. Pa šta ako čekaju konobara pola sata. Pa gužva je……

Eto odmah se sad neko prepao pa stavio na prodaju 781 komad na 46 kuna. Uh pala cijena na 40 kuna….e čiča moj….pa kud baš sa samarašima na burzu….

Strašno….možda trezor prodaje….da se unuče namiri….

E pa Đuro ima tešku ruku.

http://zse.hr/default.aspx?id=50940

@joka 14
Kako komentiras današnji članak u JL? Ako netko moze nek pojasni debt 2 equity swap u slucaju Finvesta?!? Mozda ovi u Finvest ne znaju da postoji Predstecajna nagodba koja to zakonki regulira….ali ja cekam tekst na portalu Index.hr koji pocinje “no krenimo redom”…!!

1. FILIPOVIĆ MARIJAN 478.044 77,41%
2. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 50.000 8,10%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D./FILIPOVIĆ MARIJAN 31.000 5,02%
4. BAKIĆ NENAD 10.850 1,76%
5. LUKA RIJEKA D.D. 3.973 0,64%
6. FLORIČIĆ KRISTIJAN 2.441 0,40%
7. VUKOVIĆ ROBERT 1.500 0,24%
8. LOJIĆ ANTUN 1.308 0,21%
9. FINVEST CORP. D.D. (1/1) 1.271 0,21%
10. KRAJINA ADEM 1.250 0,20

http://zse.hr/default.aspx?id=50982

čičino djelo,,, slike su više od riječi,,,

Pa što se bune kad je to njihovo nije mi jasno, pa čiča je lijepo rekao u dnevniku sve sam poklonio, jedino mi nije jasno ovo da sin radi hotele na Korčuli mislim dobro da radi, ali daleko je.

Eh čiča vidiš kakvi su ljudi kad im SVE pokloniš.

Drž se čiča danas FINVEST ide u ravnotežnu cijenu, a mislim i u redu je ovo je tek 13-ta blokada ove godine.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ekipa iz Drvara morala je znati da se Čiču ne može reketariti tek tako, kao što su neke guz.nje iz Drvara to rado htjeli. Čiča je malo jači igrač za njih. Radnici su kolateralna žrtva.

Ma to i kažem, pa zar bi trebalo još i plaćati koncesiju na šumu. Pa čiča je trebao dobivati još naknadu za sječenje šume, tako se to radi u EU.

E sad što vlasnici/radnici nisu na vrijeme shvatili da im je to čiča poklonio to je njihov problem, ali nema veze prodat će se za 60.000 KM i svi opet sretni. A čiča pobjego sa strojevima, faksom i klamaricom. Dobro da ne dolazi tamo jer lako je ući ali teško izići iz BiH, sigurno bi drugovi iz vlasti htjeli popričati s njim jedno na široko i dugo ( 3 mjeseca cca 90 obroka garantirno )

Ne daj se čiča……još malo pa nestalo.

Nije bitno što će cijena na 10 kuna, važno da se trži. Nije mi jasno ako se sve ostavlja zakladi da li isto vrijedi i za dugove. Da ne bi bilo poslije nismo znali da trebamo još doplatiti……

E pa Đuro ima tešku ruku.

ne razumijem ovu raspravu oko drvara. to je završena priča, finvest je tu popušio oko 110 milja kn, još vodi stečajnu masu s 55 milja kn, ali to vrijedi 0 kn, dakle jedan rdg mora još gadno stradati da to podnese.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Bivši HDZ-ov gradonačelnik Čabra zvan ČIČA ‘krao’ kamen u Cetingradu?

Karlovačka policija jučer je podnijela kaznenu prijavu protiv Marijana Filipovića ČIČE (76), vlasnika daščare Finvest. Uz njega, kazneno je prijavljen i direktor tvrtke Agrocetin.

Po službenim podacima PU karlovačke, tvrdi se da su njih dvojica obavljali eksploataciju tehničkog i građevinskog kamena, iako nisu imali potrebnu koncesiju za izvođenje rudarskih radova.

Šteta 142.380 kuna

Na teret im se stavlja da su od 1. srpnja do 1. studenoga 2009. godine na području općine Cetingrad eksploatirali ukupno 4.746,01 prostorni metar mineralne sirovine. Materijalna šteta je 142.380 kuna. Zato je policija podnijela prijavu Općinskom državnom odvjetništvu u Karlovcu.

– Pogledajte što sam ja dočekao nakon svojih 76 godina i 58 godina staža. Morate doći u Cetingrad i vidjeti što se entuzijazmom i iznimnom voljom i zalaganjem može stvoriti, a sad me se proziva da sam nelegalno koristio neki kamen. Pa niti jedan kamen nije otišao.

“Surađivali smo s policijom”
– Čim su došli, predali smo im. Kamen nismo prodali. Trebao nam je, bez obzira na sve, nastavljamo dalje…. Ako bude potrebno….

Nakon što kaznena prijava stigne u Državno odvjetništvo odlučit će se o daljnjem tijeku postupka i podizanju optužnice.

– Ne možete tu ništa učiniti. – zaključio je ČIČA.

večernji list 2010. godine

E pa Đuro ima tešku ruku.


Bivši HDZ-ov gradonačelnik Čabra zvan ČIČA ‘krao’ kamen u Cetingradu?

Karlovačka policija jučer je podnijela kaznenu prijavu protiv Marijana Filipovića ČIČE (76), vlasnika daščare Finvest. Uz njega, kazneno je prijavljen i direktor tvrtke Agrocetin.

Po službenim podacima PU karlovačke, tvrdi se da su njih dvojica obavljali eksploataciju tehničkog i građevinskog kamena, iako nisu imali potrebnu koncesiju za izvođenje rudarskih radova.

Šteta 142.380 kuna

Na teret im se stavlja da su od 1. srpnja do 1. studenoga 2009. godine na području općine Cetingrad eksploatirali ukupno 4.746,01 prostorni metar mineralne sirovine. Materijalna šteta je 142.380 kuna. Zato je policija podnijela prijavu Općinskom državnom odvjetništvu u Karlovcu.

– Pogledajte što sam ja dočekao nakon svojih 76 godina i 58 godina staža. Morate doći u Cetingrad i vidjeti što se entuzijazmom i iznimnom voljom i zalaganjem može stvoriti, a sad me se proziva da sam nelegalno koristio neki kamen. Pa niti jedan kamen nije otišao.

"Surađivali smo s policijom"
– Čim su došli, predali smo im. Kamen nismo prodali. Trebao nam je, bez obzira na sve, nastavljamo dalje…. Ako bude potrebno….

Nakon što kaznena prijava stigne u Državno odvjetništvo odlučit će se o daljnjem tijeku postupka i podizanju optužnice.

– Ne možete tu ništa učiniti. – zaključio je ČIČA.

večernji list 2010. godine


kolega jel dokupljujete po 32kn????[emo_smijesak]

New Report

Close