FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ako je Filipović to rekao, onda će biti tako.Jer tako je rekao Filipović.

Da, gospon Joka – vidim da ste puno upućeni ali niste odgovorili na niti jedno moje pitanje? Ili ne smijete??? Pitajte MF? Ali on ne odgovara na postavljena pitanja nego prića što njemu odgovara, jer i on ima svog mentora!! Da li je njegova “istina” vama prihvatljiva??? Danas prića jedno, sutra drugo, objave izvještaje za 2013 godinu pa zatim za 2012 godinu!!! No, osobno bih imao razumjevanja za starijeg gospodina MF ( 84 g ) jer koncentracija popušta, međutim ovo su preozbiljne teme i događaji koji imaju nesagledive posljedice za dioničare i za Gorski kotar. Jeste li pročital revizorsko izvješće pretvorbe Goranprodukta doo u Finvest dd? imate na internetu – skinite!! Radnje koje ne zastarijevaju – a dioničar sam Finvesta od 2007 godine!!

tip top
ja ne vidim nikakv problem firma je u restrukturiranju…bolesni djelovi ce se odstranit zdravi ce ostat i radit normalno…..ovo ce ostat od FNVC-a:
četiri osnovne djelatnosti: prerada drva u pilani Gerovo, primarna i finalna, od proreza trupaca, proizvodnje lameliranih greda do proizvodnje peleta, prerada drva impregniranjem u Karlovcu, odnosno proizvodnja impregniranih stupova i kolaca, proizvodnja tapeciranog namještaja u Čabru te građevinska operativa za izvođenje radova u niskogradnji

Gospon Joka!!! – hvala na izdašnom “objašnjenju sa razumjevanjem”
Ja pitam jedno – Vi odgovarate drugo( kao MF )ili kako bi rekli naši starci: Ko Maks po diviziji!!![emo_smijeh]

tip top
mene špekulacije ne zanimaju i nikoga ne osuđujem jer na to nemam pravo….samo iznosim cinjenice….nikome nije drago kad dionica pada tako i meni….i pun sam fnvc-a jer vjerujem da ce sve bit uredu

Činjenice i dokazi nisu špekulacije!!!!!!Dokumentacija poslovanja postoji a da li je vjerodostojna sa stvarnim stanjem vrlo je upitno – o tome bi se trebala očitovati struka financijska i pravna!!! Dokumenti revizije pretvorbe Goranprodukta doo u Finvest dd nisu špekulacije već dokumenti državne institucije koju su napisali stručnjaci!!!
Činjenje g. MF nisu špekulacije već SVIJESNE I NAMJERNE RADNJE!!! sa nesagledivim posljedicama za Finvest dd!!
No, Vaše je pravo da stvarate percepciju i mislite što želite i što Vam osobno odgovara ali vrteći pet nesuvislih rečenica cijelo vrijeme otkriva jedan veći problem!
Na temelju javno objavljenih podataka i javno izrečenog svatko stvara osobne zaključke po svojim mentalnim sposobnostima! ( ili svjesnim manipulacijama )
Svako dobro!!

Ja sam isto dioničar ( nažalost ). Nije me navuklo s foruma niti sam čičin pobornik ali sam užasno razočaran. Ušao sam zbog TA, vlasničke strukture ( čiča, čiko, floki…) ali ko bi bio sretan kad vidim slijedeće:
1. Čiča otpojio Hotele Njivice
2. Čiča otpojio FNVC Rijeku
3. Čiča prodo elektranu
4. Čiča prodao pilanu
5. Čiča prodao kamp Njivicama
6. Čiča opustošio Drvar ( 100 milja gubitka )
7. Čiča prodo poslovnu zgradu
8. Čiča otpustio 800 ljudi ( računa se i Drvar )
9. Čiča podigo kredit za sebe a založio pogon u Karlovcu

E sad bi neko rekao i logično zaključio da je FNVC puno para a račun blokiran mislim peti put ove godine.

E pa čiča je kupio Rudnik od UNUKA.

Naravno kad je račun blokiran onda se daje obavijest na burzu ali kupnja RUDNIKA nije važna činjenica.

Ali dobro vidi se što je napravio da je kupnja na 30 kuna i skoro je nema.

E MOJ ČIČA…….

E pa Đuro ima tešku ruku.

http://zse.hr/default.aspx?id=49525

使用を信頼し、あなた自身の能力の

http://zse.hr/default.aspx?id=49525
ima se para cim se može tako brzo odblokirat racun

PONEDJELJAK, 10 VELJAČA 2014 18:59 0
Skup bi bio još masovniji da policija nije vratila autobus iz Drvara, u kojima su bili radnici Finvesta, kao i nezadovoljne radnike poduzeća Kapis iz Tomislavgrada. Unatoč „dramatičnim apelima“ i porukama čelnika HDZ-a, na današnjem protestnom skupu u Livnu okupilo se oko 200 građana, i to uglavnom Hrvata.

Skup bi, dakako, bio još masovniji da policija nije vratila autobus iz Drvara, u kojima su bili radnici Finvesta, kao i nezadovoljne radnike poduzeća Kapis iz Tomislavgrada.

Pa ovi iz Drvara još rade ????

Ko zna kakav će biti konsolidirani za 2013 g. ????

E pa Đuro ima tešku ruku.

Pa počelo se i na njušalu prodavti ha ha. Evo linka:

http://www.njuskalo.hr/trgovina/finvestcorp?categoryId=12276

E pa Đuro ima tešku ruku.

Evo jednog povećeg naloga na kupnji. Dobar znak za dioničare.

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close