FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedni prodaju drugi kupuju…ja sam i jucer dokupio 100 komada po 50kn ….a tko ne vjeruje neka proda

http://zse.hr/default.aspx?id=49378

Joka,

hvala ne informaciji o deblokadi !

sad ću im pustit zadužnice jer mi ne plaćaju već 10 mjeseci,
bolje sad dok imaju,,,,,,

btw. zelena staklena zgrada nije zgrada fnvc,,, skladište pozadi je al ima problemčić,,

pod hipotekom je banke,,,
ali možda ima nešto slobodne imovine u Finvest Rijeka ili možda u Rudnik doo,,
nebi se valjda zvao Rudnika da nema ništa !


jedni prodaju drugi kupuju…ja sam i jucer dokupio 100 komada po 50kn ….a tko ne vjeruje neka proda

E, moj joka, radiš istu grešku kao na DIOK-u. Polako, majstore, samo polako. Ovdje se iz aviona vidi da ovo propada. Kud se zalijećeš? Ne postoji ni trunka ičega što bi ovdje moglo prouzročiti bilo koji scenarij osim daljnjeg pada. Strpljenja.

nisu mi kolege dale još odgovora…nakrcale se dionicama ovdje..a s druge strane vidi se da je kriminal na snazi….pa čemu se to onda nadaju?


@lebowski

A u kojem smjeru ide Varteks? jedna te ista ekipa na Diokiju, Varteksu, Magmi i Finvestu…gdi vam je lacoste?
dosta zanimljivo…

lebowski,marcipan
decki bez ljutnje ali vi od šume ne vidite drvo…ovdje imovina vrijedi višostruko više od dugova..a šta se tice DIOKIJA fino sam omastio brke i ovdje cu….

joka, nema tu više ni šume ni drveta, ni kučeta ni mačeta… Ali, dobro je što imaš čvrste ruke da u njima držiš dionice DIOK-a, mislio sam da će ti nakon pada s 20 na 4 kune postat drhtave, ali dobro je da nisu. [emo_smijeh]

Papir svašta može trpjeti!???
Samo izračunajte Čičino ulaganje na tržišti kapitala: ulaz – izlaz!!!
I što se dobije?
Razlika koja isparila u Finvestu!
Lak račun, a Hoteli Njivice i Finvest Rijeka – čista dobit za Čiču!
Sve viša matematika do deset!
Ljubite se, Valentinovi je!!!- pa i Čiču ako treba![emo_smijeh]

Frankie
ma vidi neda mi se raspravljat ….bio bih najsretnji da ode u pseban režim
dok se firma konsolidira…na ZSE-u imaš 10 zdravih firmi a sve drugo je upitno…a cijena fnvc-a je PSN a firma je likvidna malo šteka al ce se riješit

Core business propao, dugovi se gomilaju, a gazda izvlači pare na artukovićevski način.Sve jedno bolje od drugoga, ali gazda barem ne taji da dioničarima želi ostavit gaće na štapu.Glede ps cijene, možemo uzeti i Mgma kao ps cijenu, ili Ingr.

lebowski,Frankie

Plan restrukturiranja je u tijeku i rezultati će biti vidljivi u sljedećem razdoblju. Prodajom imovine, koja nije u funkciji smanjile bi se obveze društva i stvorili uvjeti za investiranje u nove tehnologije. U budućnosti je planirano da se poslovanje društva svede na četiri osnovne djelatnosti: prerada drva u pilani Gerovo, primarna i finalna, od proreza trupaca, proizvodnje lameliranih greda do proizvodnje peleta, prerada drva impregniranjem u Karlovcu, odnosno proizvodnja impregniranih stupova i kolaca, proizvodnja tapeciranog namještaja u Čabru te građevinska operativa za izvođenje radova u niskogradnji – kaže Filipović.
pametnom dosta

Cica Filip nece dopustit da mu zivotno djelo propadne, nije njemu do love, djecu i unucad je namirio, gubitak je mali, uskoro ide dobit, u finvestu sam otpocetka, idem s njim ili u nebeske visine ili na dno dna pa i nize.

New Report

Close