FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo kome treba dobar namještaj tu je novi katalog za 2014

http://www.finvestcorp.hr/wp-content/themes/finvest/katalozi/namjestaj/finvestcorp_katalog_2014.pdf

http://www.finvestcorp.hr/wp-content/themes/finvest/katalozi/namjestaj/salon_cjenik.pdf

Ma joka, kakve to sad veze ima da li ja imam ili nemam dionice fnvc-a!? Ako Vas zanima lista dionicara otiđite u skdd pa provjerite!nadam se da niste time aludirali ako nisam dioničar da ne nemam pravo oglasiti se na ovoj temi! Izražavam svoje mišljenje…kao na kraju krajeva i vi svoje! Nadam se da ćete kupiti nešto od tog namještaja, lako je napraviti katalog! Treba iza njega stajati i zadovoljan kupac, a njih baš i nema!

kolega joka

vlasnik finvesta je zaklada. isti slučaj kao i kod tankerske


kolega joka

vlasnik finvesta je zaklada. isti slučaj kao i kod tankerske


ma ok….al F.M drži više od 60% dionica FNVC-a…malo neozbiljno da se uprava ne oglasi i kažu koje imaju namjere daljnje….ako treba neka zatraže i PSN..mada mislim da ce se izvuc i bez PSN

U ozbiljnim pregovorima s Ikeom 10 domaćih tvrtki

Ma ko sad opet mlati po kupnji ????

E pa Đuro ima tešku ruku.

Prilika je za hrvatske proizvođače: U Rusiji i Južnoj Koreji traže se prozori

Zbivanjima u čabarskom Finvestu pozabavila se pak Matilda Bačelić. Sve češće čuje se teza da će u ovom drvoprerađivaču fokus s namještaja prevagnuti na prodaju sekundarnih sirovina i građevinsku operativu. Više o planovima kompanije Marijana Filipovića pročitajte u ovotjednom Lideru.

danas izišla najava za ovotjedni lider. ako ima tko da posta.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Zbivanjima u čabarskom Finvestu pozabavila se pak Matilda Bačelić. Sve češće čuje se teza da će u ovom drvoprerađivaču fokus s namještaja prevagnuti na prodaju sekundarnih sirovina i građevinsku operativu. Više o planovima kompanije Marijana Filipovića pročitajte u ovotjednom Lideru.

danas izišla najava za ovotjedni lider. ako ima tko da posta.


ja sam vam lijepo rekao da FNVC ide u reorganizaciju



Zbivanjima u čabarskom Finvestu pozabavila se pak Matilda Bačelić. Sve češće čuje se teza da će u ovom drvoprerađivaču fokus s namještaja prevagnuti na prodaju sekundarnih sirovina i građevinsku operativu. Više o planovima kompanije Marijana Filipovića pročitajte u ovotjednom Lideru.

danas izišla najava za ovotjedni lider. ako ima tko da posta.


ja sam vam lijepo rekao da FNVC ide u reorganizaciju
[/quote]
a što to znači – reorganizacija – promjena kombinezona, promjena asortimana ili gašenje svegas neprofitabilnog recesijom žigosanog i forsiranje profitabilnog, izvozno usmjerenog. ako je ovo potonje, ja sam sto posto za. ako jew restruktiranje a la zoki i njegove reforme, to ni pas s maslom ne bi pojeo.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...




Zbivanjima u čabarskom Finvestu pozabavila se pak Matilda Bačelić. Sve češće čuje se teza da će u ovom drvoprerađivaču fokus s namještaja prevagnuti na prodaju sekundarnih sirovina i građevinsku operativu. Više o planovima kompanije Marijana Filipovića pročitajte u ovotjednom Lideru.

danas izišla najava za ovotjedni lider. ako ima tko da posta.


ja sam vam lijepo rekao da FNVC ide u reorganizaciju
[/quote]
a što to znači – reorganizacija – promjena kombinezona, promjena asortimana ili gašenje svegas neprofitabilnog recesijom žigosanog i forsiranje profitabilnog, izvozno usmjerenog. ako je ovo potonje, ja sam sto posto za. ako jew restruktiranje a la zoki i njegove reforme, to ni pas s maslom ne bi pojeo.
[/quote]
jel ima tko clanak iz Lidera????
tamo je M.F. objasnio daljnje poteze u svezi FNVC-a

http://teletekst.hrt.hr/?str=114-01
piše da je u Cabru i Gerovu uništeno od 90-100% stabala

New Report

Close