FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakve blokade kakvi bakraci. pa pokrenite vise tu psn. nije ni to kraj svijeta. sve je bolje od tih blokada.


kakve blokade kakvi bakraci. pa pokrenite vise tu psn. nije ni to kraj svijeta. sve je bolje od tih blokada.

nisu oni toliko zaduženi….i banke ima odbravaju kredit….ovdje je navodno blokada od Hrvatskih šuma i to ce se riješit za koji dan..M.F
ima vec 80 godina i bilo bi mu mudro da nadje kupca za FNVC i da se toga riješi.

Pa nije više on vlasnik FNVC-a.[emo_smijeh]

Zaprimljeno 30.12.2013. broj Z-7032/13 SPOREDNI ULOŽAK
Na temelju prijedloga Hrvatske poštanske banke, dioničko društvo i Sporazuma br.9915545686 o zasnivanju zajedničkog založnog prava (simultane hipoteke) na nekretnini, potvrđenog od strane javnog bilježnika uknjižuje se pravo zaloga na nekretnine u A, za kredit dodijeljen Filipović Marijanu, OIB 70267961542, Hrib 1, Tršće a radi osiguranja tražbine Predlagatelja osiguranja prema I.Protivniku osiguranja u iznosu od 5.500.000,00 kn (slovima: pet milijuna petsto tisuća kuna), s jednokratnim povratom u roku od 12 (dvanaest) mjeseci, uvećano za redovnu kamatu po stopi 7,50 % (slovima: sedam cijelih pet desetina postotnog boda) godišnje, koja je fiksna, obračunava se i naplaćuje tromjesečno te za eventualne zakonske zatezne kamate, koje su promjenjive kao i za eventualne troškove utvrđene u “Ugovor broj 9915545686” o namjenskom kreditu za podmirenje obveza u Banci”i Sporazumu br.9915545686 o zasnivanju zajedničkog založnog prava (simultane hipoteke) na nekretninama, sa klauzulom ovrhe, za korist:
5.500.000,00 KN SPOREDNI ULOŽAK
1. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. JURIŠIĆEVA 4, ZAGREB
OIB: 87939104217


Pa nije više on vlasnik FNVC-a.[emo_smijeh]

pa ciji je FNVC??? nije ni moj

od kad je FNVC darovan zakladi, svako malo u blokadi…
ništa vam tu ne miriši na dobro…jedina perspektiva su udjeli u hotelima…ostalo piši kući propalo…


od kad je FNVC darovan zakladi, svako malo u blokadi…
ništa vam tu ne miriši na dobro…jedina perspektiva su udjeli u hotelima…ostalo piši kući propalo…

nije tu ništa propalo…dok M.F dobiva ovakve kratkorocne kredite na rok otplate na 1 godinu tu još ima puno imovine.

mislim da se dioničari previše ne opterećuju s njegovim kreditima i rokovima otplate, dokle je god cijena dionice ubetonirana na ovim razinama…
e sad…cijelo vrijeme Vi i kolega Baričević ovdje mlatite praznu slamu…kao i ekipa na Vart…a ništa nabolje se ne događa…ni za firmu ni za cijenu dionice…stoga sam skloniji da će ovo prema nižim razinama, nego prema 100 kn…
udjeli u hotelima imaju perspektivu…tko zna, možda ih jednog dana pretvore u dionice pa izađu na zse…
drvna industrija 0 bodova…strance zanimaju samo naše sirovine, izgleda da su troškovi proizvodnje preveliki, nekonkurentni smo…slično kao i s tekstilom…

ma kolega Miro…znate na što sam mislio…
sanjate kao i kolega joka ovdje o ne znam kakvoj zaradi…pišete u superlativima…kao i ekipa na Varteksu i Diokiju i Magmi i ostalim gubitašima bez svijetle budućnosti…koje čekaju da im država i banke otpisuju njihove dugove nagomilane nesposobnim poslovanjem…
kako to nama, malim ljudima, nitko ne otpisuje dugove kada imamo minus na računima…eto, o tome se radi…i onda takve prikazivati kao perspektivne firme s još perspektivnijim dionicama…koje nude ogromnu zaradu i dobitke…
čekajte vi i dalje…i pumpajte…imate svako pravo na to…zadovoljit ćete se s dobiti od 10% i iskočiti prvom prilikom…kao lacoste na Varteksu…i slična ekipa koja skuplja za burek i jogurt…a ovdje pišete o nekim bookovima i targetima od 300 kuna…

bit će, bit će kolega vama val…kao i na varteksu…čekali ste kredit u poziciji, pa ga na kraju niste uspjeli dočekati….
a ovdje uspijete dočekati delistiranje ili stečaj…to je jedino što možete ovdje dočekati…
najbolji su mi članci o preporodu drvne industrije…a ovi i dalje bilježe gubitke…
naravno…ono što je valjalo, a to je bila imovina su prebacili u hotele…i odvojili kao samostalnu djelatnost koja ima perspektivu…da ne bi slučajno to rasturila stečajna masa i dugovi koji se gomilaju popapali…znate svi to…samo…što napraviti s papirićima FNVC?! nije da ne vrijede ništa (0) kuna, a ova cijena od 50 kuna vam nije neka utjeha za prodat…

ma skini miro…samo pazi da ne skineš i gaće….

marcipan
kolega je vi imate dionice FNVC-a???? i ako nema te zašto se tako zainterisrani za dionicu za koju predviđate stecaj

New Report

Close