FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

opa evo i na FNVC-u transakcija

pozdrav svima,

zanima me sto je s nama dionicarima koji smo poslali suvlasnici u dva finvest doo, imamo li kakvih obaveza obzirom na nadolazece godisnje porezne prijave?

hvala unaprijed i pozdrav


pozdrav svima,

zanima me sto je s nama dionicarima koji smo poslali suvlasnici u dva finvest doo, imamo li kakvih obaveza obzirom na nadolazece godisnje porezne prijave?

hvala unaprijed i pozdrav


ja ne razumijem pitanje…kakva dva finvest doo???

čovjek valjda misli na njivice. nema nikakvih obveza vezano za poreznu prijavu

da na to sam mislio, hvala jos jednom, pozdrav

Pa imaš dva Finvesta d.o.o. , dakle Njivice i Rijeku. Moguće da će se tu nešto izvući , i to ne malo od Njivica . A ovdje je cijena dotakla dno, jer prema listi dioničara nema tu ko više prodati neke količine veće od sto, sto 50 komada.. Moguće je lako da guru to digne još jednom do 200, sad bi mu bilo s jedne strane teže ali s druge lakše.
Po Book Value i dalje vrijedi masovno iznad 100 kn

Ja sam stavio nalog za tiskanje, pa ako vam šta iscuri ekipo nemojte se žaliti, po 50 kn je Finvest dobra kupnja. Račun je deblokiran , imovine još ima,i prihoda, netko će to možda kupiti a postoji i obaveza javne ponude izmedju 300 i 600 kuna koju neće moći izbjeći gospodin Filipović. Na ovoj cijeni vrijedi čitava firma , punih 100 % – 3 i po miliona eura.
A prihoda četiri puta toliko najmanje.
Imovine – obaveze = 30ak miliona eura.
Govorimo samo o Finvest d.d.

Mislim da postoji namjera nagodbe tj. isplate najvećih malih dioničara (uključujući i tzv. gurua )od strane Filipovića, vezano za odluke Skupštine o izdvajanju dvaju d.o.o., tako da mislim da ne postoji argument dizanja cijene od strane gore navedenog.

vid'la žaba...


Pa imaš dva Finvesta d.o.o. , dakle Njivice i Rijeku. Moguće da će se tu nešto izvući , i to ne malo od Njivica . A ovdje je cijena dotakla dno, jer prema listi dioničara nema tu ko više prodati neke količine veće od sto, sto 50 komada.. Moguće je lako da guru to digne još jednom do 200, sad bi mu bilo s jedne strane teže ali s druge lakše.
Po Book Value i dalje vrijedi masovno iznad 100 kn

polovinu dionica iz top 10 kad je izlazio ja sam kupio i jedan dio je kupio B.N
ja imam vremena cekat

Pa čiji je sad ovo nalog na 64 ????

100H ?????

Je li to ono što smo čekali ???

E pa Đuro ima tešku ruku.

MiroBaricevic
kako misliš cekali?

Pa veću količinu na prodaji, da se može dokupit. Pa nećemo siću kupovati zar ne ?

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close