FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima netko kakvu novu informaciju? Ja sam poslao zahtjev prije mjesec dana i nemam nikakvog odgovora.

-21% danas.

Lijepo, nema šta…..[emo_zacudjen]

Ne smijem od muke niti pogledat stanje na brokeraju. Nema veze,ionako gazda nudi puuuno vise?

vid'la žaba...

Pa što ne nazovete pa vidite kako napreduje Vaši predmeti ????
Nemojte gledati što sitni dioničari izlaze, njima je ionako daj šta daš. Ionako je 0.14 booka za Vas PRESKUPO a da netko počne skupljati oko 100 kuna onda bi navalili ko vukovi.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Prodaje se sitniš da bi se vuklo prema dolje.Ne treba se zamarati s time…

Zvao sam danas i u Finves i razgovarao sa nekim tko ne govori baš dobro Hrvatski, nije mi se htio predstaviti i kaže da ništa od naših zahtjeva. Da su odgovorili onima kojima su morali, koji su bili na Skupštini, a da za nas nemaju nikakvih rješenja, da nema novaca,…
Pitao sam ga da li da sudski tražimo da se nešto pokrene pa mi se nasmijao da ne vidi nikakve osnove za to.
Ima netko kakav prijedlog?

Što su ponudili onima na skupštini…

Nije mi rekao, samo da su im nešto ponudili i ako sam dobro shvatio i isplatili

Pregled ovogodišnjih investicija u kamp Njivice:

http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=2&ID=841&Kamp-Njivice-Krk—fotogalerija-poteka-prenove-kampa

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

Upravo sam pročitao životopis gospodina Marijana Filipovića kojeg je vjerojatno sam napisao i dao postaviti na stranice Finvesta!!!! JAKO DOJMLJIVO????!!!!!
Vjerojatno i mi mali dioničari imamo SVOJ ŽIVOTOPIS I ŽIVOTNI KOLAPS ( novčani ) DIONIČARSTVA U FINVETU ZBOG HUMANITARNOG DJELOVANJA VEČINSKOG DIONIČARA!!!
Zašto nas dvadesetak ne SPASI HUMANITARNOM GESTOM ISPLATE VRIJEDNOSTI DIONICA PO BV???????

Press


U nagodbama će većinski vlasnik načelno zaraditi jer će plaćati cca 350-400 kuna po dionici. Obziom na free float i otkup svih dionica po toj cijeni dobit za 1/2 cijene naravno pripada mu i sve ono što imaju najmanji dioničari koji su inertni tako da gledajući u cjelini zarada je tu, ionako na prodaji uvijek stoji oko 1000 dionica on to sad u parnicama i nagodbama ne može kupovati ali drugi mogu i dođemo do toga da je trenutna cijena na burzi nebitna, samo mi nisu jasni ovi koji prodaju oko 100 kuna jer je to u biti 0.2 nerevalorizirnog booka a mogu poslati dopis za nagodbu i dobiti tri četiri puta više, mislim da ovi u nagodbi ne mogu kupovati još dionica ali mogu drugi pa mi nije jasno zašto na prodaji oko 100 kuna ima 465 komada a ukupna prodaja je cca 1000 komada. Ali vjerovatno će neki zbrojiti 2+2 i skinuti to s prodaje.

Ma kakvo zvanje telefonom,ne treba trošiti impulse.To treba rješavati temeljem nadležnog suda za taj spor,A onda za par godina uzeti finu lovicu…[emo_palacg]

Ma kakvo zvanje telefonom,ne treba trošiti impulse.To treba rješavati temeljem nadležnog suda za taj spor,A onda za par godina uzeti finu lovicu…[emo_palacg]
[/quote]
Slažem se, ako ima osnove. Ja sam zvao i Filipovića i on me odj…

New Report

Close