FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što mi je to trebalo…

Sorry,što mu je to trebalo…

Kol’ko vidim, nije trebalo njemu, trebalo je Katici[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Tako jest i rekao i baš zato što je rekao koliko čujem nagodbe idu svojim tijekom, trenutno pet riješenih , više od deset u tijeku. Cijena prava sitnica 0.5 booka.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Tako jest i rekao i baš zato što je rekao koliko čujem nagodbe idu svojim tijekom, trenutno pet riješenih , više od deset u tijeku. Cijena prava sitnica 0.5 booka.

Nije li pola booka ipak malo?

Nije li pola booka ipak malo?Udjeli u d.o.o 150 kn +cijena na burzi cca 100 kn,ukupno 250 kn.Sami d.o.o.-i vrijede bar 300 kn(pustimo nominalu)+ fnvc-r-a,koji istina bog radi gubitak trenutno ali gledajuči book i činjenicu da su im ostali kamp njivice mislim da i to vrijedi cca 250 kn.Znači,nagodba bi bila realna na cijeni 500-550 kn.Ako ne prođe onda na sud,pa kome opanci,kome obojci…Naravno,na sudu tražiti puni book,zatezne kamate od 30.10.2012 ….itd….[emo_smijesak]

Ako isplate samo jednu nagodbu onda je to presedan za sve nas ostale. Ja sam zahtjev pslao ali nikakvog odgovora još nisam dobio.
Koliko su cca veliki ti dioničari kojima su ponuđene nagodbe?

ma kakav cash-r-a, 100% in


Evo još jednog koji radi sve u zadnji čas. Zamolio bih vas za primjer dopisa ako nije problem. (pm)
Hvala unaprijed!

I meni takodjer na PM, ako moze.

Hvala.

I meni ako može.

Hvala.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

> T: 05.03.13 Pros. cijena: 95,07
RB Dioničar Broj %
1. FILIPOVIĆ MARIJAN 373.044 60,41%
2. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 155.000 25,10%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D./FILIPOVIĆ MARIJAN 31.000 5,02%
4. BAKIĆ NENAD 10.550 1,71%
5. LUKA RIJEKA D.D. 3.973 0,64%
6. FLORIČIĆ KRISTIJAN 2.441 0,40%
7. BUJAS DEAN 1.551 0,25% +50 kom[/b]
8. VUKOVIĆ ROBERT 1.500 0,24%
9. LOJIĆ ANTUN 1.308 0,21%
10. FINVEST CORP. D.D. (1/1) 1.271 0,21%
UKUPNO 581.638 94,19%

I koliko će ga koštati sve te nagodbe..

U nagodbama će većinski vlasnik načelno zaraditi jer će plaćati cca 350-400 kuna po dionici. Obziom na free float i otkup svih dionica po toj cijeni dobit za 1/2 cijene naravno pripada mu i sve ono što imaju najmanji dioničari koji su inertni tako da gledajući u cjelini zarada je tu, ionako na prodaji uvijek stoji oko 1000 dionica on to sad u parnicama i nagodbama ne može kupovati ali drugi mogu i dođemo do toga da je trenutna cijena na burzi nebitna, samo mi nisu jasni ovi koji prodaju oko 100 kuna jer je to u biti 0.2 nerevalorizirnog booka a mogu poslati dopis za nagodbu i dobiti tri četiri puta više, mislim da ovi u nagodbi ne mogu kupovati još dionica ali mogu drugi pa mi nije jasno zašto na prodaji oko 100 kuna ima 465 komada a ukupna prodaja je cca 1000 komada. Ali vjerovatno će neki zbrojiti 2+2 i skinuti to s prodaje.

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close