FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U slučaju zajedničkog djelovanja Molim da me se kontaktira na private

Predlažem da svi zainteresirani objedinimo osobne podatke, podatke o broju udjela i zajednički uputimo dopis finvestu.


U slučaju zajedničkog djelovanja Molim da me se kontaktira na private

Pridružujem se inicijativi.
Pozdrav

ja sam za, samo trebamo sposobnog organizatora

Obzirom da je FNVC u redovnom režimu trgovanja morate paziti da bi isplata mogla ići po prosjeku cijene ( i to je jedan vid sudkog gledišta ) pa ne bi bilo loše da cijena bude što veća, prometi nisu bitni.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ja sam također za zajedničku akciju.
Evo dajem prijedlog za odvjetničko društvo Hanžeković.
http://www.hanrad.hr/hr/kontakt/
Predlažem da netko tko se smatra stručnim napiše upit ovdje na forumu pa da svi skupa vidimo što se još može eventualno nadopuniti prije nego ga proslijedimo.
Ako netko ima prijedlog za neko bolje odvjetničko društvo neka predloži.
Moramo se brže organizirati, brže donositi odluke i biti složni.
Mislim da bi jedan od prvih koraka trebao biti da odabrani odvjetnik pošalje dopis svim malim dioničarima sa upitom o tome da li žele sudjelovati u zajedničkoj akciji.


Ja sam također za zajedničku akciju.
Evo dajem prijedlog za odvjetničko društvo Hanžeković.
http://www.hanrad.hr/hr/kontakt/
Predlažem da netko tko se smatra stručnim napiše upit ovdje na forumu pa da svi skupa vidimo što se još može eventualno nadopuniti prije nego ga proslijedimo.
Ako netko ima prijedlog za neko bolje odvjetničko društvo neka predloži.
Moramo se brže organizirati, brže donositi odluke i biti složni.
Mislim da bi jedan od prvih koraka trebao biti da odabrani odvjetnik pošalje dopis svim malim dioničarima sa upitom o tome da li žele sudjelovati u zajedničkoj akciji.

Da li si Ti već imao iskustva s društvom Hanžeković???
Sigurno je DOBAR, ali koliku uzima naknadu za zastupanje???
Da ne bi njemu dali pola!!!

Kamp Njivice dobio 6 novih zvjezdica po ADAC-ovoj klasifikaciji:

http://otok-krk.org/krk/hrvatska/kamp-njivice-dobio-sest-novih-zvjezdica

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

Njivice hoteli d.o.o. (sic!) zapošljavaju nove ljude:

http://www.moj-posao.net/Posao/214616/Voditelj-pansionskog-restorana-mz/

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

NABAVIO tiskano izdanje LIDER-a br. 375 od 7. prosinca 2012 godine. Dobio ga u uredništvu Savska 41 ( Zagrebčanka )!!!!! SVE PIŠE VRLO JASNO. Najveći dioničar IZJAVIO da je isključivo odvojio Finvest Rijeka da poslije pokloni kčerci!!!! KATASTROFA!!

Slažem se da je odvajanje Finvest Rijeka napravljeno u pomalo tajkunskoj maniri, ali za sad ne smatram da su mi kao malom udjelničaru značajno povrijeđena prava. Moguće da će se tim dijelom biznisa efikasnije upravljati nego kao kad je bio u okviru FinvestCorpa, također ako firma bude vođena kao keš krava vjerojatno će ići godišnje isplate udjela u dobiti, kako većinskom vlasniku/vlasnici, tako i malim udjelničarima. Tek ako tu bude makinacija, izvlačenja dobiti mimo malih udjelničara recimo putem povezanih firmi, tek tada bih smatrao da se trebam (sudski) boriti za svoja prava. Ne predbacujem nikome tko drugačije misli i smatra da treba ići đonom na Filipovića, ovo je samo moj stav i nikome ga ne namećem.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

Ja ne želim ostat udjelničarka u doo, nemam pojma kako te organizacije funkcioniraju, dali su nas obavezni obavještavati o poslovima, rezultatima i slično, o tome sam se jasno i na vrijeme (nažalost ne na skupštini) očitovala Finvest dd i zatražila da iskupe moje udjele. Podržavam i priključujem se svakoj akciji malih dioničara u zaštiti naših prava.

vid'la žaba...

New Report

Close