FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako se lagano zakuhalo na našem finvestu…
izgleda da je 150 brana koja ne popušta lako…
ajde u utorak ili srijedu neka neko objavi promjene u prvih 10
hvala

dobra podrška na kupnji sa dosta visokim rastom. možda je trezor il neko iz prvih 10 počeo sa skupljanjem na ovim razinama. ipak ispod 0.2 booka sa ovako dobrim izvješćem izgleda kao dobra prilika [thumbsup]

WWW.KUCILOORO.COM

finvestu do 31.12. trebaju još 4 transakcije da bi ostao u redovnom režimu trgovanja [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

U ime ekipe koja je ZA o(p)stanak u redovnom režimu trgovanja, zahvaljujem današnjem kupcu sa skrivenim nalogom. Naravno i prodavatelju. It takes two to tango. [wink]

Možda gazda izvuče dobit prije poreza na divedendu?Pa i mi nešto ušičarimo… [thumbsup]

korisniče speeddy,
pomozi mu da proda nekretnine koje nisu u funkciji pa će biti ne samo dividende, neg’ će biti i kerovima kafe i zecovima krofne [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

da baš……kao što je bilo u tnsa…… [tongue]

korisniče volksbank,
sve u svoje vrijeme. Koliko se sjećam, 2007. smo po dionici tnsa dobili 200 kuna dividende. Vrijeme transadrije je prošlo, možda se s Linićem vrati, i vrijeme finvesta je prošlo, ali čini mi se da se ove godine vraća [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

ok, ok, stanimo na loptu, mislim fosnu (lopta je ipak na rubu zakona… [lol] )
vidimo da je ipak ozbiljna granica oko 150 kn, par kuna gore ili dolje
i gdje smo sad
netko se po malo krca, a netko po malo prodaje i krpa kućni budžet (ja [cry])
ALI pitanje je KAD i KOLKO majku mu staru
što više vremena prolazi osjećaji su sve više uključeni
nedajmo FNVC, nedajmo ono što smo krvavo stvarali (iluziju?) svih ovih godina
blizu je 2013, još malo suputnici moji, igman, sutjeska i platak su goli k…. za nas
idemoooo…
inače Sretna Nova Godina [cool]

pa dobro nevjerne tome ide li to ispod 150 ili ne?… [cool]
di ste sad katastrofičari po 50 kuna…
onako malo da vas čujem [thumbsup]

ok,ok
vidim da može i po 125
koja navlakuša…

Pa zar je stvarno moguće da se prodaje i po 125?

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close