FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ima li tko živ u ovoj dionici? [cry]

Ima nas živih , a bome i strpljivih.Nismo glasni jer smo okupirani temeljnim poslovima. Razlikujemo se po tome od velike većine onih aktivnih sudionika foruma koji pametuju i po cijele dane osmišljaju neuspješne navlakuše. Moja poruka cijeloj ekipi je da se prime konkretnog posla. Ulaganje u dionice je ipak ulaganje novca koji vam neće trebati duže vrijeme.

Čekaju se bolji dani, uskoro kreću neke nove investicije!

ma kakav cash-r-a, 100% in

kreće za početak produžetak mola u njivicama za cca 80 metara cca 100 mjesta za plovila
tamo će biti onda i više plovila, veći interes gostiju i nas domaćih koji bi barku stavili a sad nema mjesta
onda se planira gradnja 2 nova tenis terena ispred belog kamika uz cestu
pa onda onaj teren gdje se prije španala košarka a onda je bio lunapark – prenmjena u parking
onda onaj dio iza mini golf terena – igrališe za boćanje
itd itd
btw lijepo su sredili onaj ulaz u kamp s onim novim kamp kucicama

njivice su najljepše mjesto na jadranu jer ja tamo ljetujem od kada znam za sebe

Postanite Eu-robovi


kreće za početak produžetak mola u njivicama za cca 80 metara cca 100 mjesta za plovila
tamo će biti onda i više plovila, veći interes gostiju i nas domaćih koji bi barku stavili a sad nema mjesta
onda se planira gradnja 2 nova tenis terena ispred belog kamika uz cestu
pa onda onaj teren gdje se prije španala košarka a onda je bio lunapark – prenmjena u parking
onda onaj dio iza mini golf terena – igrališe za boćanje
itd itd
btw lijepo su sredili onaj ulaz u kamp s onim novim kamp kucicama

njivice su najljepše mjesto na jadranu jer ja tamo ljetujem od kada znam za sebe

sve ovo što ste nabrojili plus nastavak u kampu, znate što se lani napravilo, nije samo ulazni dio, još je jedan dio uređen na isti način na kraju kampa samo s jednom razlikom, nisu postavljene kućice, već je prostor predviđen za kampere.
e a sada sve to pomnožite sa 4 ( četiri ) pa onda zamislite kako će kamp izgledati iduću sezonu!

ma kakav cash-r-a, 100% in

Niko ne komentira fenomalne rezultate za prethodni kvartal koji su nadmašili sva očekivanja.
A kad se malo bolje pogleda stvarno su rezultati daleko bolji nego su svi očekivali.

WWW.KUCILOORO.COM

možda se čekaju konsolidirani, ali mislim da je realnije kako vrlo malo ljudi uopće prati ovu dionicu…inače slažem se da su rezultati vrlo dobri iako je vrlo upitno hoće li to ikako djelovati na cijenu dionice

Ovdje imamo ukupno 502 dioničara….dioničari od 384. do 502. pozicije imaju od 10 pa do 1 dionice

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


možda se čekaju konsolidirani, ali mislim da je realnije kako vrlo malo ljudi uopće prati ovu dionicu…inače slažem se da su rezultati vrlo dobri iako je vrlo upitno hoće li to ikako djelovati na cijenu dionice

Izgleda da je eto danas "djelovalo"…ode dionica 23,73% u minus. [cry]
Pa tko je toliko lud prodavati na tako niskoj cijeni? Mora da je u pitanju nekakva "hića".

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

prije bi rekao sića, slabo likvidna ide gore dole po 20tak% sa 50K bez problema nažalost….naravno da bi bilo ljepše da je narasla ali…

Vaš link

Vaš link

eto budućeg izgleda kampa, sivo riješeno u 2011g., ove druge tamnije 4 zone idu u 2012g.

ma kakav cash-r-a, 100% in


Vaš link

Vaš link

eto budućeg izgleda kampa, sivo riješeno u 2011g., ove druge tamnije 4 zone idu u 2012g.

Predivna lokacija, predivno sređeno ono što je sređeno. [thumbsup]

I onda se sada još mogu samo pitati: ZAŠTO DIONICA PADA? KAKVO NAM JE OVO TRŽIŠTE? PA ZAR SE NE MOŽEMO OSLONITI NA FUNDAMENTE I POSLOVNOST TVRTKE?

Ubija me ovo mrtvilo naše "divne" burze… [cry]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


Ovdje imamo ukupno 502 dioničara….dioničari od 384. do 502. pozicije imaju od 10 pa do 1 dionice

Da ali imamo i Filipović Marijana koji čim dionice počme rasti počimlje sa prodajom a svi znamo koliko on ima komada.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close