FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

je, je, samo nam je opet dikan trebao… [lol]

Ode pila:

Šerif iz Zagreba kupio pilanu Finvesta
http://www.poslovni.hr/vijesti/serif-iz-zagreba-kupio-pilanu-finvesta-184948.aspx

Još trebamo 11 transakcija da nam dragi FNVC ne ode u poesban režim. Nadam se da će sa porastom cijene doći i likvidnost jer veliki spread nikome ne odgovora. [thumbsup]

WWW.KUCILOORO.COM

netko će opet kasnit sa ulaskom pa će biti kukanja…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Koliko je prošlo transakcija u ovih 40 komada ?

WWW.KUCILOORO.COM


Koliko je prošlo transakcija u ovih 40 komada ?

Tri, ali ne tresi se za izlazak iz redovnog režima mislim da nema straha za ovu dionicu, treba Europi domaćeg drva …


Koliko je prošlo transakcija u ovih 40 komada ?

3

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Onda jos samo 8 transakcija, a cijeli mjesec vremena. Vazno je ostati u redovnom rezimu iza ljeta jer se vjerovatno očekuju dobri relzultati turističke sezone a vrijeme je i da se ovo počisti do 200 kn jer je smiješno da se jedna tvrtka sa preko 1000 radnika i velikim prometom trži ispod 0.2 booka. [thumbsup]

WWW.KUCILOORO.COM

3 transakcije za tih 40 komada!!!!

U naredna 23 radna dana treba još 10 transakcija da bi dionica FNVC-R-A ostala u redovnom režimu trgovanja. [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Doktore mislim da po mojoj računici je dovoljno 8 transakcija jer je bilo neradnih dana pa provjerite.
Svejedno cijena je opet polea ići prema gore s malim prometima, pa je za očekivati da bi netko mogao počisiti prodaju do 200 kuna. Ne zaboravimo vrijenost booka te da je nedavno cijena probila i 300 kuna na velikim volumenima pa po bilo kojoj analizi vrlo je vjerovatan isti scenarij. [thumbsup]

WWW.KUCILOORO.COM

Koliko je bilo transakcija u ovih 60 komada ?

WWW.KUCILOORO.COM

New Report

Close