FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

FM se "gadno" iskrcava, prodao još 36 kom!!!!

nije nam jasno???

ma kakav cash-r-a, 100% in

zasto se nebi sad iskrcavo kad ce moci dokupiti kasnije po 120-150, samo strpljivo :), uostalom covjek ide na more treba mu sica :).

Rusitelj vlade ^_^.

Ovdje već neko vrijeme, prodaje gospodin iz top 10, nisu neke količine ali sve na kupnji poklapa tako da ne ruši cijenu drastično. Ovo sam postao za Dioki d.d. a obrazac ponašanja je isti kao i gdje ima većinski udio u FNVC.
Na dan 1.7.2011. stanje:
3. FILIPOVIĆ MARIJAN 211.401 5,23%

Na dan 8.7.2011. stanje:
FILIPOVIĆ MARIJAN 210.167 5,20%

Na dan 18.7.2011. stanje:
3. FILIPOVIĆ MARIJAN 208.621 5,16 Osnovni račun TRŠĆE, HRVATSKA – 2 780
….

Sada pogledajte za finvest corp, da li čovjeku trebaju novci ili je samo odlučio kratiti pozicije.
Na dan 1.7.2011. stanje:[/u]
1. FILIPOVIĆ MARIJAN 364.964 59,10%

Na dan 8.7.2011. stanje:
FILIPOVIĆ MARIJAN 364.914 59,09%

]Na dan 18.7.2011. stanje[/u]:
1. FILIPOVIĆ MARIJAN 364.833 59,08 Osnovni račun TRŠĆE, HRVATSKA – 131

p.s.nisu neke količine ali su promjene u top 10 na sličan način počele događati.

Štednja je mudrost trošenja.

Kolega nino979 me nagnao da provjerim što mojedionice.com kažu o M.F.-u…

Slika u prilogu…period koji sam filtrirao je od 24.06.2011 do 15.07.2011., a izvor je:
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?dat1=24.06.2011&dat2=15.07.2011&idDrz=1&idNac=2&idDcar=3373&idFond=0

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

a svašta ako tako po sitno prodaje, bez dogovorne transakcije…nekaj tu ne štima, mora još nekaj biti iza toga…a priča da prodaje dionice jer su založene u banci kao kolateral (ili sam krivo zapatio teoriju kolege Plejboja) je također šuplja jer ako su založene nisu na njegovo ime…ma tko će znati, bumo vidjeli prvo 2Q pa ćemo biti "pametniji"

pozdrav svima


a svašta ako tako po sitno prodaje, bez dogovorne transakcije…nekaj tu ne štima, mora još nekaj biti iza toga…a priča da prodaje dionice jer su založene u banci kao kolateral (ili sam krivo zapatio teoriju kolege Plejboja) je također šuplja jer ako su založene nisu na njegovo ime…ma tko će znati, bumo vidjeli prvo 2Q pa ćemo biti "pametniji"

pozdrav svima

Možda čovjek jednostavno nema para trenutno, neš ti velikog bauka
[thumbsup]

Kressho

skoch, 23.07.2011. u 16:54
Plejboj | privatna poruka | korisnik je vaš prijatelj | ignoriraj korisnika | profil | blog
korisnik od: 17.12.2010.

ocjena poruke

zajednica

moderatori
zvonac
a svašta ako tako po sitno prodaje, bez dogovorne transakcije…nekaj tu ne štima, mora još nekaj biti iza toga…a priča da prodaje dionice jer su založene u banci kao kolateral (ili sam krivo zapatio teoriju kolege Plejboja) je također šuplja jer ako su založene nisu na njegovo ime…ma tko će znati, bumo vidjeli prvo 2Q pa ćemo biti "pametniji"

pozdrav svima

Možda čovjek jednostavno nema para trenutno, neš ti velikog bauka

ma baš bi onda ovako izvlačio pare, za siću od 5 do 10 tisuć kuna ima on drugih načina izvuć…
a ko će ga znat, nam finvest zadnje vrijeme plaća po 20 k kuna svaki tjedan, bacaju mrvice, ali malo svakome i svi zadovoljni….

ma kakav cash-r-a, 100% in

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/FNVC-fin2011-2Q-NotREV-N-HR.pdf

Izvješće je loše, ali još uvijek u okvirima mojeg očekivanja. Nekonsolidirano je ok, konsolidirano loše zbog Finvesta Drvar koji i dalje gomila gubitke i otpušta ljude. Najveća dubioza mi je umanjenje kapitala za dodatnih cca 15 mln kn, što nije provedeno kroz RDG. Od tog iznosa se veći dio prelio u dugoročne obveze (AOP 085 – Obveze za zajmove, depozite i slično). Bilo bi korektno da su u bilješkama objasnili o čemu se tu radi.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

svakako bolje od prošle godine jer su u drugom kvartalu ostvarili dobit, ali da Drvar ih koči definitivno…nema to nekog utjecaja na cijenu dionice jer je još uvijek FNVC slabo u fokusu investitora…osim par njih ali njima se ne žuri, nisu tipični mali kji bi pare od danas do sutra i to barem 15 tak% ako je ikako moguće…

Forumašu Skoch,

Drvosječa je često i obilato rušio svoju dionicu. Fnvc je svojevremeno bio u uzletu blizu book-a ali je i tada Drvosječa otpustio par tisuća ‘balvana’ i ohladio optimiste. Zašto je ponovo za siću srušio FNVC ? Jer uživa u zabijanju glogovih kolaca u nade svojih dioničara, a na kraju ipak dođe i ta sića.
To je prvo što naučite kod Drvosječe, logici tu mjesta nema.

Nema sreće u Drvosječe, to je jasno ! [lol]

Sve će to na 0,1 book !

Dobrodošao dikane! Nego reci ti nama kako je bilo na onom svijetu?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

New Report

Close