FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve se nadam da je to još uvijek samo nečija igra i igrica kako bi drhvate rukice poslale svoje na prodaju.

Ulaz mi je na prosjeku od 144 pa ako budem morao bježati i na 120 neću biti previše oštećen, no dotaknuti preko 310 i sletiti na 120 bilo bi previše za jednu godinu. S druge strane, kada bi ponovno krenulo prema cca 500 sigurno ne bih ni tada prodavao jer smatram ovu dionicu jednaku onome što je bila KSST.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Ljudi, ne znam kako vi, ali ja sam ovu firmu kupio jeftino, procijenio koliko otprilike vrijedi, i spreman sam čekati nekoliko godina. Kad se dignu prihodi, popravi profitabilnost, gazda eventualno odluči dijeliti redovne dividende, to će onda biti okidač za rast cijene. Nema tu mnogo filozofije: kupiti ciklički deprimiranu firmu i čekati da se poslovanje oporavi. Tada će opet mnogima biti zanimljiva. Potrebno je samo dosta strpljivosti.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

Slažem se sa kolegom kerempuh.

ISto tako, ako je gospodin NB (gospodin broj 5 ili koji mu je već nadimak [rolleyes] ) još uvijek sa povećom količinom u toj dionici, i mislim da još ni blizu nije sa svojim prosjekom cijeni koja je trenutno na tržištu. Stoga, ako on već godinama čeka, mogu onda i ja čekati. [thumbsup]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

eto i ja se slažem sa svima vama.

[thumbsup]

Izgleda da je ovo tema sa hrpom istomišljenika. [lol]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

čisto sumnjem da ovako po 50/100 komada istresa MF ili bilo tdo od većih dioničara, puno vjerojatnije su se neki mali uplašili malog bid-a pa kapitalizirali sitnu dobit ili gubitak…ali opet vidjeli smo gdje je očito kakva takva podrška na bid-u opet vjerujem od strane malih …eventualno je ovaj nalog od 300 komada na bid-u koji se tu i tamo pojavljuje (danas na 160) od NB ali možda i nije…sve su to nikakvi prometi….veći prometi po mom mišljenju na puno većinm cijenama, samo je pitanje horizonta, možda ako bude dobar polugodišnji sve to skupa malo ubrza, naravno da bi i kupovina trezora pomogla ali otom potom….
sretno svima, ja danas opet malo do/kupio


čisto sumnjem da ovako po 50/100 komada istresa MF ili bilo tdo od većih dioničara, puno vjerojatnije su se neki mali uplašili malog bid-a pa kapitalizirali sitnu dobit ili gubitak… kutrezora

Po 175 nije loše, ali bit će ovdje i po 160 uskoro, pa i niže, rasprodaju se dionice koje su u zalogu neke od banki u kojima je M.F. dužan [bye]

Nego, daj mi objasni – kako se to kapitalizira gubitak ? [lol] [lol]

Kressho

stvarno nemrem vjerovati da ovak po par komada rasprodaje banka koja imad ionice u zalogu, posebno ako je riječ o MF dionicama…kaj dužan je 20-30k kuna…čisto sumnjam, ali opet kod nas je sve moguće…budemo uskoro vidjeli

vjerojatno su neki od dioničara fnvc imali prilike upoznati vlasnika na nekom od brojnih sastanaka dioničara industrogradnje, pa bih htio pripitati, kako razmatram ulaganje u ovu firmu, kakav je dojam na vas ostavio, ono, jel se čini kao pošten čovjek, i stručan? [smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Nego, daj mi objasni – kako se to kapitalizira gubitak ? [lol] [lol]

valjda misli "prodati uz mali gubitak"

@ super24
Čovjeka ne znam, niti vidio niti čuo, pretpostavljam da da nisi oduševljen sa likom. Ako još i to počnemo pratiti (možda i treba?), ode nam ZSE na dnevne razine niže od Dolca.
I ja mislim da tip ne odudara od prosjeka nosilaca novog nam kapitalizma.
Kakav je, ne znam, ali firmu još nije "gucičizirao", "kutlirao", … ili najnovije "hgspotirao", "validusirao" ili "magmizirao", a tamo gužva i navala, to se voli.


@Plejboj

To što pišeš zbilja može i biti tako, ali "spominjem te ja" zato što me neodoljivo podsjećaš na nestalog nam "dikana" sa ovog prostora".

Pozdrav,

Vidim počelo je opet skupljanje na ovim razinama. Jučer sam uspio dosta dokupiti, kao i ostali vjerujem u SANO FUNDAMENTALNO POTCIJENJENE DIONICE a još ovih 12 mil. kuna za trezor ne da mi mira da se ne postavim na kupnji. Kad pogledam prvih 10 to mi još više ulijeva optimizam.
Ne prodajem ispod 0.8 booka tj. cca 500-600 kuna iako znam da ću na to malo pričekati.
Mislim i da će izvještaj 2Q pridonijeti značajnijem rastu cijene.

I love FNVC game 🙂

WWW.KUCILOORO.COM

New Report

Close