FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tako je Kobeščak. Sad se vidi da je ono jučer bila namještaljka za naivne, ali takvih nije bilo. Očito je da je veći rast neminovan, što se vidi po kupnji koja je dosta jača od prodaje. Pitanje je trenutka kad će krenuti stampedo i pomesti sve do 200 kuna jer ovo sitno prikupljanje baš i ne ide.

Sitni nalozi daytrejdera do 200 kuna će vrlo brzo nestati i onda će se ponovno uspostaviti nova razina otpora iznad 200 kuna.

Kako ste i sami rekli kad ova dionica odradi 100% tek će biti na 0.4 booka.

Ne zaboravimo onu rezervaciju od 12 mil. kuna za trezorske dionice, jer ako većinski vlasnik bude išao na istiskivanje malih dioničara cijena teško da će biti ispod booka.

WWW.KUCILOORO.COM

Kolega, da ste čitali Kostolomyja, znali bi da je rast na malom prometu odličan znak jer značajka smart moneya je da ulazi i ne privlači previše pažnje.

Smart money obično raspolaže sa više od 600 kuna.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

malo sam se poigrao na kupnji
primjećujem da imamo aktivne automatske naloge
ispričavam se na offtopicu, zna li tko koja ih brok.kuća nudi?


Kolega, da ste čitali Kostolomyja, znali bi da je rast na malom prometu odličan znak jer značajka smart moneya je da ulazi i ne privlači previše pažnje.

Smart money obično raspolaže sa više od 600 kuna.
[/quote]

He, he, znam ja to ali to i je značajka smart moneya. Oni ŽELE da vi mislite kako bi smart money ulazio sa puno većim prometom u dionicu. Dok ekipa shvati s kim ima posla ode cijena 100%

“A man's got to do what a man's got to do”

Dajte kolega nemojte se blamirati….da smart money, da Kostolomy…600kn nije smart money nego burek money


[thumbsup] [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Pitanje je trenutka kad će krenuti stampedo i pomesti sve do 200 kuna jer ovo sitno prikupljanje baš i ne ide.
Sitni nalozi daytrejdera do 200 kuna će vrlo brzo nestati i onda će se ponovno uspostaviti nova razina otpora iznad 200 kuna.
Kako ste i sami rekli kad ova dionica odradi 100% tek će biti na 0.4 booka.

Ne zaboravimo onu rezervaciju od 12 mil. kuna za trezorske dionice, jer ako većinski vlasnik bude išao na istiskivanje malih dioničara cijena teško da će biti ispod booka.

Ovo je citat od jučer a dogodilo se upravo ono što sam predvivio. Kupnja je odjednom naglo ojačala 1562 / 839 od onih jučerašnjih 877/955. Je li tako da sad izgleda ono otpuštanje cca 50-tak komada na 147 kuna kao smišljeno rušenje cijene, jer danas iznad te razine cca 600 komada na kupnji.Do 200 kuna ima cca 200 komada i kao što sam i najavljivao vrlo je vjerovatno da će neki kupac to počistiti danas ili u ponedjeljak i da će razina cijene biti iznad 200. Više neće biti daytradera a onda je moguć i veliki rast cijene na realne razine ( bar iznad 0.5 booka ).

WWW.KUCILOORO.COM

+18%

Nije loše. Frit, frit. Lijep i postojan rast je uvijek dobar znak. Sad smo na 0,2 buka, još 50% i bićemo na 0,3.Smart money zauzima pozicije prije lansiranja.Ovdje očekujem barem 250% zarade u mjesec dana

“A man's got to do what a man's got to do”

Tako je Kobeščak. Kao što sam i najavljivao prateći ovu dionicu upravo je počelo čišćenje prodaje do 200 kuna. Pokupljeno je 150 komada i do 200 kuna ostalo je još samo 100 komada a vidljiv je veliki pristisak na stranu prodaje jer je odnos K/p 1453/659. Trenutna cijena 192 kune. Mislim da bi to trebalo biti dovoljno za probijanje granice od 200 kuna već danas.
Ipak dionica polako dolazi u fokus jer fundamenti su prisutni, a dionica sigurno najjeftnija po svim pokazateljima na ZSE-u.( ne zaboravimo da smo 0.2 booka, a zadržana dobit cca 300 kn dionici.

WWW.KUCILOORO.COM

vidimo da se i ovde sprema navlakuša iste ekipe koja je odradila "posao" na KSST, HRDH….samo je pitanje ima li još ovaca ili su ljudi počeli misliti svojom glavom?? [bye]

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Nije mi jasno kako neki kolega vide svagdje neke navlakuše. Pa da pojasnim malo činjenicama.
Tvrtka ima više od 1000 zaposlenih, vlasnik jedan od najbogatijijih Hrvata, dio dionica dan pod magrin, zadržana dobit cca 300 kuna po dionici, hotelski biznis ( Hotelski kompleks Njivice, Vrbnik nad morem, energetika ) 12 mil kuna previđeno za dokup vlastitih dionica, P/BV cca 0.2. Pogledajte malo prvih 10 dioničara i recite ko je od njih navlakač. Zar Vam odnos kupnje i prodaje ništa ne govori. Do blokade cca 47 dionica, a možete prodati cca 1000 komada međutim ko je lud da prodaje dionicu na 0.15 booka.
Nakon što su iscrpljeni daytraderi, razinu cijene formirati će veliki ulagači i sasvim je sigurno da je njima sve ispod 0.5 booka vrlo jeftino ( problem je samo što nema baš puno dionica za kupnju )
Očekujem danas završtek dana oko cijene 210-218 kuna jer nema smisla gurati dionicu u blokadu već strpljivo skupljati na ovim razinama.

WWW.KUCILOORO.COM

A kakva je vlasnička struktura u daščari?Povećava li većinski vlasnik udio?

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

@Milorad…kakav "hotelski biznis" imaju u Vrbniku ?

New Report

Close