FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još


Žao mi je zbog nesreće koja se dogodila. Ipak, treba jasno reći da hotel Jadran koji je izgorio nema veze sa Finvestom. U prilogu su lokacije izgorjelog hotela Jadran i Finvestovog hotela Jadran.

još samo ispravka, ova druga slika nije dobra lokacija, to ti je naselje kijac kod njivica, vjerovatno je krivo tagirano, hotel jadran je na obali u Omišlju..

[thumbsup]

ma kakav cash-r-a, 100% in

bogme je i bid i ask šupalj….izgleda da će i ovdje morati dotični gospodin iz TOP 10 povući malo pa da ostali počnu kupovati na +200….


bogme je i bid i ask šupalj….izgleda da će i ovdje morati dotični gospodin iz TOP 10 povući malo pa da ostali počnu kupovati na +200….

nekako mislim da je gospodinovih 90% transakcija otkad smo ušli u redovno. moram priznati da sam očekivao malo više od ovog bisera (op.a. biser=FNVC, ne gospodin dioničar). no ajde, doći će i naših 5 minuta..

majke ti ga koje cjepidlake na našem finvestu
slažu se nalozi za kupnju u razlici 10-20 lipa!
dajte ljudi malo ozbiljnosti.
pa govorimo o vrlooo potcjenjenoj dionici
ajmooo naši [thumbsup]

Malo gledam ovu dionicu i vidim da je ponuda za kupnju dosta jaka oko 150 kuna, ali zato na prodaji je jako jako tanko. Ako rezultati 1Q budu bolji od prošlih i uz sve ostalo, izgleda jako primamljivo na ovim razinama.

WWW.KUCILOORO.COM

hvala što ste poslušali moju molbu
182,00 kunica za sada
[lol]

bome krenuli mi, ajde neka ….. [cool]

ma kakav cash-r-a, 100% in

1200 komada na kupnji od 150-176 kuna, a samo 200 komada do 200 kuna. Prevelik je to pritisak na prodaju da bi se spriječilo probijanje cijene od 200 kuna kako su neki već predviđali. Jučer sam uspio nešto malo kupiti na razinama oko 170 kuna, mada se nadam da će nakon razultata 1q ova dionica vrlo brzo odraditi svoje. Gledam da je već premašen broj transakcija za redovni režim što samo govori o štetnosti posebnog režima za sve dionice.

WWW.KUCILOORO.COM

BRAVO ZIMZI

[thumbsup]

Ma lijepo ste vi to digli trgujući između sebe, samo tko će to kupovati kad se budete željeli iskrcati?
I ne znam zašto me ovo podsijeća na akciju oko KSST [huh]

ljep napredak u posljednja 2 dana, već mi se nazire i nalog na asku, morat ćemo to malo pomaknut, zasad +50%

ma kakav cash-r-a, 100% in


Ma lijepo ste vi to digli trgujući između sebe, samo tko će to kupovati kad se budete željeli iskrcati?
I ne znam zašto me ovo podsijeća na akciju oko KSST [huh]

_________________________________-
korisniče minotauro,
dionica Kaštelanskih staklenika imala je stupnjevit cjenovni rast. I kao što vidite, cijena dionice nije pala na početnih 300 kuna, a nije pala ni na drugu stepenicu svog cjenovnog rasta od 600 kuna, a bogami nije pala ni na svoju treću stepenicu od 900 kuna, a ni na četvrtu od 1.300, a sve mi se čini ni neće ma koliko vi to priželjkivala i ma koliko u tim svojim željama bili potpomognuti istim željama mnogih špekulanata…pa sljedstveno tome, mogu vam reći, ni dionica Finvesta neće više pasti ni na 90, ni na 100, ni na 120, a ni na 150 kuna…ma koliko vi to željeli, i ma koliko i kod ove dionice u tim svojim željama bili potpomognuti istim željama mnogobrojnih špekulanata. [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close