FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledam i ne vjerujem. 2500 komada na kupnji 500 na prodaji. Kako to da je sad u redovnom režimu ?
Došlo je vrijeme FNVC. A koliko vidim i blokada je blizu. Ovo će vjerovatno i preko 300 kuna kako je počelo. A prije mjesec dana niko ni da postavi nalog, a sad pritisak na prodaju ko da se daruje.
I oće li danas ili sutra ovo u blokadu. Nema tu više zaustavljanja ispod 300 kuna.

Da bi rušio balvane trebaš biti drvosječa.


Pojavio se junak na kupnji, 1000 kpomada na 155,00.

taj vjerojatno želi prodati na 190-200 kn…

porast cijene +20% na 32 tisuće kuna prometa [lol]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

opaaa
malo zahladilo…
sad počinje igra lopova i pandura [lol]

samo nek bude trgovine i sve će na svoje mjesto…

krećemo polako … [thumbsup]

jedan korak naprijed, dva nazad…

izgorio hotel jadran u Omišlju, zapaljen, nesreća, upozorenje !????

Vaš link

Vaš link

ma kakav cash-r-a, 100% in


jedan korak naprijed, dva nazad…

izgorio hotel jadran u Omišlju, zapaljen, nesreća, upozorenje !????

Vaš link

Vaš link

E sad kad se ispostavi da postoji veliko osiguranje na taj hotel…eto i policije na vrata.

Čovječe…stvarno jedan korak naprijed, dva nazad… [bye]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Žao mi je zbog nesreće koja se dogodila. Ipak, treba jasno reći da hotel Jadran koji je izgorio nema veze sa Finvestom. U prilogu su lokacije izgorjelog hotela Jadran i Finvestovog hotela Jadran.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

ajd nemojmo stalno kukati, ako vjerujete da je jeftino kupujte po malo dok ima prodaje na ovim razinama…


ajd nemojmo stalno kukati, ako vjerujete da je jeftino kupujte po malo dok ima prodaje na ovim razinama…

Ma slažem se…ja evo prestajem sa kukanjem…idem na jadikovanje. [lol]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

a i ovdje je počelo kao i na mnogim temama…ako je afirmativni post iste minute kulja, ali zato stotica ide ako je post u smjeru dole….smijurija [lol]


Žao mi je zbog nesreće koja se dogodila. Ipak, treba jasno reći da hotel Jadran koji je izgorio nema veze sa Finvestom. U prilogu su lokacije izgorjelog hotela Jadran i Finvestovog hotela Jadran.

e možda sam se zaletio, ako je istina izvinjavam se. uglavnom čuo sam da je u Omišlju izgorio hotel Jadran, najprije sam pomislio da je on u sastavu Hotela Omišalj, ali pitam kolegu i on mi kaže da je to od Finvesta….

nije mi bila namjera rušiti cijenu lažima, i sam imam nešto dionica…. evo u međuvremenu sam čačkao i našao na podatak da je ipak izgleda u sastavu Hotela Omišalj.

Vaš link

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close