FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra ide redovno ako sam dobro pratio ???

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Od sutra 04.04.2011.dionice FNVC-R-A su u redovnom režimu trgovine [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

FNVC-R-A Finvest Corp d. d. RT 497.286 86 63 7.893,4 1,37

REDOVNI REŽIM = NOVA CIJENA

Sad će se malo intezivirati trgovanje a obzirom da je prodaja slaba prilika je da veći igrači znazno podignu cijenu, a to će vjerovano i napraviti do kraja tjedna. [rolleyes]

'Uzmi samo ono što trebaš, i ostavi dionicu kakvu si je i našao.'

Ja ću kao izrazito mali igrač u ovoj dionici čekati neke tamo već prije spomenute cijene od cca 250 do 300 kuna. 100% dobiti će mi jako lijepo izgledati na prikazu mog stanja portfelja. [lol] Nadam se samo da ste ekipa upravo kad pričate o relativno brzom rastu na te razine. [pray]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Kupnja 1475 prodaja 475. 800 komada na kupnji iznad 140. N aprodaji do 200 kuna cca 110 kom.
Zadnja cijena 167,97, +7%.
I tko će to zaustaviti do kraja dana ? [thumbsup]

'Uzmi samo ono što trebaš, i ostavi dionicu kakvu si je i našao.'

Ne treba brzati sa zaključcima…idemo korak po korak…neka do kraja mjeseca bude na 200 biti ce to predivno.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Prijavljujem dokup tj. prvu transakciju u redovnom režimu nakon duuugo vremena …

PS

Ekipa je iznenađujuće oprezna uzimajući u obzir da ima svega par desetaka dionica do 250 KN, ali nema veze ukoliko se netko i istovari doći će to na svoje [rolleyes]

Ma mislim da se tu ne radi o oprezu investitora, nego valjda misle da će cijena još drastično pasti pa da će uloviti neku veliku hrpu dionica (???) pojeftino. [lol] Losers! Ako već do sada nisu ušli, neće im ulaz ni u budućnosti biti baš jeftin.

Zato…zahvaljujem se Kojotini na savjetima zbog kojih sam i osobno ušao za vrijeme dok je dionica bila u posebnom režimu…pa sam zbog toga i posebno oprezno ušao u ovu dionicu. [thumbsup]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Ovo na prodaji su većinom "stari nalozi" iz posebnog režima i teškoje očekivati da će netko prodavati malo veću količinu ispod 200 kuna. Tako da prvi koji počisiti ovih par naloga do 200 ima prostora da radi što hoće jer će se neki koji su stavili naloge na prodaji i zaboravili nanjih doći do zaključka da je FNVC u redovnom režimu. A kad to shvate ovi iz prvih 10 bit će kasno za povući prodaju iznad 200. Pa jel vidite da nitko i ne pomišlja stavljati nove naloge ispod 167,97 a nalozi na kupnji samo pristižu. Kad je zadnji put bilo 800 komada iznad 140 kuna.

A ne zaboravimo da je trenutna cijena cca 0.2 rev. booka, zadržanu dobit, nekretnine…..dionice s tim pokazateljima NEMA U REDOVNOM REŽIMU. [proud]

'Uzmi samo ono što trebaš, i ostavi dionicu kakvu si je i našao.'

I prije sam vjerovao tvojim analizama, pa ću tako i sada nastaviti.

Hvala ti još jednom…ne žalim što nisam i više kupio…bitno mi je da sam dio ove vjerojatno buduće lijepe priče.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

kako se pazi da ju ne utjeraju u blokadu [wink]

Kune nisu problem, kuna nema

Pojavio se junak na kupnji, 1000 kpomada na 155,00.

New Report

Close