FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izašlo kvartalno izvješće.

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/FNVC-fin2010-1H-NotREV-N-HR.pdf

Zanimljiv je komentar uprave… Sad znam zašto u svakom izvješću očekuju jako dobro sljedeće razdoblje 🙂


Odavno se nisam ovako nasmijao [lol] [lol] [lol]

btw, fina vijest…nis od fancy nebuloze…
http://www.novilist.hr/Vijesti/Kronike/filipovic-odustao-od-obnove-oron.aspx

Da li su glasine ili HPB ide u rasprodaju svog portfelja ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Vani prolayi recesija,treba vidjeti reyultate 3q.Mozda dokupiti na ovim razinama ili cekati… [yawn]

Je li moguće da je ova daščara samo na 0,12 booka tj da vrijedi samo cca 60 mil. a zadržana dobit je veća od 200 mil kuna.

A gledam je već duže vrijeme ????? [lol] Netko bi rekao gric……

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Taj netko je očigledno dao da mu izgrickaju njegovo.

Da nemožeš dobiti za dionicu niti trećinu zadržane dobiti (ne računam ovu zadnju transakciju), pa to nije za vjerovati.
Ima li toga još na ZSE, ako netko zna?

ne, nema, ali stvarno i definitivno nema na ZSE više niti jedne dionice koja se prodaje po cijeni manjoj od iznosa zadržane dobiti…. [wink] [wink] [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

mislim da će i ovdje ubrzo rasplet. u ovom rastu su prvo povukle najlikvidnije dionice pa manje likvidne pa će sad i nelikvidne. imovina je ipak 7 puta veća od cijene pa ma kako god ne bila in. pa tu sa 2 soma eura imamo rast od 40%

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Tako je ujko trenutno skupljanje nelikivdnih dionica najbolji je mogući potez. Ionako će se ubrzo ukinuti poseban režim pa će i trgovanje nelikivdnim zaživiti. Ali ipak cijena od 0.12 booka i zadržana dobit od 200 mil na tržišnu cijenu od 70 mil je smiješna.

Ipak ova daščara ima dva hotelska kompleksa, energane, nekretnine…..pa sami hoteli Njivice prema procjeni vrijede cca 20 mil Eura ili cca 200 kuna po dionici.

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?


Taj netko je očigledno dao da mu izgrickaju njegovo.

Prijavljujem!
Naveo sam jučer na Što smo tržili.
K na 85, P na 104, meni dosta… [smiley]


Da nemožeš dobiti za dionicu niti trećinu zadržane dobiti (ne računam ovu zadnju transakciju), pa to nije za vjerovati.
Ima li toga još na ZSE, ako netko zna?

Da, ima uvijek neki biser.
Navodim svoju miljenicu Chag-r-a, zadržana dobit 116 mil.kn a Mcap 35 mil.kn, tj. na 30% se trži od zadržane dobiti, niti 1/3 zadržane dobiti i daje redovnu dividendu od 6,25% na cijenu.
Frank kojeg nemam, na 2/3 zadržane dobiti uz dobre pokazatelje.

Inače, moram napomenuti da je i to nerealno tj.da FNVC ne radi revalorizaciju imovinu, odnosno amortizacijom je ta imovina smanjena i rekao bih da je revalorizirani P/B ispod 0,1 odnosno po mojoj procjeni u diskotiranju p/B oko 0,08!
p.s.malo koja tvrtka radi revalorizaciju imovine jer bi morali podignuti vrijednost imovine i na to platiti porez a nekima i ne odgovara da se vidi stvarna vrijednost tvrtke. Čast izuzecima na zse koji rade revalorizaciju materijalne imovine.

Štednja je mudrost trošenja.

New Report

Close