FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

možda gazda kupuje helikoptere za povesti dioničare??????
koliko su lakomci popušili na građevinarima toliko će STRPLJIVI ZARADITI na balvanima!!!! [bye]


ooo jel to dikan piše pozitivne postove??
sad sam siguran da će ovo polako gore..

bolje nelikvidna dionica na 0,15 booka nego likvidna na 1,15. tu se apsolutno slažemo

Ne znam kako ste vi shvatili ovaj post od Dikana, ali meni se ne čini baš pozitivan, više mi se čini da je gDikan zabrinut da će se book uskoro prepoloviti, ako stvarno ode lova na zrakomlat.
uskoro će onda cijena nizbrdo potisnuta pritiskom zrakomlata

http://www.kucilooro.webs.com


ooo jel to dikan piše pozitivne postove??
sad sam siguran da će ovo polako gore..

bolje nelikvidna dionica na 0,15 booka nego likvidna na 1,15. tu se apsolutno slažemo

…oprosti ali ti si isto malo naivan, ko da je gazdi stalo do vas dionicara [lol]

dok on golfira po bijelom svijetu na vas racun vi strepite hoće li cijena dionica par kuna gore ili dolje
meni je samo zao Dikana, čini mi se oke forumas

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!

A kojem je stalo?
Što se Dikana tiče, posudi mu svoj nick kada bude slijedeći puta htio pozitivno o FNVC.

dok on golfira po bijelom svijetu na vas racun vi strepite hoće li cijena dionica par kuna gore ili dolje
meni je samo zao Dikana, čini mi se oke forumas

nije tu stvar par kuna gore dolje nego 10% dolje ili 300% gore. u tome ti je stvar!
dionica realno vrijedi 300-400kn ali je zbog više razloga, da sad ne pilim previše, zakucana tu di je!
što se tiće raznih gazda navedi mi trojicu dobrih. oni gledaju svoj interes mi svoj. ja ispod petine booka kupujem i nije mi teško čekat da se moj i gazdin interes poklope pa da prodam po dosta višoj cijeni.
ovaj gazda makar ne laže da ima garancije za ‘posao stolječa’ [bye]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

vrijedi i moj golf četvorka realno više ali ne mogu dobiti više od 3 soma eura za njega [bye]

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!

da ga prodaje jure radić vrijedio bi on i 15000 [lol]
slažemo se da je dionica nelikvidna! doći će i ona u fokus. sjeti se đakovštine hgspota jadroplova i gomile drugih više manje sličnih priča. samo je pitanje kad!
što se mene tiće ja sam si kupio koliko mi vjera dozvoljava i svako toliko škicnem da vidim što se događa ali ništa ne poduzimam. kada tema bude danima na vrhu foruma i po medijima onda ću prodavat. budu li mi trebale pare prodavat ću po i po 150. pošto mi ne trebaju pare čekat ću rasplet pa ku puklo. mislim da je teško zamisliti scenario da se ovdje izgubi više od 20% a poprilično je izvjesno da će se kapitalizirat dosta više! [rolleyes]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

E moj Ujko, pa ti si sam sebe nazvao škrti, a dokupljuješ po ovako visokoj cijeni??
Pa zar ne vidiš da Drvosječa tuče kao zvijer? pa makni se niže brate, na 20-30 kuna, što se guraš u prve redove….

FNVC-R-A 115,00 -5,74 % 115,00 115,00 115,00 115,00 20 2.300,00 K P

[undecid]

buy the way ja sam se stavio na 30 kunića [kiss]

A zašto ava daščara vrijedi 0.1 book a radi pozitvno, ima 200 mil zadržane dobiti, hotele i balvanariju, 1000 drvosječa a vrijedi svega 65 mil kuna.

Mora da tu ima nešto više. A di je taj Dikan što uvijek piše da nema sreće. Kakve sreće ????

Staviti ću jedan nalog na 31 kunu da vidim oće me ko poklopiti. Inače postavio sam još par mina na DDJH.

Uvijek nanjušim zaradu na burzi !!! UVIJEK !!!


A zašto ava daščara vrijedi 0.1 book a radi pozitvno, ima 200 mil zadržane dobiti, hotele i balvanariju, 1000 drvosječa a vrijedi svega 65 mil kuna.

nije in! [shocked]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

A kad bude in… [thumbsup]

New Report

Close