FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm…FNVC na 350 kuna.[thumbsup] Promet mali, ali imam neki osjećaj da je vrijeme za gric. [lol]
I to obilan. [proud]

I odlučivanje o pilani INDG-e i strateškom partneru ( mislim da je datum 07.07. ), kako je Galinec najavio ima važnost. Mislim da bi tu FNVC mogao biti u prednosti. [proud]

dobra prognoza kolega znanac [thumbsup]

e trebalo je gricnuti na 700 kn, to je bio pravi gric !

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Brdo se trese, a izgleda da ce se rodit’ Godzila.
Znanac….nek si ti nama ziv i zdrav. [smiley]

Jel šta od ovoga danas Aureusovo?

bas me zanima di je sad onaj kolega Munjeviti koji je ovdje predskazivao krah, bijedu, plač i skrgut zubi!
doduse, ne samo ovdje. [lol] [lol]

inace, polazem velike nade u suradnju FNVC i INDG, iako me malo cudi da Filipovic nije isao u dokap [huh]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


bas me zanima di je sad onaj kolega Munjeviti koji je ovdje predskazivao krah, bijedu, plač i skrgut zubi!
doduse, ne samo ovdje. [lol] [lol]

inace, polazem velike nade u suradnju FNVC i INDG, iako me malo cudi da Filipovic nije isao u dokap [huh]

Evo me tu sam.
Pa jel nije plač , pa cijena se prepolovila.
A o likvidnosti da ne govorimo.
A najgore tek dolazi

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !


I odlučivanje o pilani INDG-e i strateškom partneru ( mislim da je datum 07.07. ), kako je Galinec najavio ima važnost. Mislim da bi tu FNVC mogao biti u prednosti. [proud]

vidi vidi … alo drukađijo … jel’ sad INDG dobra … a?

a zašto ovaj tvoj Marijan nije sudjelovao u dokapu?

[tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning

Dragi kolega, plemenita jestiva ptico,

INDG u onoj situacija u kojoj je bila i sa cijenom od 1900 kuna sigurno nije bila dobra, jer je čak Galinec par puta ozbiljno razmislio ima li smisla ići naprijed. Čak mi je i osobno to rekao. Trenutno INDG još uvijek nije dobra ali je na dobrom putu u zato sam ulagao u nju i sudjelovao u dokupu.

Marijan nije moj i sudelovao je u dokapitalizaciji i to u prvom krugu. Znam i zašto nije sudjelovao u drugom krugu. Razlozi nisu financijske prirode. Ako se raspitaš vjerovatno ćeš brzo dobiti odgovor na svoje pitanje.

Pozdrav i uspješno trgovanje ! [thumbsup]



bas me zanima di je sad onaj kolega Munjeviti koji je ovdje predskazivao krah, bijedu, plač i skrgut zubi!
doduse, ne samo ovdje. [lol] [lol]

inace, polazem velike nade u suradnju FNVC i INDG, iako me malo cudi da Filipovic nije isao u dokap [huh]

Evo me tu sam.
Pa jel nije plač , pa cijena se prepolovila.
A o likvidnosti da ne govorimo.
A najgore tek dolazi
[/quote]

ako se cijena prepolovila, normalno je da se i likvidnost prepolovi, a da se protrguje isti broj dionica
[lol]
buduci ste tako promptno reagirali, covjek bi rekao da ste jedan od top10 dionicara FNVC, ili da s drugim nickom pisete afirmativno, kad tako pomno pratite temu [tongue]
a sto se tice vasih predskazanja, bez obzira sto ste znalac,kolega znanac se sigurno ne bi slozio s vama..ili se mozda varam? [sealed]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ne bi se složio. Obzirom da i danas imam osjećaj za gric. Onda na godišnji, a u rujnu malo iznenađenje na FNVC-u, naravno uz odlične rezultate 2Q. Nemojmo zaboraviti da se FNVC trži ispod 0.5 booka a da je dobit samo 1Q bila 9.5 mil kuna. ( nasuprot 2007 godine kad je gubitak bio 7.5 mil kuna a cijena na tržištu iznad 550 kuna )

Pozdrav i uspješno trgovanje !

New Report

Close