FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo pokazetelja BZJK:

P/BV = 864/863 = cca 1

P/E = cca 18

prema izvješću.

Pozdrav

E sad uzmite FNVC 10 prema BZJK 18. Obje podcijenjene.

Inače smanjila se kupnja na FNVC-u K/P 469/1038

Evo i svježe K/P.

Pozdrav svima i da nam Crobex raste.

[thumbsup]

Inače smanjila se kupnja na FNVC-u K/P 469/1038

uote]
a joj…pa nije to baš dobro[lol] , nama treba kupnja…
[lol]
istina da svi forsirate ali da fond menageri nemogu to isto skužiti, e to mi nije jasno…ili mi nešto ne vidimo…hmm..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


Evo pokazetelja BZJK: P/BV = 864/863 = cca 1 P/E = cca 18 prema izvješću. Pozdrav

To izvješće je nekonsolidirano. Ako slučajno neznate BZJK posjeduje Kutjevo. Konsolidirani book je uz KTJV najmanje 2000 a tu su još par firmi koje podižu book na cca 2400 ako se ne varam. Službena konsolidirana dobit za 2006. (da 2006.) je 21 milja ili 100 kn po dionici, dok su za 2007. najmanje 200 (mada vjerojatno 250 kn) po dionici budući da su sve tvrtke kćeri bzjk napravile dobit, dok je samo kutjevo za 2007. već prebacilo dobit iz 2006. za 100% i to u prvih 9. mj. Dakle za 2006. je book oko 2xxx uz EPS 100 kn. za 2007. će biti konzervativno gledajući P/E 4. Početkom ožujka je izvanredna skupština. Pozdrav!


Inače smanjila se kupnja na FNVC-u K/P 469/1038

uote]
a joj…pa nije to baš dobro[lol] , nama treba kupnja…
[lol]
istina da svi forsirate ali da fond menageri nemogu to isto skužiti, e to mi nije jasno…ili mi nešto ne vidimo…hmm..

Pardon, smanjila se prodaja a ne kupnja.[thumbsup]

Kolega Savage nisam bio u prilici vidjeti konsolidirano izvješće pa bi molio ako ga imate da ga podijelite sa nama. Inače hvala na iscrpnim informacijama kolega Savage.

Srdačan pozdrav [proud]

Kolega Znanac, cijenim ja vas i vaš doprinos ovom Forumu ( koji je izvanredan ) ali ipak malo mi je muka kad vidim kako stoji ta cijenjena dionica………………..pa to je u najmanju ruku da čovjek počne razmišljati o štriku i lameliranoj gredi??[cry][cry]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Pančo – proslijeđen link
Sančo – aktivan
Bančo – u pripremi

Koliko zmajeva !!![lol]

@znanac

Evo poslao sam Vam privatnu forumu da o BZJK ne pišemo na temi FNVC.

Pozdrav!

Hvala kolega.

Pozdrav[thumbsup]

molim ako netko ima bilo kakve spoznaje u vezi slijedećeg: da li je Marijan Filipović, predsjednik uprave, isti onaj Marijan Filipović koji je po zadnjim podacima najveći manjinski dioničar siemensa? ne kanim otvarati raspravu o siemensu na ovoj temi, samo me zanima zna li tko išta o tome. možete mi odgovoriti i na temi smns, bila bih više nego zahvalna

free tibet


molim ako netko ima bilo kakve spoznaje u vezi slijedećeg: da li je Marijan Filipović, predsjednik uprave, isti onaj Marijan Filipović koji je po zadnjim podacima najveći manjinski dioničar siemensa? ne kanim otvarati raspravu o siemensu na ovoj temi, samo me zanima zna li tko išta o tome. možete mi odgovoriti i na temi smns, bila bih više nego zahvalna

da i ne samo siemensa nego ga ima u još tvrtki recimo TISK, INDG itd

mrnjau:

molim ako netko ima bilo kakve spoznaje u vezi slijedećeg: da li je Marijan Filipović, predsjednik uprave, isti onaj Marijan Filipović koji je po zadnjim podacima najveći manjinski dioničar siemensa? ne kanim otvarati raspravu o siemensu na ovoj temi, samo me zanima zna li tko išta o tome. možete mi odgovoriti i na temi smns, bila bih više nego zahvalna

da i ne samo siemensa nego ga ima u još tvrtki recimo TISK, INDG itd

I DIOKI

28.2.2008.top 10

1. FILIPOVIĆ MARIJAN 447.896 72,53 Osnovni račun
2. HPB D.D. 92.702 15,01 Skrb. račun
3. CENTAR BANKA D.D. 13.291 2,15 Skrb. račun
4. VABA D.D. BANKA 7.127 1,15 Skrb. račun
5. LUKA RIJEKA D.D. 3.973 0,64 Osnovni račun
6. FLORIČIĆ KRISTIJAN 2.441 0,40 Osnovni račun
7. BUJAS DEAN 1.988 0,32 Osnovni račun
8. CENTAR BANKA D.D. 1.703 0,28 Skrb. račun
9. HPB D.D./AUREUS INVEST – AUREUS EQUITY OIF 1.696 0,27 Skrb. račun PRODALI 15 KOMADA
10. VUKOVIĆ ROBERT 1.300 0,21 Osnovni račun
Ukupno: 92,98

TAJ DANA SE TRGOVALO SA 30 KOMADA I TO JE PRODAO aUREUS 15… OVAKVIM TEMPOM ĆE CILU GODINU PRODAVATI… Žalosno je što sam gledao izvješče aureusa u kojem piše da je trošak nabave dionica FNVC-a preko 600 kn a oni će morat prodavat sa gubitkom izgleda… Loše vijesti se redaju na ovoj dionici a likvidnost nikakva

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

New Report

Close