FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega lav50 nisam ja nigdje rekao da je on kupio dionice van burze iznad 600 kuna. Cca 400 komad je lijep kolač za mene, Vas i manje ulagače. Gdin Fuchs nije u toj klasi. Evo prije desetak dana kupio je i cca 5000 komada TOZ-a gdje ima cca 15% udio u vlasništvu.Odnos Fuchs-INDG-FNVC vrlo je važan u cijeloj ovoj priči.

Ubrzo ćete se i uvjeriti u to.

Pozdrav !

ah činjenica je da još imamo podosta dionica na burzi koje su fundam. podcijenjene ko i fnvc , a one kao i fnvc ne mrdaju već sigurno padaju…otežana okolnos je i vl. struktura fnvc-a…ako se ova dionica ikad i digne,bit će jedno veliko rušenje ali ne od filipovića već od dioničara koji u njoj čame već jako dugo , a ulazili su na razinama i iznad 650 kn..pa i više…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


A jeste li razmišljali o 1600 kuna.

E recimo gdin Fuchs ( 9 na listi ) razmišlja o toj cijeni. A raspitajte se malo u kakvoj je vezi sa Marinom i Marijanom. Informacije o tome su pouzdane. Btw. on je već dvaput kupovao dionice van burze.

Pozdrav


gdje je u toj igri Bujas…on isto dokupljuje…hmm

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


[color=blue]Nebitno od koga je kupio, jer je većinu kupio iznad 600 kuna. [/color]

Bitno je da je kupio van burze, a ako netko nešto zna više o FNVC-u onda je to svakako gdin Fuchs jer je baš on izabran od strane Filipovića da zastupa FNVC u NO INDG, a k tome je riječ o velikom ulagaču.

Dakle sigurno nije kupio više od 1700 komada bez konzultacija sa Filipovićem.

Pozdrav[thumbsup]

Ovo ste izjavili 13.2.2008.!
Pa zato opet pitam tko je lud kupit 133 komada iznad 600 kuna? pa zar nije fino kupit 394 komada po 518/519?

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


Kolega lav50 nisam ja nigdje rekao da je on kupio dionice van burze iznad 600 kuna. Cca 400 komad je lijep kolač za mene, Vas i manje ulagače. Gdin Fuchs nije u toj klasi. Evo prije desetak dana kupio je i cca 5000 komada TOZ-a gdje ima cca 15% udio u vlasništvu.Odnos Fuchs-INDG-FNVC vrlo je važan u cijeloj ovoj priči.

Ubrzo ćete se i uvjeriti u to.

Pozdrav !


Zatim mi pošaljete ovakvu poruku sa razmakom od jednog dana?!
Nedosljedni ste ali nije to toliko ni bitno jer činjenice su naša realnost a stanje nije baš najbolje i velik je pritisak na prodaju a cijena klizi prema doli… Nelikvidnost i mali FF velik uteg…[yawn]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Stvarno je ova dionica fenomen.

Cijena joj evo ide ispod 500kn a fundamenti nevjerojatno dobri. I što je najgore vjerojatno bi skočila 300% da sad se objavi da će isplatiti dividendu ili tako nešto. Nažalost više se cjene one tvrtke koje isplaćuju dobit umjesto da ga dalje ulažu. Svakako da određen diskont mora postojati zbog većinskog vlasnika ali baš ovoliki, to mi i nema nekog smisla.

Kao što sam rekao cijena klizi doli i prvi put nakon dugo vremena smo pali ispod 500 kuna a fundamenti odlični..
mislim da skoro 2 godine ima od kad je bila na 500 kuna-ne die na dobro… [cry]
Dobro, cijelo tržište pada ali kad su oni rasli ovdje se stagniralo i padalo…
Ostaje utjeha da imamo dobru firmu sa odličnim fundamentima i da kad tad će doći do izražaja-tj.u fokus investitora…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

11.2006.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=FNVC-R-A

Ne mogu vjerovat kolege moje kako iz dana u dan tiješite sami sebi i čudite se padu cijene. Filipović i Floki su jako dobri i malo mi čudno što Floki izlazi a dionica strašno podcijenjena. Mora da ima nešto što šira javnost ne zna.

Znanac istu priču prića od kad je dionica bila na 700 kn. Čovjek nažalost zaglavio u dionici i sad se trudi. Nije mi samo jasno kako tako “iskusan” ulagač ne zna da trenutno nikakva navijanja na forumu ne pomažu. Nije trenutak kolega Znanče. Probajte sa drukanjem kad se trend okrene. Tada Vam je vrijeme za Vaše čuveno grickanje. Do tada, preporučam čipi čips. [lol]

I molim Vas samo jedno kolege. Nemojte me sad samo pljuvat.


Ne mogu vjerovat kolege moje kako iz dana u dan tiješite sami sebi i čudite se padu cijene. Filipović i Floki su jako dobri i malo mi čudno što Floki izlazi a dionica strašno podcijenjena. Mora da ima nešto što šira javnost ne zna.

Znanac istu priču prića od kad je dionica bila na 700 kn. Čovjek nažalost zaglavio u dionici i sad se trudi. Nije mi samo jasno kako tako “iskusan” ulagač ne zna da trenutno nikakva navijanja na forumu ne pomažu. Nije trenutak kolega Znanče. Probajte sa drukanjem kad se trend okrene. Tada Vam je vrijeme za Vaše čuveno grickanje. Do tada, preporučam čipi čips. [lol]

I molim Vas samo jedno kolege. Nemojte me sad samo pljuvat.

ma kakvi bile………………….sve si im dobro rekao………………..sad samo čekaj na kupnji[wink]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore


Ne mogu vjerovat kolege moje kako iz dana u dan tiješite sami sebi i čudite se padu cijene. Filipović i Floki su jako dobri i malo mi čudno što Floki izlazi a dionica strašno podcijenjena. Mora da ima nešto što šira javnost ne zna.
Znanac istu priču prića od kad je dionica bila na 700 kn. Čovjek nažalost zaglavio u dionici i sad se trudi. Nije mi samo jasno kako tako “iskusan” ulagač ne zna da trenutno nikakva navijanja na forumu ne pomažu. Nije trenutak kolega Znanče. Probajte sa drukanjem kad se trend okrene. Tada Vam je vrijeme za Vaše čuveno grickanje. Do tada, preporučam čipi čips. [lol]
I molim Vas samo jedno kolege. Nemojte me sad samo pljuvat.

Uvaženi kolega Bill Gates moram priznati da ste iznijeli dosta krivih činjenica:

1. Filipović i Floki nisu u dobrim odnosima ( to se već davno zna ), što se ne može reći za Fuchsa i Filipovića ( za neupućene Fuchs ima više dionica od Aureusa i Flokija zajedno )

2. Floki nije prodao nijednu dionicu FNVC-a u posljednje 3 godine ( možda ste mislili da Aureus izlazi što bi bilo logično da ne dolazi do sukoba interesa vlasnik fonda – fond )

3. Niti ja a ni većina ostalih dioničara FNVC-a nije zaglavila u ovoj dionici jer možete fondovima i bankama prodati cijeli paket dionica ( koliko god ih imali ) van burze. Također i Filipoviću osobno.Možete lako provjeriti.

Fundamenti ove dionice su odlični i to nitko ne može poreći. Ona će doći na svoje i bez nas.

Inače hvala za čipi-čips. Gric,gric…..ode čips [rolleyes]

Evo, sad ću uzeti malo odmora od ove dionice pa da vidimo. Za to vrijeme možete prodati, kupiti ili čekati. Meni svejedno. Morate još samo znati da je ogromna razlika velikih i malih ulagača. Ovo velikih ne mislim na nas većinu već osobe koje vrte u dionicama desetke mil. kuna.

Srdačan pozdrav kolega i ugodan vikend.[thumbsup]

@Bill Gates
ne slažem se sa tobom, Znanac upučuje na činjenice koje stoje, a to je daleko od drukanja. Dionica je trenutno van fokusa i to je jedina mana, ćim se to promijeni moguće da explodira sa prvim pozitivnim trendom crobexa. Inače ne posjedujem ovu dionicu, ali pratim zbivnja [wink]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close