FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ne vidim ništa strašno na K/P, ja tu vidim desetak malih koji su nestrpljivi dok gledaju kako Tiska galopira. U prvih 10 na asku ima samo 295125,89 kn, a to jedan jači igrač pokupi dok kažeš dzzz.
Problem je što se on još nije pojavio.[rolleyes]

A ne vjerujem da ima previše zaineresiranih da prodaje na 550-560. A ako i ima nek slobodno izvole…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


jednom ce je valjda prepoznat kao što su prepoznali tisak

Nemojmo brkati kruške i jabuke kolega. Ova dionica je još i imala nekakve šanse kad je KF bio unutra. Sad kad on i njegov fond izlaze, mislim da ništa od nekakvog strašnog rasta. Čak mi se čini da će gazda igrati igru iscrpljivanja sa malim dioničarima.


cbw: ” jednom ce je valjda prepoznat kao što su prepoznali tisak ” Nemojmo brkati kruške i jabuke kolega. Ova dionica je još i imala nekakve šanse kad je KF bio unutra. Sad kad on i njegov fond izlaze, mislim da ništa od nekakvog strašnog rasta. Čak mi se čini da će gazda igrati igru iscrpljivanja sa malim dioničarima.

Napokon nesto objektivno

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


cbw: ” jednom ce je valjda prepoznat kao što su prepoznali tisak ” Nemojmo brkati kruške i jabuke kolega. Ova dionica je još i imala nekakve šanse kad je KF bio unutra. Sad kad on i njegov fond izlaze, mislim da ništa od nekakvog strašnog rasta. Čak mi se čini da će gazda igrati igru iscrpljivanja sa malim dioničarima.

Nemojte uzdizati KF u nebesa, pa nije on nikakav guru, niti je hrvatski WB.
Naravno, budućnost cijene ove dionice je u fundamentima i budućim FI. Ako oni ne budu dobri ništa neće pomoći mojim novcima da se oplode. Ali tako je na svakoj dionici.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Slazem se kolega sa tobom,ali triba uzeti u obzir sto je Znanac rekao za Rfa sta je lani bilo.
Tako ce se dogoditi ove godine sa Aureusom,izlaze vani a nitko ne kupuje
Sto se tice izvjestaja i proslo je bilo dobro pa je dionica pala,po meni ovo nema vise veze sa nicim,jer ice kad gospoda odluce,a sada dali se isplati i cilu godinu biti u njoj ne znam

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


jednom ce je valjda prepoznat kao što su prepoznali tisak

Prije godinu dana točno sam usporedio ove dvije dionice! Postavio isto pitanje – koja će prije na 1500 kn

Bio i u Tisku, a sada čekam FNVC. Vremenski mi se podudaraju! Tisak čekao 16 mjeseci! Sada mi se bliži 16 mjeseci FNVC!
Strpljen spašen.
Bit će bolje![thumbsup]

da…ali RFA je imao 6000 komada…
u svakom slučaju na ovim razinama se samo isplati kupit…prodavat nikako…
mislim da može biti samo bolje za ovu dionicu gledajući na prošlu godinu…o potencijalu, fundamentima i tehničkim analizama je sve već rečeno…a vjerujem da će FI izvješća biti sve bolja s obzirom na otvaranje novih pogona i na ulaganja koja su napravljena tijekom prošle godine…

I dalje čekam..pun sam perspektivnih dionica poput FNVC-a, i strpljenje mi je,razumljivo, na izmaku..
Svugdje ista priča, rezultati dobri i odlični, a cijena stagnira ili ide dolje..
FNVC bi mogao biti prva žrtva nestrpljenja…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Pitanjce?
Mora li Marjanček dostaviti Zagrebačkoj burzi Zapisnik sa skupštine?
Ako da, ima li rok?
Bit će bolje![bye]

PS
Pošto je trend poljoprivreda – pruža se mogućnost nasade GLJIVA na cepanice ( panjeve )!
Proširenje programa!

Uskoro ćete od Marina ( ne Marijana ) dobiti vrlo jake karte na stol.

Ali ipak pričekajmo da ih objavi. Ipak je on sad predsjenik Uprave.

Pozdrav[thumbsup]

pa daj znanac, nemoj biti tsko tajnovit, barem nam natukni o cemu se radi?[cool]

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Pozdravljam gospodina Znanca i pošto sam još uvjek “orjentiran” na stariju populaciju spominjem oca, i ako podržavam mlade snage!
Sada da li čekali još mjesec – dva nije bitno!
Pozicije ( po meni ) su već zauzete![thumbsup]

New Report

Close