FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svim FNVC uspješnu Novu i da ih ne izda vjera u ovu dionicu! Vjerojatno su to muke koje se moraju proći! Možda sada u Novoj netko objavi informacije sa skupštine!?

Hoces jednu
Dividende nema

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Prema mojim informacijama ( iako nisam bio na skupštini ) sve su odluke prošle jednoglasno.

Najbitnije za nas da je dobit svrstana u NERASPOREĐENU dobit. [thumbsup] Slijeći korak je odluka što sa tom dobiti. Ako su je mislili korisititi za investicije rasporedili bi je u zadržanu dobit, ovako većina mojih kolega se slaže da je to predviđeno za isplatu. Ionako FNVC ima stupanj samofinanciranja 71%.[lol] Naravno dividenda nije ni bila tema skupštine a obzirom na neraspoređenu dobit mislim da takvu vijest možemo uskoro očekivati.

Naravno i dodatne dionice dobivene od INDG podigle su vrijednost booka pa i to treba uzeti u obzir.

Tehnička analiza pokazuje da je vrijeme za kupnju jer su svi indikatori takvi da pokazaju jasan buy signal.

Pozdrav[proud]

Ma cijelu prošlu godinu je FNVC na buy po TA!

Međutim kad d bi mogli gledati FNVC kao oročenje od barem 50 % godišnje u iduće 3 godine, šta mislite da li bi bilo realno!?
[wink]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Zasto dividenda nije bila tema,mislim da cemo se nacekati za tu temu

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Ma cijelu prošlu godinu je FNVC na buy po TA! Međutim kad d bi mogli gledati FNVC kao oročenje od barem 50 % godišnje u iduće 3 godine, šta mislite da li bi bilo realno!?

Po vasemu buy je bio na 700kn,a gdje je sad

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Kako stoji ponuda na kupnju i prodaju! ( ako netko zna ) – možda ZEKO zna?

Dividenda nije bila tema jer nije bila na dnevnom redu. Što se tiče prošle godine, najveću pometnju izazvao je ulazak i izlazak Raiff ( 6000 komada )

Ukupan promet 2007 godine je bio cca 52 mil kuna sa prosjećnom cijenom cca 650 kuna. Po meni još uvijek realna cijena je iznad 1200 kuna, samo burza je mjesto koje određuje potražnju i ponudu.

Svaka dionica prije ili kasnije odradi svoj rast i dođe na realnu razinu. Ako vam je predugo čekati prodajte ili ako nije dokupite. Tako trenutno stoje stvari.

Pozdrav[lol]

Ne brinite kad cu ja prodati ili nadokupiti,te vase signale i gatanja ostavite malo sa strane a pisite o trenutnoj situaciji
Jednostavno napisete da dividenda nije bila na temi,a zasto bi jer onima koji odlucuju nije u interesu da bude
Jako je bitno koliko ce se odraziti dokapitalizacija INDG,gdje vidimo kakve planove ima FNVC a i Filipovic kao fizicka osoba[angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Uvaženi kolega zeko, TA nije gatanje. Pisao sam o trenutnoj situaciji i mojoj procjeni. Zato forum i služi.

Pozdrav[bye]


Kako stoji ponuda na kupnju i prodaju! ( ako netko zna ) – možda ZEKO zna?

Evo sad znas i ti
FNVC
Top bid CIJENA KOLIČINA
573,00 98
572,11 10
571,02 30
571,01 31
571,00 80
560,01 15
555,02 2
555,01 150
525,01 200
525,00 20
Top ask CIJENA KOLIČINA
598,00 20
598,95 25
598,96 30
598,98 19
598,99 25
599,95 23
600,00 159
614,99 88
615,00 42
620,00 56

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

uu loše, kp. proci ce jos dugo dok ova dionica dodje na 1000 kn , što je sasvim fer vrijednost za nju.

jednom ce je valjda prepoznat kao što su prepoznali tisak

New Report

Close