FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da li je snjeg zameo Čabar i FNVC pa do proljeća neće biti nikakvih informacija!?[cry]

Nisam mislio nista pisati,ali sada moram.
Zvao sam jutros u FNVC,pitam posto nema nikakvih informacija u medijima sta je bilo na skupstini,neznaju nista bit ce objavljeno,sad su praznici i takve stvari.
Cudno mi je ako je bila koja dobra ili losa vijest,nije valjda da nitko sa foruma ne zna nista

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Gospodin IIIIIIIII, koji je bio na skupštini želi nas poštediti u ove blagdanske dane da upotrebljavamo elektro šoker ( za oživljavanje – srca ) jer imam osjećaj, da će nam trebati i radi dobrih vijesti i radi loših vijesti!
Zato je bolje da se opustimo i navalimo na praščiće i vinčeko!
Bolje i nabit malo masnoće nego ovako patit![thumbsup]


Gospodin IIIIIIIII, koji je bio na skupštini želi nas poštediti u ove blagdanske dane da upotrebljavamo elektro šoker ( za oživljavanje – srca ) jer imam osjećaj, da će nam trebati i radi dobrih vijesti i radi loših vijesti! Zato je bolje da se opustimo i navalimo na praščiće i vinčeko! Bolje i nabit malo masnoće nego ovako patit![thumbsup]

Sto se tice tog gospodina radje ne bi nista ni pisao,jer to smo mogli svi napisati[bye]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

naravno da nisam bio nego samo malo šale u ovim vidim kriznim vremenima ali je činjenica da ništa loše nemože bit i zato ima prostora za humor[smiley][smiley][smiley]

Ma ljudi, pustite priče. Pričekajmo koji dan da se objave zaključci, pa ćemo moći komentirati. Ovo ne koristi nikome. Po meni, tržište je već dalo svoj sud, a to znači ništa spektakularno.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

ova je dionica najveće rzočaranje godine što se mene tiče.
sa 660 na ispod 600 kn, dok je crobex odradio sa rast sa 3200 na 5200

ova je dionica najveće rzočaranje godine što se mene tiče.
sa 660 na ispod 600 kn, dok je crobex odradio sa rast sa 3200 na 5200.
a prema stanju k/p još dugo će biti na ovim niskim razinama


ova je dionica najveće rzočaranje godine što se mene tiče. sa 660 na ispod 600 kn, dok je crobex odradio sa rast sa 3200 na 5200. a prema stanju k/p još dugo će biti na ovim niskim razinama

Slažem se. Uz napomenu, da tvrtka sada pokazuje bolje fin. rezultate nego prije godinu dana.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Da li je ovo sve skupa za HARAKIRI![pray]


ova je dionica najveće rzočaranje godine što se mene tiče. sa 660 na ispod 600 kn, dok je crobex odradio sa rast sa 3200 na 5200. a prema stanju k/p još dugo će biti na ovim niskim razinama

Slažem se. Potpuno sam razočaran, iako na ovim razinama nikako ne mislim izaći.

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

(NE)sretna nova godina dionicarima FNVC
Ima li vijesti sa skupstine,mogao nam je kolega Znanac napisati par rijeci sta je bilo na skupstini bar on zna sta je bilo
Nije mi jasno da na cijeni dionice oko 700kn,puno podataka,analiza ,grickanja i svega toga a sada ni rijeci[bye]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Svim FNVC uspješnu Novu i da ih ne izda vjera u ovu dionicu! Vjerojatno su to muke koje se moraju proći!
Možda sada u Novoj netko objavi informacije sa skupštine!?

New Report

Close