FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bio sam na skupštini, bit će sve uredu.[thumbsup][wink]


Bio sam na skupštini, bit će sve uredu.[thumbsup][wink]

Pričaj kolega!

Krepat ćemo preko blagdana ako ne budemo znali….[tongue]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Poštovani gospodine IIIIIIIIII, zar mislite da nismo dosta “propatili” u ovih godinu dana?
Prosim ljepo: Hoće li našim patnjama doći kraj, ili ovako ili onako!
Tko će izdržat do srijede ( osim ako neće nešto pisati u tisku )[pray]

Kad je najgore udari po humoru[smiley][smiley][smiley]
Glavu gore, pa idemo dalje, nije vam valjda ovo jedina dionica pa da je tolika frka i na kraju krajeva zašto nebi mislili da će bit dobro kad već neznamo.
Poz. i bez ljutnje molim.


Kad je najgore udari po humoru[smiley][smiley][smiley] Glavu gore, pa idemo dalje, nije vam valjda ovo jedina dionica pa da je tolika frka i na kraju krajeva zašto nebi mislili da će bit dobro kad već neznamo. Poz. i bez ljutnje molim.

Stvarno ne znam sta si htio reci sa ova dva zadnja posta,to da si bio na skupstini[censored]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

U mojoj kratkotrajnoj investicijskoj karijeri, uvijek su rezultati skupština, dogovora, otvaranja ponuda bili unaprijed poznati i prepoznati na burzi. Tako da mi je jasno da od dividende nema ništa, a ako i bude, vjerojatno će biti neka crkavica. Uostalom tako sam tvrdio i prije, i nije mi jasno zašto ste svi zapeli za dividendu.

A sad pitanje, kad ćemo znati o zaključcima skupštine, postoje li kakvi zakonski rokovi ili nešto slično?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ako je bila, poslje, fešta možda nešto saznamo kada se prvi otrijezni![thumbsup]


Ako je bila, poslje, fešta možda nešto saznamo kada se prvi otrijezni![thumbsup]

Mozda se mi trebamo otrijezniti,bas zanimljivo da nitko nema bilo kakav info cisto sumnjam,o cemu se radi vidjet cemo mozda cak i u cetvrtak[sad]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Kako sam pročitao u publikaciji Javna dionička društva ( upravo izašla ) nebi trebalo brinuti za vrijednost dionice. Pitanje je samo kada ćemo je kapitalizirati. Ove godine investicije cca 5-6 miliona eurića, Hoteli Njivice uređene i u narednih tri godine investirat će se cca 25-30 miliona eurića! Sami rast prihoda za ovu godinu očekuje se cca 10%. Pošto se firma samofinancira s cca 65% nema nekog većeg zaduženja!
Osobno mislim da je Bv daleko iznad 1200 kn! Sve u svemu malo koja firma tako dobro stoji.
Jedino je pitanje koliko ćemo još čekati da poentiramo![thumbsup]
Vjerujem u Marjančeka pa mi ova dionica čini 1/3 portfelja!


Kako sam pročitao u publikaciji Javna dionička društva ( upravo izašla ) nebi trebalo brinuti za vrijednost dionice. Pitanje je samo kada ćemo je kapitalizirati. Ove godine investicije cca 5-6 miliona eurića, Hoteli Njivice uređene i u narednih tri godine investirat će se cca 25-30 miliona eurića! Sami rast prihoda za ovu godinu očekuje se cca 10%. Pošto se firma samofinancira s cca 65% nema nekog većeg zaduženja! Osobno mislim da je Bv daleko iznad 1200 kn! Sve u svemu malo koja firma tako dobro stoji. Jedino je pitanje koliko ćemo još čekati da poentiramo![thumbsup] Vjerujem u Marjančeka pa mi ova dionica čini 1/3 portfelja!

Sve stoji,al bojim se da ćemo se načekati..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Znanac javi ima li štogod veselo uz finvest!!!
Sretan Božić finvestovcima[cool]

Da li je snjeg zameo Čabar i FNVC pa do proljeća neće biti nikakvih informacija!?[cry]

New Report

Close