FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očito škripi u aureusu ako već sad prodaje FNVC..pretpostavljam da je onih 200 kom na 600kn bilo njihovo..
možda u tom slučaju znaju nešto više prije skupštine?[angry]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Ili se polako zahuktava!?


Očito škripi u aureusu ako već sad prodaje FNVC..pretpostavljam da je onih 200 kom na 600kn bilo njihovo..
možda u tom slučaju znaju nešto više prije skupštine?[angry]

a je li jednostavno moguće da moraju rezati svoje pozicije, ljudi povlače kapital a oni su zakonom vezani..tj. količinski..
[thumbsup]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Sve je moguće..samo da se konačno desi nešto konkretnog.a ne ovakvo navlačenje sa po par komada dionica

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Sutra je skupstina,2-3dana nema trgovine, nije bas optimisticno[pray]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Sutra je skupstina,2-3dana nema trgovine, nije bas optimisticno[pray]

pa,može se gledat da nije optimistično, a s druge strane može se tumačit kako nema zainteresiranih da prodaju po ovoj cijeni…jer je preniska…i očekuju da se na skupštini možda donese kakva odluka o dividendi…


zeko: ” Sutra je skupstina,2-3dana nema trgovine, nije bas optimisticno[pray] ” pa,može se gledat da nije optimistično, a s druge strane može se tumačit kako nema zainteresiranih da prodaju po ovoj cijeni…jer je preniska…i očekuju da se na skupštini možda donese kakva odluka o dividendi…

Ide li tko s foruma na skupštinu?

Baš sam i ja htio pitati..onako,da imamo info iz prve ruke..znanac?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Kada počinje skupština ( u koliko sati ) i kada možemo očekivati prve informacije?
Molim forumaše koji će imati prve informacije da nas informiraju![thumbsup]

Redovita glavna skupština Društva održat će se 21. prosinca 2007. u 14 sati u sjedištu Društva u Čabru, I. G. Kovačića 24.

Do kraja dana bi se skupština trebala odraziti na burzu…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Do kraja dana bi se skupština trebala odraziti na burzu…

Imamo li kojeg kolegu forumaša koji bi nas izvjestio o bitnijim temama supštine.npr. raspodjela dobiti..to vjerujem,većinu nas zanima!?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close