FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam baš siguran da ste u pravu kolega Rapide sa svojim tvrdnjama. Izloženost su smanjli Aureusovci.

Kolega Znanac, izgleda da ste danas nekog navukli ili ste Vi sami kupovali ? [cry]


Nisam baš aktino pratio ali Dejan Bujas je nešto smanjio izloženost.
A ni Aureus izgleda nema baš koliko je imao, ccccccccccVažeći podaci za uredovni dan 04.12.2007 .
Kraj citata
________________________________________________________________________________

Eh a da si pratio vidio bi da u prošlih tjedna dana u prvih 10 udjele povećavali:

2. HPB skrbnički
8. BUJAS DEAN
10. VUKOVIĆ ROBERT

a nitko iz prvih 10 nije prodavao. Ove zadnje veće količine prodao je Raiff EQI i s tim izišao mislim do kraja vani.

Btw ovaj pod 9 je skrbnički račun Fuchsa koji zastupa FNVC u NO INDG i direktor je Proposite i još nekih tvrtki.
Ako je on kupovao u zadnjih par dana zasigurno zna zašto je kupovao jer je ipak najbliži sa Filipovićem.

Pozdrav[thumbsup]

Da, da imadeš pravo, nego zašto su smanjivali izoženost pa opet povećavali, ne žimku?[sad]

To mi se čini malo neozbiljno osim ako se i oni ne igraju tobogana kao zadnji spekulatni i daytraderi[bye]
Pogotovo mi nije jasno na čemu temeljite toliki optimizam na toj vrijednosnici a ona stalno tone i tako već skoro godinu dana. Nekako mi je tu oportunitetni trošak jako visok.
Znam ima fundamente, ali se od njih ne živi nego od zarade[bye]

kud je parkiran onaj raiff paket…..ne vidim ga u sda??!!

Nema više Raiff paketa. Naravno to znači i da će veće količine biti teško kupiti po ovim cijenama po kojima je izlazio Raiff. Kako se pravilnik Hanfe sad odnosi da fondovi mogu ulagati i kad je free float manji od 20% ako je kapitalizacija veća od 100 mil. kuna bit će lakše i za FNVC.[thumbsup]

Još ako skupština i Marin odluče podijeliti “neraspoređenu dobit ” 130 mil kuna moglo bi biti jako zanimljivog razvoja situacije na ovoj dionici.

Evo i u prilogu TA, a danas čemo vidjeti ko je kupio onaj zadnji paket Raiffa od 480 komada u ponedjeljak.

Pozdrav i puno uspjeha u trgovanju.

Evo malo updatea.

Iza ovih naloga ide:

620,98 – 19 kom
623,76 – 50 kom
635,00 – 11 kom

Ukupno prodaja cca 1400 komada ( od toga na 668,50 287 kom, 699 100 kom, 799 235 kom ) dakle cca 600 komada iznad 668 ) Ostali su nalozi svi ispod 100 komada. Dakle ovih prvih 5 naloga imaju cca 300 komada i onda još ostaje dostupno do 650 cca 150 komada.

Do sada je prošlo 50 komada po cijeni cca 610.54 kuna.

Dakle [proud] Malo jači gric i eto nas vrlo brzo iznad 650 kuna.

Rekoh ja da bi onda dividendica mogla biti cca 220 kunića![thumbsup]
Gospodin Znanac pozlatile Vam se vizije! ( realne predpostavke!! )[pray]
Bit će bolje![pray]


Rekoh ja da bi onda dividendica mogla biti cca 220 kunića![thumbsup] Gospodin Znanac pozlatile Vam se vizije! ( realne predpostavke!! )[pray] Bit će bolje![pray]

Ne mislite li da je 220kn ipak nerealno očekivati?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Skupština je 21.12. i tu se prvo donose odluke o imenovanju Marina za direktora i Marijana za predjsenika NO,
a zatim da se dobit 2002-2006 raspoređuje u “NERASPOREĐENU DOBIT”. E onda ćemo vidjeti što će biti, ali lako moguće da poslije toga bude i DIVIDENDA. Vjerovatno je to i razlog slabe prodaje i nedostatka većih naloga na prodaji.[proud]

Ipak budemo vidjeli što će biti.[pray]

uff, znanac se zahuktao na temi…samo fali mi ono gric…ajmo kolega jenom za nas stare u fnvc-u..gr.c..[thumbsup]

a što reć, da opet ponavljamo ono..fund. podcijnjena, država podrža podržava cijelokupnu drvnu industriju.
.a znanac obaviještava i zakiljučuje..

.veliko veselje što je Raiff izašo..nema više štopanja..samo da ne poletimo na mini volumeno pa će opet filipović štopati..
..inače sve[thumbsup]..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Kolega markoc5 svaka čast na postu. Nasmijao me do suza. Stavrno i sam vidim da sam malo pretjerao pa ću odmarati tjedan dana na ovoj temi. [bye]

Ali post Vam je sjajan.[thumbsup]

A Vi dotle GRIC,GRIC !!!!![rolleyes]

Još jednom [smiley]. Nasmijali do suza mojim vlastitim postovima.[thumbsup]


Nema više Raiff paketa. Naravno to znači i da će veće količine biti teško kupiti po ovim cijenama po kojima je izlazio Raiff. Kako se pravilnik Hanfe sad odnosi da fondovi mogu ulagati i kad je free float manji od 20% ako je kapitalizacija veća od 100 mil. kuna bit će lakše i za FNVC.[thumbsup]

Kolega znanac, niti jedan fond već dugo nije kupio niti jednu dionicu Finvesta, tako da baš i ne vidim kako bi ovaj novi Pravilnik mogao utjecati na cijenu ove dionice.

New Report

Close