FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo pojavio se zadnji ostatak Raiffa na 580 kuna. ( 460 komada ). To je zadnji poklon na ovoj dionici.
Ipak preporučam se postaviti na 550 kuna na kupnji i čekati jer mislim da je Raiff spreman to poklopiti na toj cijeni.[thumbsup]

Poslije toga nema više jeftinog FNVC-a. Sve cijene poslije toga vode FNVC odmah u blokadu.

Pozdrav i puno uspjeha u trgovanju.[wink]

Mladi Filipović školovan u SAD![thumbsup]
Sada će nam krenuti!?[bye]

Mislim kad ode ovaj nalog na 580 ( 460 komada ) prva slijedeće kupljena dionica = blokada.[shocked]

Dakle čim Raiff ode……………[thumbsup] ( a mogao bi danas istovariti još bar 250 komada )

A mogao bi ga netko i jaaaaaaaako gricnuti i onda lupiti još jednu dionicu i opet = blokada[pray]

Pozdrav

Svaka cast ….ispunilo vam se predvidjanje….barem za sada.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

E sada to sve ponoviti još jednom (ovaj put Aureus..)

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

A što ako je Aureus kupac ?[proud]

Za danas nema više g..c,g..c !!![wink]

Pozdrav

zananc i ekipa pokupovali.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Nisam zananc i nisam danas kupio niti jednu dionicu FNVC-a, mada da sam imao cash-a ne bi ni trenutak čekao.Vidjet ćemo u četvrtak ko je kupovao. ( mislim da bi se mogli iznenaditi )[thumbsup]

Pozdrav

ispričavam se, lapsus.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Evo pojavio se zadnji ostatak Raiffa na 580 kuna. ( 460 komada ). To je zadnji poklon na ovoj dionici. Ipak preporučam se postaviti na 550 kuna na kupnji i čekati jer mislim da je Raiff spreman to poklopiti na toj cijeni.[thumbsup] Poslije toga nema više jeftinog FNVC-a. Sve cijene poslije toga vode FNVC odmah u blokadu. Pozdrav i puno uspjeha u trgovanju.[wink]

Poslušao sam i čekao na 550, ništa od toga..nema veze ..
Bilo bi mi jako drago da vam barem ovaj završni dio bude točan!
Pozdrav!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Nisam zananc i nisam danas kupio niti jednu dionicu FNVC-a, mada da sam imao cash-a ne bi ni trenutak čekao.Vidjet ćemo u četvrtak ko je kupovao. ( mislim da bi se mogli iznenaditi )[thumbsup]

Pozdrav

Daj nas iznenadi odmah[bye]

Filipović Marijan založio je ukupno 110.900 dionica Finvesta

Ako ih je založio (da bude siguran od pada cijene) po 500 kn to je 55 milijuna kn ugrubo.

Filipović Marijan ima 2.201 dionicu Industrogradnje. Ako je to plaćao po 1.000 kuna, to ga je koštalo 2,2 milijuna kuna.

Marijan Filipović posudio je Industrogradnji 18,1 milijun kuna što će pretvoriti u dionice po tisuću kuna ili 18.100 dionica u prvom krugu dokapitalizacije Industrogradnje.

U drugom krugu ima pravo za upisati ukupno 20.301 dionicu za što će mu trebati dodatnih 20,3 milijuna kuna. Imat će još dodatno pravo upisa dionica koje ne budu upisane u prvoj krugu druge dokapitalizacije na što može potrošiti još 2 milijuna kuna.

Sve ga ovo košta cca 43 milijuna kuna.

Na dionice je digao kredit, što znači da će ga morati vratiti. Ili će čekati porast Industrogradnje pa da zatvori kredit ili će si isplatiti dividendu (ili možda nešto treće).

Ako si isplaćuje dividendu, treba mu cca 100 kuna po dionici da bi zatvorio kredite.

U svakom slučaju dobra vijest za dioničare FNVC, ali i INDG.
[thumbsup]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

New Report

Close