FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koliko god i ja ponekad bio sumnjicav i isfrustriran ponekad , ali mislim da ce ova dionica biti za koju godinu jedna od najpozeljnijih na trzistu ako ne i prije

Opa, nova zgrada, pa kupnja 4% INDG, pa Čabarski magnat kupuje stari hotel u Vrbniku .

Poslovanje se sve više širi i usmjerava na turizam i građevinarstvo.

Što još da Vam obećam ???
( kako bi rekao jedan forumaš koji je ostavio zapažen trag na ovom forumu )

Ništa od FNVC još puno vremena. Ova naklapanja po forumu čak i da su istinita što vam vrijedi kada vlasnik odlučuje kada će i kamo će cijena.[smiley5]

Ovo je jedina dionica na nasem trzistu koja po pisanjima kolega kad bi htjeli nabolje nesto promijeniti ne bi mogli a drasticno pada[smiley1]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

mislim das mi je ovrisan jedan post koji je jucer jedno vrijeme bio na temi a sad ga nema.
Neznam samo zasto

540.

Kakav lijep dokup. Ovo postaje bonboncic.

ANASTASIA JE OTISLA!

Malo detaljnije o priči “Vrbniče nad morem”: (slike hotela – i Marijana [smiley11]) pogledajte na linku):

izvor: http://www.r-1.hr/view.asp?idp=5073&c=3

Marijan Filipović obnavlja ruševni hotel u Vrbniku
Kapital Marijana Filipovića iz Čabra, vlasnika FinvestCorpa i jednog od najbogatijih Hrvata, uskoro ulazi u Vrbnik – točnije u hotel koji već desetak godina propada naočigled mještana i turista!

Hotel „Vrbniče nad morem“ i pripadajuća mu depadansa „Galeb“ u sljedećih godinu dana trebali bi skinuti ništavilo sa sebe, odjenuti novo ruho, otvoriti vrata gostima i nova radna mjesta ili ukratko – postati ono što su i oduvijek bili – atraktivniji smještajni kapaciteti otoka Krka.

Tu su informaciju komentirali i predstavnici vlasnika – donačelnik Općine Vrbnik Ivan Lukarić i upravitelj Poljoprivredne zadruge Vrbnik Slavko Zahija. Oni nisu demantirali moguću dokapitalizaciju hotela „Vrbniče nad morem“, no nisu niti otkrivali detalje oko pregovora koji, doznajemo, traju već mjesecima. Eventualne novčane svote također su još uvijek tajna: – Mi razgovaramo, još uvijek ne znamo što će izaći iz cijele te priče, međutim – dobra volja postoji sa sve tri strane. Činjenica je da se na ovaj način – dok hotel propada iz godine u godinu – gubi mnogo. Govorimo o četrdesetak kreveta i ugostiteljskom objektu, rekao je Ivan Lukarić.

Od upravitelja PZ-a Slavka Zahije također smo dobili sličan odgovor: – Do konkretnih dogovora još nismo došli, no PZ je sa svoje strane zainteresiran i podržavamo inicijativu.
Antun Bolonić, predsjednik Uprave „Hotela Njivice“, inače poslovne jedinice Filipovićevog FinvestCorpa, kazao je ipak najviše o svemu:

– Mi želimo preuzeti „Vrbniče nad morem“ – hotel smo u sklopu nekadašnjeg OOUR-a „Zlatni otok“ do početka devedesetih i imali. Međutim, nakon svih promjena koje su uslijedile, a ponajviše zbog inzistiranja tadašnjeg vodstva PZ Vrbnik – hotel smo napustili. Danas je situacija drukčija – sve tri strane su otvorene.
Prema našem planu, Općina i PZ ostali bi u vlasničkom udjelu, a FinvestCorp ušao bi u vlasništvo proporcionalno visini investicije. Hotel je sada ruševina u raspadajućem stanju, kada dođete u Vrbnik sramota je gledati nekadašnji najbolji hotel na otoku Krku kao ruglo prekrasnog starog Vrbnika. Cilj nam je oživjeti taj kapacitet, vidimo ga kao jednu mogućnost za daljnji turistički razvoj te krčke općine koja, nažalost, trenutačno nema niti jednog hotela, ispričao je Bolonić.

Za arhitektonsko projektiranje interijera i eksterijera buduće perjanice vrbničkoga turizma bit će zadužen dvojac Randić-Turato. Od Idisa Turata doznali smo da će prvi nacrti biti gotovi za mjesec dana, a za što su u tijeku prva izviđanja terena.
Prema procjenama, „Vrbniče nad morem“ mogao bi biti gotov do sljedeće sezone, točnije – 24. lipnja, Dana Općine Vrbnik, no, kako je rekao Bolonić – ako se čekalo više od deset godina, neće biti strašno ni da se obnovljeni hotel otvori i u ljeto 2009.!

Zanimljiva transakcija,sa jednom dionicom vraca se sa -5,17% na nulu,je li margin u pitanju???[smiley1]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Zanimljiva transakcija,sa jednom dionicom vraca se sa -5,17% na nulu,je li margin u pitanju???[smiley1]

i meni se čini…………….frka….. !

svi se dive ovim fund. podcijenjenim dionicama ali nitko nema više para za doku…..dokupljivali smo tokom ljeta dok je padalo a sad…..uhhhh…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

da da di ste zagovornici dionice pa sad dižite kredite i malo podržite svoje rječi djelima jer na mojem mostiču piše da su jako jeftine.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


svi se dive ovim fund. podcijenjenim dionicama ali nitko nema više para za doku…..dokupljivali smo tokom ljeta dok je padalo a sad…..uhhhh…

Ne bih rekao da se nema novca,nego ljudi misle da ima boljih prilika na burzi pa se okrecu drugim dionicama jer ovo moze potrajati mjesecima a dotada se propuste dobre prilike [smiley1]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close