FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šta tamo preporučuju kupnju FNVC-a?


BIO SAM STRPLJIV I SA TISKOM PA ĆU I S FINVESTOM![smiley2] Jedino što imam to je vrijeme !( 40% novčića u FNVC i nemam glavobolja[smiley2]) Dobar krevetić za dobar san![smiley13]

Sta kazete kolega ide li nam prema 500kn[smiley9]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


tip top: ” BIO SAM STRPLJIV I SA TISKOM PA ĆU I S FINVESTOM![smiley2] Jedino što imam to je vrijeme !( 40% novčića u FNVC i nemam glavobolja[smiley2]) Dobar krevetić za dobar san![smiley13] ” Sta kazete kolega ide li nam prema 500kn[smiley9]

Zeko nisi valjda ti sad kupio ovaj 41 komad sa aska i preokrenuo trend lupanja po bidu?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


zeko: ” tip top: ” BIO SAM STRPLJIV I SA TISKOM PA ĆU I S FINVESTOM![smiley2] Jedino što imam to je vrijeme !( 40% novčića u FNVC i nemam glavobolja[smiley2]) Dobar krevetić za dobar san![smiley13] ” Sta kazete kolega ide li nam prema 500kn[smiley9] ” Zeko nisi valjda ti sad kupio ovaj 41 komad sa aska i preokrenuo trend lupanja po bidu?

Nisam budi siguran

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


tip top: ” BIO SAM STRPLJIV I SA TISKOM PA ĆU I S FINVESTOM![smiley2] Jedino što imam to je vrijeme !( 40% novčića u FNVC i nemam glavobolja[smiley2]) Dobar krevetić za dobar san![smiley13] ” Sta kazete kolega ide li nam prema 500kn[smiley9]

nece prema 500, evo netko se trudi (marginas?) s 2 komada na 580… u 15.48 da lijepo zavrsi…

i to je to...


zeko: ” tip top: ” BIO SAM STRPLJIV I SA TISKOM PA ĆU I S FINVESTOM![smiley2] Jedino što imam to je vrijeme !( 40% novčića u FNVC i nemam glavobolja[smiley2]) Dobar krevetić za dobar san![smiley13] ” Sta kazete kolega ide li nam prema 500kn[smiley9] ” nece prema 500, evo netko se trudi (marginas?) s 2 komada na 580… u 15.48 da lijepo zavrsi…

TO se zove hrabrost na margin uzeti FNVC[smiley9]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

he he …
tko zna, mozda je to onaj konobar s kucom iz nekih davnih postova …

i to je to...

ma negdje netko napisao, “iz prve ruke”, kako je čovjek založio stan za FNVC jer zna MF.. mislim da je bilo tamo u doba “pucanja zubiju” oko 680…
[smiley6]

i to je to...


ma negdje netko napisao, “iz prve ruke”, kako je čovjek založio stan za FNVC jer zna MF.. mislim da je bilo tamo u doba “pucanja zubiju” oko 680… [smiley6]

Hm,bice ovaj sto i dalje druka ovdje,sada cini mi se prelazi na SLBDM a bio je dobar i na ZDNK itd…

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


TO se zove hrabrost na margin uzeti FNVC[smiley9]

To uopće nije hrabrost,i ja sam sav margin svojevremeno upucao u PTKM.
Puno njih me je sažaljevalo i nazivalo gubitnikom i budalom, ali ja zaradih puno.
Tako će biti i sa Finvestom do kraja godine, samo strpljenja, pametni znaju , dokupljuju i trljaju ruke za već unaprijed osiguranu zaradu!!!

Treba biti optimista![smiley2]
Ako ljudi i popuše, valjda će Marjanček dati neku malu brvnaru ( pogotovo onima koji su uložili stan, jer to je povjerenje i vjera u firmicu! )[smiley1]
Budemo ljepo na čistom zraku i šetali Gorskim kotarom ( možda bi i bili zdraviji da sada već upražnjavamo to! )
Bit će bolje![smiley13]


Treba biti optimista![smiley2] Ako ljudi i popuše, valjda će Marjanček dati neku malu brvnaru ( pogotovo onima koji su uložili stan, jer to je povjerenje i vjera u firmicu! )[smiley1] Budemo ljepo na čistom zraku i šetali Gorskim kotarom ( možda bi i bili zdraviji da sada već upražnjavamo to! ) Bit će bolje![smiley13]

Budemo mi lijepo šetali plažom s apartmanom s pogledom na more.[smiley1][smiley1][smiley1]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

New Report

Close