FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

halo znanac jesi o.k. ?

kaže se : ” … da su pale teške riječi…”

valjda je netko počeo pljuvati po fnvc, pa je momak planuo….

(joooj ak’ fnvc ne krene gore bumo te fakat potražili…..)

BIO SAM STRPLJIV I SA TISKOM PA ĆU I S FINVESTOM![smiley2]
Jedino što imam to je vrijeme !( 40% novčića u FNVC i nemam glavobolja[smiley2])
Dobar krevetić za dobar san![smiley13]

Bez obzira na sve izgleda da je i ovde doslo kako je Apoksi rekao REZI i BJEZI[smiley9]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Evo nas na 570.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Stvarno me ova dionica razočarala. Nije mi padalo na pamet ići van na 700, a pogotovo sada.

Da još spomenem kakve su mi neki članovi foruma koji aktivno pišu na ovoj temi slali privatne poruke:

Bolje pokupi ovo do 720 jer će sutra ta cijena biti vrlo jeftina.

Pozdrav

Bježite od savjetnika.

Pozdrav!

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]


Stvarno me ova dionica razočarala. Nije mi padalo na pamet ići van na 700, a pogotovo sada. Da još spomenem kakve su mi neki članovi foruma koji aktivno pišu na ovoj temi slali privatne poruke: Bolje pokupi ovo do 720 jer će sutra ta cijena biti vrlo jeftina. Pozdrav Bježite od savjetnika. Pozdrav!

Sta Vam kolega tu nije jasno,ljudi su placeni da rade svoj posao(navlakaci)iako mislim da bi ih moderatori trebali skroz iskljuciti sa foruma,jer nije ovo jedina dionica gdje drukaju
Stvarno je zanimljivo kada vratite unazad postove onda vidite tko su ti nazovimo ih ljudi[smiley5]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Samo za informaciju :
na današnji dan prije godinu dana cijena ove dionice je bila 500kn, dakle za godinu dana porast od 14% što i nije tako loše ako znamo da je povijesni rast DowJones indexa u zadnjih 100 godina u prosjeku 11%. Ova dionica ga nadmašuje

Halo Bing, hm…hm.. dobro brat ha…nego..reci….FNVC…..720 kažeš…..pokupi sve….OK….bit će to vrlo jeftino.

Dajte budite ozbiljni i naučite da ste izgubili novac tek kad prodate dionice. Istina je da sam ja jedan od onih koji je pisao ( g..c,g..c ) na ovoj dionici. FNVC je i onda i sad potcijenjena dionica. Tehnička i fundamentalna analiza to pokazuju.

Naravno sad se pitate ako je sve tako zašto dionica pada i zašto je recimo Aureus, Floki, RBA fond ne brane.
Odgovor je: Zašto bi platili više ? Isto tako kad dionica bude rasla ( kao trava zelena ) onda će opet biti nejasno zašto tako raste.

Ja sam kupovao ovu dionicu i na 400 i na 680 kuna. Kupovati ću i dalje. A Vi ? ( kako bi rekao jedan “iskusni forumaš” Što ćete Vi ? i kako će Vam to pomoći ? BSN.

Glavu gore jer doći će i naše vrijeme.


Samo za informaciju :
na današnji dan prije godinu dana cijena ove dionice je bila 500kn, dakle za godinu dana porast od 14% što i nije tako loše ako znamo da je povijesni rast DowJones indexa u zadnjih 100 godina u prosjeku 11%. Ova dionica ga nadmašuje

Jaka mi je to utjeha što sam od početka godine u minusu 90 kuna po dionici. Stvarno pohvalno dok su druge rasle po 200 i 300 possto tipa Hidroelektra i Ingra.[smiley7]
A posenbo mi je drago što još nisam prodao pa mogu otić u još veći minus. Daj nemoj me zajebavat.

Stagflacija je svemu kriva

Dok su neke dionice tipa INGRA i slične narsle u istom periodu i do 10 puta

Kolega Znanac siguran sam da ce Hajduk ili Dinamo biti prvak Lige prvaka,kada ne znam ali doce i njihovo vrijeme,obavezno se svaki put kladite dobiti ce te

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ne kladim se na nogomet, ali sanjam dan kad će onaj kojot zavrnuti vrat onoj brzoj ptičurini iz crtića.Onda nećemo više morati slušati ono BI-BIP. Čuti će se samo škrgut kljuna.[smiley2]

New Report

Close