FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

katastrofa ,A FNVC mi je najveca stavka u portfelju


EDO poznajete li vi mozda HAKELU[smiley9]

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley11]


zeko: ” EDO poznajete li vi mozda HAKELU[smiley9] ” [smiley2][smiley2][smiley2][smiley11]

Pozdrav starom navlakacu
[smiley2][smiley2][smiley2][smiley10]
Nego reci ti nama imali u Bosni neki forum kako sa njima izlazis na kraj
Okreni ih jednom kao sto je bilo na SUNH[smiley2][smiley2][smiley2][smiley10]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


katastrofa ,A FNVC mi je najveca stavka u portfelju

Da, završio je na 9.mjestu današnjih gubitaša.
Na 1. mjestu je ubjedljivo MNDS, sa -18,53% padom pao na 562,02 kn i možemo se samo nadati da naša drvenjača neće doživjeti sudbinu te druge drvenjače. MNDS je na današnji dan prošle godine bio 900,00 kn.
Treba se nadati što bržem ulasku Hrvatske u EU, tada će drvna industrija oživiti[smiley8]


katastrofa ,A FNVC mi je najveca stavka u portfelju

zao mi je da ti je FNVC-R-A cini veci dio portfelja jer trenutno nije bas sjajna situacija,ako ti se da pogledaj malo stare postove kad su pojedinci drukali za njega dok je bio na razini od oko 700 kn.ja te drukere (ne zelim poimence prozivati) lijepo pozdravljam i molim ih da nam objasne trenutnu situaciju sa ovo dionicom

Evo obzirom da sam prozvan oko ove dionice za koju smatram da je najviše potcijenjena na tržištu

10 ARGUMENATA ZA KUPNJU FNVC-a.

1. Dobit 1H konsolidirana 25 puta veća od prošle godine ( do sada nismo imali konsol. izvještaje )
2. Dobiveni državni nepovratni poticaji + kredit sa 2% kamata
3. Prvih 10 dioničara ne prodaje a MF zalaže dionice ( dakle misli da vrijede više )
4 . Turizam ( dobra sezona ) a znate da je FNVC vlasnik Hotela Njivice
5. 2 fonda + Floričić u prvih 10
6. P/BV 0.7
7. Rezultati 3 kvartala trebali bi biti odlični ponajviše zbog Hotela Njivice
8. Prodaja zgrade na Jankomiru
9. Kontinuiran rast prihoda i širenje poslovanja već nekoliko godina
10. Tehnička analiza ukazuje na strong buy signal ( grafovi u prilogu )

Eto sve ovo bi trebalo biti dovoljno da vrati povjerenje u ovu dionicu.

Neću navoditi približnu fer cijenu koja bi trebala biti daleko iznad 1000 kuna, ali morate znati da svaka dionica prije ili kasnije odradi svoj put i dođe na okvirnu fer vrijednost. E sad ako Floričić i Aureus mogu to čekati onda mogu i ja.

stvarno ste ostali gospodin,zahvaljujem na iznosenju svojih argumenata i ja osobno smatram da ova dionice nije zasluzila ovakvu sitaciju (isto mi nije jasno sta se desava sa jos par dionica kao sto su AGMM,MNDS,BLSC i tako dalje da sad ne nabrajam previse).gospodine znanac jako cijenim vase misljenje i bilo bi mi veliko zadovoljstvo upoznati vas jer se od vas moze puno puno nauciti

Nunčakama pretukli znanca

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,8,29,nenad_saric,87876.jl


Nunčakama pretukli znanca [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,8,29,nenad_saric,87876.jl

otkad je brus li otišo nisam čuo da su nekog nunčakama natabali. Znanac jesi živ!!!!!
[smiley2]

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Nunčakama pretukli znanca [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]
ha ha ova ti je dobra,ajmo kupit banane i sok i otic covjeku u posjete


Nunčakama pretukli znanca [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] ha ha ova ti je dobra,ajmo kupit banane i sok i otic covjeku u posjete

Nemožemo, kad krije identitet ko’ zmija noge!!!
Navodno se zove Nick Praskaton.

Živ sam.

Možete slobodno g..c,g..c !!!

New Report

Close